Partnerzy

INSTYTUCJE PAŃSTWOWE:

Wojewódzki Urzad Pracy w Katowicach - to instytucja pełniąca funkcję pośrednictwa pracy. WUP zajmuje się: pośrednictwem zawodowym dla osób poszukujących pracy, udzielaniem informacji osobom bezrobotnym, realizowaniem projektów unijnych, a także badaniem i analizowaniem rynku pracy. Więcej na stronie.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach - to organizacja samorządu gospodarczego, zrzeszająca podmioty prowadzące działalność gospodarczą. RIG reprezentuje interesy przedsiębiorców wobec organów państwowych, prowadzi doradztwo z funduszy unijnych i zakładania firmy, organizuje seminaria i szkolenia. Więcej na stronie.

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach - to instytucja przeznaczona do ochrony ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Wraz z Biurem Karier UŚ prowadzi coroczny program "Wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw" (więcej informacji na stronie). Więcej informacji o instytucji na stronie.

 


INTYTUCJE WSPIERAJĄCE PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ:

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Śląsk - to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla start'upów. AIP umożliwia przetestowanie pomysłu na rynku na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności. Więcej na stronie.


Studencka Sieć Aniołów Biznesu - to autorskie przedsięwzięcie Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych. StudBAN to sieć zrzeszająca z jednej strony studentów, będących pomysłodawcami innowacyjnych przedsięwzięć, z drugiej zaś inwestorów (Aniołów Biznesu), gotowych do finansowania innowacyjnych pomysłów. Więcej na stronie.

 


AGENCJE PRACY I DORADZTWA ZAWODOWEGO:

Serwis Kluczdokariery.pl - to projekt oferujący możliwość wykonania profesjonalnych testów badających kompetencje zawodowe, poziom przedsiębiorczości, motywacji czy asertywności. Za sprawą testów możliwe jest sprawdzenie zawodów, w których można wykorzystać posiadane umiejętności. Więcej na stronie.

Agencja Pracy Tymczasowej Personnel Solutions - istnieje na rynku od 2007 roku i poszukuje zarówno specjalistów IT, jak i ekspertów od kadr i płac, czy opiekunek osób starszych lub pracowników fizycznych. Agencja prowadzi serwis z ofertami pracy dostępny na stronie. Więcej informacji na stronie.


HR Polska to portal pasjonatór branży Human Resource, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce spotkań praktyków HR, inspirujące w codziennej pracy. Działania HR Polska są skierowane do osób do osób zajmujących się kształtowaniem polityki personalnej i zarządzaniem zasobami ludzkimi: menedżerów personalnych, konsultantów, specjalistów kadr i płac, trenerów, mentorów, rekruterów, coachów, asesorów. HR Polska to jedyne tak uporządkowane miejsce, gdzie łączą się ze sobą "miękkie" kompetencje HR i "twarda" wiedza specjalistyczna. To centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy. Celem HR Polska jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym. Więcej informacji na stronie.

Serwis JOBS.PL - to portal pracy rekrutujący najlepszych kandydatów dla czołowych firm krajowych i zagranicznych. Swoim klientom oferuje, m.in.: publikację ofert pracy, dostęp do bazy CV kandydatów, nowinki z rynku pracy, informacje o istotnych wydarzeniach i targach oraz tematyczne artykuły. Więcej na stronie.

Serwis Jooble - to portal pracy pomagający studentom i absolwentom
w znalezieniu wartościowych ofert pracy, staży i praktyk. Wystarczy wpisać jedno zapytanie, by zassać wyniki z ponad 215 portali pracy - w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań! Więcej na stronie.


Serwis kariera.dlaStudenta.pl - od ponad 10 lat skutecznie pomaga studentom i absolwentom w znalezieniu pracy oraz zdobyciu doświadczenia zawodowego podczas staży czy praktyk. Jest też nieocenionym źródłem informacji dla pracodawców poszukujących młodych i ambitnych osób, które przyczynią się do rozwoju firmy. Więcej na stronie.

Serwis Money.pl - to największy portal finansowy i zarazem największe medium biznesowe w Polsce. Portal prowadzi również serwis umożliwiający przeglądanie ofert pracy z siedemnastu największych i najpopularniejszych serwisów internetowych działających na Polskim rynku, dostępny na stronie. Więcej na stronie.

 


FIRMY:

BLUEFORM - to firma składająca się z pionu "IT" (zajmującego się tworzeniem oprogramowania, systemów ICT i stron internetowych) oraz pionu "szkoleniowo-doradczego" (zajmującego się szkoleniami z zakresu technologii informatycznych i informatyczno-biznesowych). Więcej informacji na stronie.

 

JCommerce - to nowoczesna firma informatyczna, której misją jest dostarczanie profesjonalnego i intuicyjnego w obsłudze oprogramowania, którego użytkowanie jest przyjemnością. Firma uzyskała 1 wyróżnienie
w konkursie na "Praktykodawcę Roku 2014" współorganizowanym przez Biuro Karier UŚ (więcej informacji na stronie). Więcej na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (14 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego