Projekty

Czasopismo "Człowiek i Relacje"

Data wydarzenia: 
14 Listopad, 2022 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz pisać? Interesujesz się psychologią? Bliskie są Ci tematy związane z niepełnosprawnością i kryzysem psychicznym? Wyślij swoje artykuły do czasopisma "Człowiek i Relacje" i dołącz do redakcji!

 

 

Projekt SHESNNOVATION Academy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy wiesz, że według raportu z 2018 roku przygotowanego przez Startup Poland jedynie w 26 % polskich start-upów kobieta występuje wśród założycieli? Fundacja Edukacyjna Perspektywy i Citi Foundation powołały Projekt SHESNNOVATION Academy, by coraz więcej kobiet otrzymało odpowiednie narzędzia i kompetencje pomocne w osiągnięciu sukcesu zawodowego.

 


Projekt Opolskie dotacje z PO WERem

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz od 18 do 29 lat? Mieszkasz w województwie opolskim i chcesz założyć tu firmę? Utrata pracy nie musi okazać się utratą zawodowych marzeń. Zgłoś się do projektu, a Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu pomoże Ci w założeniu własnej firmy.  

Projekt "Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szeroki wachlarz szkoleń zawodowych to część projektu "Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie!". Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje aplikuj już dziś.
 

"Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Projekt "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" – DRUGA EDYCJA już rozpoczęty! Udział w projekcie pozwoli Ci na podniesienie kompetencji oraz pomoże w zdobyciu kwalifikacji zawodowych i ułatwi znalezienie pracy!

 

 


CivicUp!Academy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać współczesne narzędzia działań społecznych? Weź udział w CivicUp!Academy! - bezpłatnych warsztatach finansowanych przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych Ameryki w Warszawie.


 

 


Inicjatywy Krakowskiego Parku Technologicznego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł na biznes? Szukasz wsparcia finansowo – merytorycznego? Zapoznaj się z najnowszymi inicjatywami Krakowskiego Parku Technologicznego.
 

Projekt Career Boost – V edycja

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czujesz, że stoisz w miejscu? Zastanawiasz się jak pokierować swoją ścieżką zawodową? Weź udział w projekcie Career Boost realizowanym przez Fundację Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium we współpracy z UBS Bank i poznaj bliżej porządek korporacyjny.  

Projekt "Dziennikarstwo za demokracją"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz i chcesz rozwinąć warsztat dziennikarski oraz włączyć się w kształtowanie spójności społecznej i aktywnych postaw obywatelskich? Trwa rekrutacja do projektu Fundacji Global Political Network Dziennikarstwo za demokracją! 

Projekt "Samodzielni!"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Utraciłaś/eś pracę po 1 marca 2020 z powodu COVID-19?  Myślisz o własnej działalności gospodarczej i potrzebujesz wsparcia? Zobacz, co możesz otrzymać w ramach projektu "Samodzielni!"

  

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego