Projekt Career Boost – IX edycja

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Zapraszamy do udziału w IX edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank.

CO? – projekt Career Boost – IX edycja
APLIKACJA DO: 7 marca 2024 roku

O PROJEKCIE
Career Boost IX składa się z:

• 2 x dni szkoleń online w godz. 9.00-14.00,
  • 1 x symulowana rozmowa kwalifikacyjna online (dla osób, które dostarczą swoje CV i przykładową ofertę pracy, na którą chcą aplikować),
  • 3 x spotkania indywidualne online z mentorem (m.in. pomoc w stworzeniu CV).

Praktyczne szkolenia o następującej tematyce:

• sposoby poszukiwania pracy,
  • wskazówki jak stworzyć lub udoskonalić CV,
  • identyfikacja słabych i mocnych cech,
  • analiza CV na konkretnych przykładach,
  • przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby biorące udział we wszystkich szkoleniach otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

Projekt współtworzony jest przez Fundację Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM oraz UBS.

Projekt skierowany jest m.in. do osób: bezrobotnych, studentów wchodzących na rynek pracy, mających trudności z podjęciem zatrudnienia, zagrożonych utratą pracy, pracujących poniżej swoich kwalifikacji, wracających na rynek pracy po przerwie związanej z chorobą czy wychowaniem dziecka, uchodzców wojennych z Ukrainy posługujących się j.polskim lub j.angielskim.

Zapisy odbywają się do 7 marca br. przez stronę.

Udział w całości projektu jest bezpłatny.