Projekt HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS

Zostań studenckim liderem i wygraj staż w Fundacji DKMS! Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

CO? – projekt HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS
APLIKACJA DO: 14 lutego 2024 r.

O INICJATWIE
W ramach inicjatywy:

• 2 dni znakomitych warsztatów w sercu stolicy, w trakcie których uczestnik pozna tajniki przeprowadzenia skutecznej akcji promocyjnej i rejestracyjnej, dowie się jak skutecznie zarządzać zespołem, a także pozna studentów z całej Polski. Fundacja DKMS zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas szkolenia.
  • Budowanie zespołu Wolontariuszy i koordynacja działań na rodzimej uczelni. Sprawdzenie się w roli lidera zespołu.
  • Rejestracja potencjalnych Dawców szpiku, czyli osób, które mogą pomóc chorym na nowotwory krwi.
  • Referencje poświadczające skoordynowanie akcji z wyszczególnionymi umiejętnościami zarządzania zespołem i organizacji akcji.
  • Możliwość wygrania 6-tygodniowego, płatnego stażu w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności.

SPOŚOB REKRUTACJI
Rekrutacja na Studenckich Liderów trwa tylko do 14 lutego 2024 r.. Aby się zgłosić, wystarczy kliknąć w link i wysłać swoje zgłoszenie.

Więcej informacji o tej inicjatywie Fundacji DKMS znajduje się na stronie.