Szkolenia/Warsztaty BK

Szkolenie dot. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kwestie ubezpieczeniowo-rozliczeniowe wydają Ci się nie do przejścia? Już 10 kwietnia 2024 r. odbędzie się szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne". Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego. A wszystko to w formie warsztatowej z dawką humoru.

 

Webinar z programowania w języku Java

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poznaj podstawy programowania i dowiedz się, jakie są możliwe ścieżki kariery. Pozwól Codeaccess pokazać Ci jakie kodowanie może być proste!
 

Szkolenie dot. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz praktycznych informacji o prowadzeniu działalności biznesowej w Polsce? Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania organizuje 28 lutego 2024 r. szkolenie online pt. "Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland".


 

Bezpłatny program szkoleniowy Testnauci

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy chcesz zacząć karierę w branży IT i zdobyć gwarancję pracy? Już 21 lutego 2024 r. rozpoczynamy program szkoleniowy Testnauci. Możesz zostać jednym ze specjalistów, jakich będzie potrzebowała przyszłość. Ludzi dla których IT to nie tylko szansa, na szybki pieniądz, ale również wkład w jakość naszego życia.


 

Wykład "Ceny transferowe" - Akademia Podatkowa Andersen

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ostatnie już spotkanie w ramach Akademii Podatkowej Andersen dotyczyć będzie cen transferowych. Weź udział w wykładzie i zdobądź cenną wiedzę prawną od praktyka i specjalisty w tej dziedzinie.

 


 

Warsztaty "Stosowanie przepisów prawa w praktyce KAS"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda zwalczenie przestępczości podatkowej? Nic prostszego! Zapisz się na warsztaty "Stosowanie przepisów prawa w praktyce Krajowej Administracji Skarbowej", które odbywają się 16 stycznia 2024 r. w Biurze Karier.
 

 

Webinar "Cyberzagrożenia - przykłady z życia wzięte"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Róbmy swoje, ale bezpieczniej! Zapraszamy na szkolenie "Cyberzagrożenia - przykłady z życia wzięte" poświęcone oszustwom elektronicznym. Będzie to przegląd najczęstszych aktualnie oszustw z przykładami z życia wziętymi oraz poradami, jak skutecznie się przed nimi bronić.

 

 

Warsztaty "Stosowanie przepisów prawa w praktyce KAS"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Stosowanie przepisów prawa w praktyce na podstawie Krajowej Administracji Skarbowej to temat warsztatów, które już 13 grudnia 2023 r. odbędą się w Biurze Karier. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda zwalczenie przestępczości podatkowej, zapisz się na spotkanie już dziś!


 

Akademia Podatkowa Andersen (APA)

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką podatkową? Kancelaria Andersen przygotowała cykl wykładów, które pozwolą Ci zdobyć cenną wiedzę!

 

 

 

Szkolenie BK "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kwestie ubezpieczeniowo-rozliczeniowe wydają Ci się nie do przejścia? Już 6 listopada 2023 r. odbędzie się szkolenie "Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne ? – to wcale nie jest trudne". Przyjdź i dowiedz się od specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jakie są prawa i obowiązki ubezpieczonego. A wszystko to w formie warsztatowej z dawką humoru.

 


Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego