Szkolenia/Warsztaty BK

Warsztaty BK: Kreatywność

Mówi się, że w każdym z nas drzemie twórczy potencjał, trzeba go tylko odkryć. Sprawdź, jaki jest Twój - przyjdź na „Warsztaty z kreatywności” organizowane przez Biuro Karier i odkryj, co hamuje, a co pobudza kreatywność. Zapisy już trwają!

Warsztaty dot. wystąpień publicznych

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie zaprezentować się publicznie? Co zrobić, by pokonać stres? Przyjdź na warsztaty "Speak to Succeed - Public Speaking and Building Professional Relationships" i poznaj tajniki dobrego wystąpienia publicznego.

Wydarzenie BK: „Raz, dwa, trzy… praktyki!”

W tym semestrze praktyki? Zastanawiasz się gdzie naprawdę się czegoś nauczysz? Odpowiednie praktyki ułatwią w przyszłości szukanie pracy. Wybierz mądrze korzystając ze wsparcia doradcy zawodowego. Zgłoś się na indywidualne konsultacje.

Warsztaty BK w Cieszynie - odwołane

Ze względu na niewielką ilość zgłoszonych osób, warsztaty "Sztuka wystąpień publicznych" 27 lutego 2019 r., 09:00 – 13:00, w sala 13  Kampusu Cieszyn, ul. Bielska 62, zostają odwołane. Zapraszamy w tym dniu na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym.

Prelekcja BK "Jak szukać pracy?"

Gdzie znaleźć oferty pracy? Co zamieścić w CV? Jak zredagować list motywacyjny? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Dowiesz się tego 29 stycznia 2019 r. na spotkaniu "Jak szukać pracy?" na Wydziale Nauk Społecznych.

Szkolenie BK: "Skąd znam Twoje hasło do Facebook’a?"

Data wydarzenia:
17 Styczeń, 2019 - 11:00 - 13:30

Zastanawiasz się na ile jesteś bezpieczny w sieci? A do tego znasz język francuski? Przyjdź na szkolenie "Skąd znam Twoje hasło do Facebook’a?" i poznaj tajniki ochrony przed cyberatakami.

Warsztaty BK: "Kim jestem?"

Sprawdź się w dwóch testach psychozawodowych. Jeden z nich upewni cię co do własnych predyspozycji, a drugi skłoni do refleksji na temat własnych możliwości. Po zapisaniu się na warsztat otrzymasz link i wykonasz testy na własnym komputerze lub telefonie. Na spotkaniu otrzymasz wydrukowany raport wyników i dowiesz się co dokładnie one oznaczają.

Wydarzenie BK: Fujitsu Day

Znasz języki obce? Myślisz o pracy w międzynarodowym środowisku? Dołącz do zespołu Fujitsu i ucz się od najlepszych! Odwiedź stoisko firmy podczas Fujitsu Day na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu 27 listopada 2018 r.

Warsztat BK "Personal branding – marka osobista"-Kampus Cieszyn

Zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy dzięki świadomemu budowaniu wizerunku oraz reputacji. Tajniki budowania osobistej marki możesz poznać już 28 listopada 2018 r. na bezpłatnym warsztacie "Personal Branding – marka osobista" przygotowanym dla studentów Kampusu Cieszyńskiego przez Biuro Karier UŚ.

Wydarzenia BK: Strefa kariery i relaksu firmy Amazon

Szukasz pracy, którą można połączyć ze studiami? Odwiedź strefę kariery i relaksu firmy Amazon na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w dniach od 22 października do 7 listopada 2018 r. i dowiedz się, kogo poszukują do swojego zespołu!