Partnerzy

INSTYTUCJE PAŃSTWOWE:

Wojewódzki Urzad Pracy w Katowicach - to instytucja pełniąca funkcję pośrednictwa pracy. WUP zajmuje się: pośrednictwem zawodowym dla osób poszukujących pracy, udzielaniem informacji osobom bezrobotnym, realizowaniem projektów unijnych, a także badaniem i analizowaniem rynku pracy. Więcej na stronie.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach - to organizacja samorządu gospodarczego, zrzeszająca podmioty prowadzące działalność gospodarczą. RIG reprezentuje interesy przedsiębiorców wobec organów państwowych, prowadzi doradztwo z funduszy unijnych i zakładania firmy, organizuje seminaria i szkolenia. Więcej na stronie.

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach - to instytucja przeznaczona do ochrony ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Wraz z Biurem Karier UŚ prowadzi coroczny program "Wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw" (więcej informacji na stronie). Więcej informacji o instytucji na stronie.

 


INTYTUCJE WSPIERAJĄCE PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ


Studencka Sieć Aniołów Biznesu - to autorskie przedsięwzięcie Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych. StudBAN to sieć zrzeszająca z jednej strony studentów, będących pomysłodawcami innowacyjnych przedsięwzięć, z drugiej zaś inwestorów (Aniołów Biznesu), gotowych do finansowania innowacyjnych pomysłów. Więcej na stronie.

 


AGENCJE PRACY I DORADZTWA ZAWODOWEGO:

Serwis Kluczdokariery.pl - to projekt oferujący możliwość wykonania profesjonalnych testów badających kompetencje zawodowe, poziom przedsiębiorczości, motywacji czy asertywności. Za sprawą testów możliwe jest sprawdzenie zawodów, w których można wykorzystać posiadane umiejętności. Więcej na stronie.

Agencja Pracy Tymczasowej Personnel Solutions - istnieje na rynku od 2007 roku i poszukuje zarówno specjalistów IT, jak i ekspertów od kadr i płac, czy opiekunek osób starszych lub pracowników fizycznych. Agencja prowadzi serwis z ofertami pracy dostępny na stronie. Więcej informacji na stronie.


HR Polska to portal pasjonatór branży Human Resource, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce spotkań praktyków HR, inspirujące w codziennej pracy. Działania HR Polska są skierowane do osób do osób zajmujących się kształtowaniem polityki personalnej i zarządzaniem zasobami ludzkimi: menedżerów personalnych, konsultantów, specjalistów kadr i płac, trenerów, mentorów, rekruterów, coachów, asesorów. HR Polska to jedyne tak uporządkowane miejsce, gdzie łączą się ze sobą "miękkie" kompetencje HR i "twarda" wiedza specjalistyczna. To centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy. Celem HR Polska jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym. Więcej informacji na stronie.

Serwis JOBS.PL - to portal pracy rekrutujący najlepszych kandydatów dla czołowych firm krajowych i zagranicznych. Swoim klientom oferuje, m.in.: publikację ofert pracy, dostęp do bazy CV kandydatów, nowinki z rynku pracy, informacje o istotnych wydarzeniach i targach oraz tematyczne artykuły. Więcej na stronie.

Serwis Jooble - to portal pracy pomagający studentom i absolwentom
w znalezieniu wartościowych ofert pracy, staży i praktyk. Wystarczy wpisać jedno zapytanie, by zassać wyniki z ponad 215 portali pracy - w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań! Więcej na stronie.


Serwis kariera.dlaStudenta.pl - od ponad 10 lat skutecznie pomaga studentom i absolwentom w znalezieniu pracy oraz zdobyciu doświadczenia zawodowego podczas staży czy praktyk. Jest też nieocenionym źródłem informacji dla pracodawców poszukujących młodych i ambitnych osób, które przyczynią się do rozwoju firmy. Więcej na stronie.

Serwis Money.pl - to największy portal finansowy i zarazem największe medium biznesowe w Polsce. Portal prowadzi również serwis umożliwiający przeglądanie ofert pracy z siedemnastu największych i najpopularniejszych serwisów internetowych działających na Polskim rynku, dostępny na stronie. Więcej na stronie.

 


FIRMY:

BLUEFORM - to firma składająca się z pionu "IT" (zajmującego się tworzeniem oprogramowania, systemów ICT i stron internetowych) oraz pionu "szkoleniowo-doradczego" (zajmującego się szkoleniami z zakresu technologii informatycznych i informatyczno-biznesowych). Więcej informacji na stronie.

 

JCommerce - to nowoczesna firma informatyczna, której misją jest dostarczanie profesjonalnego i intuicyjnego w obsłudze oprogramowania, którego użytkowanie jest przyjemnością. Firma uzyskała 1 wyróżnienie
w konkursie na "Praktykodawcę Roku 2014" współorganizowanym przez Biuro Karier UŚ (więcej informacji na stronie). Więcej na stronie.

 

Keywords Studios to międzynarodowa firma świadcząca szeroki wachlarz usług dla klientów branży gier wideo w ramach takich linii serwisowych jak  Player Support (wsparcie gracza), Functionality Quality Assurance (testy funkcjonalne). Więcej informacji na stronie.
Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (19 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego