Szkolenia/Warsztaty BK

Akademia Rozwoju Kariery 2024 - zapisy na lipcowe szkolenia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie miałeś czasu na szkolenia w roku akademickim? A może brałeś w nich udział i chcesz więcej? Nic straconego! W te wakacje czeka na Ciebie spora dawka wiedzy! Nie przegap zapisów na lipcowe szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2024 r.! 

Akademia Rozwoju Kariery 2024

Pokaż w kalendarzu: 
0

Także i w te wakacje bądź aktywny!….wędrówka po górach, spływ kajakowy, kitesurfing… a dla rozwoju osobistego polecamy Akademię Rozwoju Kariery! Przed Tobą spora dawka nowej wiedzy i rozwój kompetencji! Zapraszamy na cykl warsztatów i szkoleń! 

Warsztaty "Jak przejść przez studia i odnaleźć się na rynku pracy"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak najlepiej wykorzystać studia by szybko wkroczyć na właściwą ścieżkę kariery? Jak efektywnie brać udział w międzynarodowych projektach oraz czym różni się praca w korporacji od pracy w centrum badawczym? Tego i o wiele więcej dowiesz się od absolwenta UŚ już 6 czerwca 2024 r. podczas warsztatów w spinPLACE!

 

Szkolenie "Tax Team" w ramach Dnia Otwartego spinPLACE

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeżeli pragniesz rozwijać swoją karierę w doradztwie podatkowym nie przegap kolejnego spotkania z Kancelarią Andersen! Już 5 czerwca 2024 r. spotkaj się z Adamem Książkiem, który przybliży Ci ścieżkę kariery w branży podatkowej!

 

 

Warsztaty "Zagrajmy w otwarte karty" - Dzień Otwarty spinPLACE

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się jak efektywnie pracować w grupie? Nie wiesz, jak najlepiej dbać o dobrą atmosferę pracy w zespole? Chcesz nauczyć się skutecznie rozwiązywać konflikty? Szukasz sposobów, aby w końcu dogadać się z przedstawicielami Generacji X/Y/Z? Mamy dla Ciebie propozycje: zagraj z nami w Otwarte Karty!

 

 

Szkolenie "Prawo Ochrony Środowiska w praktyce"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się prawem ochrony środowiska? Zapraszamy pasjonatów tego tematu do udziału w szkoleniu prowadzonym przez Kancelarię Andersen.

 

 

 

Warsztaty "CIT private" z firmą Deloitte!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Firma Deloitte dzieli się wiedzą! Już dziś zapisz się i weź udział w warsztatach "CIT private", które poprowadzą eksperci z firmy! 9 maja 2024 r. spotkaj się z Deloitte w budynku spinPLACE!

 

 

 

Szkolenie "Podatek VAT w praktyce" z Kancelarią Andersen!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć praktyczne informacje o podatku VAT? Czerp wiedzę od najlepszych! Nie przegap szkolenia jakie w dniu 8 maja 2024 r. przygotowała dla Ciebie Kancelaria Andersen!
 

Szkolenie dot. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kwestie ubezpieczeniowo-rozliczeniowe wydają Ci się nie do przejścia? Już 10 kwietnia 2024 r. odbędzie się szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne". Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego. A wszystko to w formie warsztatowej z dawką humoru.

 

Webinar z programowania w języku Java

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poznaj podstawy programowania i dowiedz się, jakie są możliwe ścieżki kariery. Pozwól Codeaccess pokazać Ci jakie kodowanie może być proste!
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego