Projekt "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie"

Chesz założyć własną firmę? Potrzebujesz pożyczki na start? Zgłoś się do projektu "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie", którego celem jest zapewnienie wsparcia finansowego, szkoleniowego i doradczego dla osób planujących podjęcie działalności gospodarczej.

CO? - Projekt "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie"

O PROJEKCIE
W ramach projektu udzialne są niskooprocentowane pożyczki z opcją umorzenia nawet do poziomu 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia, bez dodatkowych opłat i prowizji.

Projekt daje sznsę młodym, kreatywnym ludziom, którzy we własnym biznesie widzą szansę na realizację swojej drogi życiowej. W ramach pożyczki można finansować wszelkie wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, w tym m.in. zakup urządzeń, maszyn, środków transportu oraz mogą pokrywać stałe koszty prowadzenia biznesu.

Szczegóły dotyczące projektu:

• Nawet 150 tysięcy złotych niskooporentowanej pożyczki,
  • Czas spłaty: 7 lat, z roczną karencją,
  • Możliwość jednorazowego umorzenia w części równej 6-krotnej wysokości przeciętnego wynagrodzenia,
  • Szansa dla studentów, osób bezrobotnych, opiekunów osób z niepełnosprawnością,
  • Wsparcie merytoryczne i mentoringowe,
  • Doświadczenie instytucji, które od lat pomagają młodym przedsiębiorcom w zakładaniu firm, ale i w prowadzeniu skutecznej ekspansji.

Projekt jest realizowany przez Polską Fundację Przedsiębiorczości na podstawie Umowy Operacyjnej zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Studentów, osób bezrobotnych, opiekunów osób z niepełnosprawnością

APLIKACJA
Szczegółowe informacje, regulamin oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie projektu.