Projekty

Nabór do projektu "Paint the Future"

Pokaż w kalendarzu: 
0

AkzoNobel rozpoczyna projekt Paint the Future skierowany do start-upów i scale-upów z całego świata. Zespół ekspertów firmy we współpracy z KPMG przez najbliższe miesiące poszukiwać będzie najnowocześniejszych i najbardziej rewolucyjnych pomysłów z różnych zakątków globu, które mają szansę zrewolucjonizować przyszłość branży.

 

Projekt aktywizujący osoby niepełnosprawne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą niepełnosprawną? Aktualnie poszukujesz pracy? Zapraszamy do udziału w projekcie „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy”. 

Projekt dla programistów, grafików i administratorów

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Programista, grafik, administrator – kwalifikacje przyszłości!". Zapisz się na bezpłatne kursy kwalifikacyjne i zdobądź wymarzoną pracę.
 

Trwa nabór do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem potrzebującym wsparcia w poruszaniu się na rynku pracy i poszukiwaniu zatrudnienia? Chciałbyś podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!” i skorzystaj z bezpłatnego wsparcia specjalistów!


 

Projekt "Social Network"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje w zakresie IT, zarządzania, biznesu i marketingu? Weź udział w projekcie Social Network i uzyskaj dostęp do systemu PRO.Display!

 

 

 

Projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem i szukasz pracy? Skorzystaj ze wsparcia oferowanego w ramach projektu "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"!

 

 

 

 


CO? – projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"


O WYDARZENIU

Celem projektu „WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ – Szkolenia i staże szansą na start zawodowy absolwentów” jest ułatwienie startu zawodowego bezrobotnym/biernym zawodowo absolwentom uczelni wyższych poprzez m.in. doradztwo zawodowe, bezpłatne szkolenia zawodowe (w tym komputerowe), wsparcie psychologiczne, szkolenia z umiejętności miękkich oraz płatny, 3-miesięczny staż zawodowy, podczas którego uczestnicy zdobędą cenne doświadczenie.


O ORGANIZATORZE
Projekt jest realizowany przez firmę Competence - Training & Coaching.


DLA KOGO?

Projekt skierowany jest do absolwentów studiów I i II stopnia, którzy są w wieku 21-29 lat i zamieszkują tereny: m. Katowice, m. Sosnowiec, m. Dąbrowa Górnicza, m. Gliwice, m. Jaworzno, m. Tychy oraz powiatów: będzińskiego i zawierciańskiego.

Nabór do projektu See&Say

Pokaż w kalendarzu: 
0

See&Say to akademia kreatywności, akademia prowadzona w atmosferze sprzyjającej rozmowom i nauce. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich młodych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą kreatywną. Każdy kto dostanie się na konsultacje wyciąga to, co ma najlepszego w swojej teczce i prezentuje na spotkaniu z zasłużonym już gronem ekspertów.

 

Weź udział w projekcie TEKA ABSOLWENTA!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w projekcie TEKA ABSOLWENTA i zdobądź wsparcie finansowe dla osób zakładających własną firmę. Projekt adresowany jest do osób niepełnosprawnych: absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatniego roku.

 

 

Projekt "Teka Absolwenta"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą niepełnosprawną? Znasz osobę niepełnosprawną? Pamiętaj, że w projekcie TEKA ABSOLWENTA – Technologia –Efektywność – Kompetencje – Aktywizacja osoby niepełnosprawne studiujące na ostatnim roku lub które ukończyły studia mogą uzyskać wsparcie w zaplanowaniu swojej ścieżki kariery i zrobieniu pierwszego kroku w kierunku odpowiedniej pracy.

 

Studia doktoranckie: „Humanistyka cyfrowa”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz chodzić ścieżkami, którymi nikt dotąd nie podążał, a do tego marzy Ci się kariera naukowa? Wyślij swoje zgłoszenie na pionierskie studia doktoranckie „Humanistyka cyfrowa” organizowane przez Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk i Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych!

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego