Young Talents 4 Biedronka – Innowacyjny Program dla Studentów

Data wydarzenia:
30 Styczeń, 2024 (Cały dzień)

Studiujesz i chcesz realizować innowacyjne projekty? Zgłoś się do ogólnopolskiego konkursu Young Talents 4 Biedronka, w którym dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 50 tysięcy złotych!

CO? - program Young Talents 4 Biedronka
APLIKACJA DO: 29 lutego 2024 roku

O PROGRAMIE
Studenci, którzy przejdą proces rekrutacji, wezmą udział w wydarzeniu online podczas, którego zaplanowane są szkolenia oraz zadania grupowe. W maju, odbędzie się w Warszawie bootcamp, gdzie uczestnicy poznają swoich mentorów, a także rozpoczną pracę nad projektami. W ciągu pół roku, grupy studentów będą pracować nad wybranym projektem z obszarów: logistyki i łańcucha dostaw, nowoczesnych technologii, ochrony środowiska i ESG oraz doskonalenia pracy sklepu. Wszystko to odbędzie się pod okiem mentorów z Biedronki. Podczas gali finałowej, która odbędzie się w pierwszej połowie października, jurywybierze najlepszą prezentację i zwycięski projekt.

Co czeka w trakcie programu?

• Możliwość poznania branży retail i sposobu jej funkcjonowania, z punktu widzenia lidera branży i największego pracodawcy w Polsce.
  • Realizacja ambitnego projektu z obszarów logistyki, nowoczesnych technologii, ochrony środowiska i ESG, doskonalenia pracy sklepu, pod okiem mentora z Biedronki.
  • Wartościowe szkolenia i możliwość wpływu na doświadczenia zakupowe milionów klientów Biedronki.
  • Wiosenny Bootcamp w Warszawie, z udziałem mentorów z Biedronki.
  • Unikalna okazja do współpracy i zdobycia doświadczenia pod okiem liderów biznesu.
  • Współpraca w grupie ze studentami z całej Polski nad wybranym projektem.

Nagrody:

• 3 zwycięskie grupy otrzymają nagrody finansowe i bony zakupowe o łącznej wartości 50 000 złotych,
  • przyspieszona ścieżka rekrutacji do programów talentowych Biedronki,
  • złoty bilet na wydarzenia organizowane przez Our Future Foundation.

Program realizowany jest przez Biedronkę we współpracy z fundacją edukacyjną @Our Future Foundation.

Studentów - przedsiębiorczych i kreatywnych w wieku 19-25 lat.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 lutego br. Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się na stronie internetowej projektu.