Projekt "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie"

Chesz założyć własną firmę? Potrzebujesz pożyczki na start? Zgłoś się do projektu "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie", którego celem jest zapewnienie wsparcia finansowego, szkoleniowego i doradczego dla osób planujących podjęcie działalności gospodarczej.

Projekt Śląskie Laboratorium Polityki Młodzieżowej

Jesteś mieszkańcem województwa śląskiego? Masz między 18 a 30 lat? Chcesz poszerzyć swoje kompetencje? A tym samym uczestniczyć w procesie tworzenia strategii perspektyw dla młodzieży? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco to jesteś w odpowiednim miejscu. Nie czekaj tylko zapisz się już dziś do projektu Śląskie Laboratorium Polityki Młodzieżowej i weź udział w bezpłatnym wydarzeniu w Międzybrodziu Bialskim dniach 15-17 marca 2024 r.!

Young Talents 4 Biedronka – Innowacyjny Program dla Studentów

Data wydarzenia:
30 Styczeń, 2024 (Cały dzień)

Studiujesz i chcesz realizować innowacyjne projekty? Zgłoś się do ogólnopolskiego konkursu Young Talents 4 Biedronka, w którym dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 50 tysięcy złotych!

Projekt Career Boost – IX edycja

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Zapraszamy do udziału w IX edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank.

Projekt HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS

Zostań studenckim liderem i wygraj staż w Fundacji DKMS! Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

Projekt Spread Your Wings

Pochodzisz z Ukrainy? Szukasz praktycznych porad dot. polskiego rynku pracy? Weź udział w projekcie Spread Your Wings. Czekają szkolenia i cenne wskazówki rekrutacyjne!

Projekt "ABSOLWENT – nastawiONy na pracę!"

Przygotuj się do wejścia na rynek pracy! Weź udział w projekcie "ABSOLWENT – nastawiONy na pracę!" i otrzymaj wszechstronne, profesjonalne wsparcie w opracowaniu i wdrożeniu Twojej indywidualnej ścieżki kariery!

Projekt "Inspiratorium Kariery II"

Data wydarzenia:
4 Maj, 2023 (Cały dzień)

Ukończyłeś/aś niedawno studia? Szukasz pracy? Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Dołącż do projektu "Inspiratorium Kariery II" i rozwiń swoje kompetencje.

Projekt "Aktywni pełno-sprawni"

Jesteś osobą niepełnosprawną i potrzebujesz wsparcia w wejściu na rynek pracy? Weź udział w projekcie "Aktywni pełno-sprawni specjaliści na rynku pracy Śląska, Małopolski i Podkarpacia" realizowanego przed Fundację Kuźnia Talentów w ramach Programu ABSOLWENT Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych!

Nabór do projektu "Akademia Kompetencji"

Szukasz pracy i chcesz się wyróżnić na rynku pracy? Ta informacja jest dla Ciebie! Od 4 kwietnia 2023 r. rusza z nabór do naszego autorskiego projektu pilotażowego pn. „Certyfikacja kompetencji bazą stabilnego zatrudnienia".