Szkolenia/Warsztaty BK

Szkolenie ARK „Droga do sukcesu"

28 Lipiec, 2021 - 12:00 - 14:00

Nie wiesz jak rozpocząć pracę w dużej multikulturowej firmie? Jak podołać nowym wyzwaniom i obowiązkom? Zasięgnij rad ekspertów z firmy Keywords Studios podczas szkolenia Akademii Rozwoju Kariery i osiągnij sukces w nowym miejscu pracy.

Akademia Rozwoju Kariery 2021

Wakacje tuż tuż! To dobry moment, by zainwestować w rozwój zawodowy! W każdą środę lipca, sierpnia i września czekają na Ciebie ciekawe szkolenia pod okiem najlepszych pracodawców na rynku!

Szkolenie ARK "Unik (Dodge) rekrutacyjny"

21 Lipiec, 2021 - 12:00 - 15:00

Chcesz dowiedzieć się jakie ryzyko towarzyszy poszukiwaniu wymarzonych ofert pracy w IT? Weź udział w szkoleniu "Unik (Dodge) rekrutacyjny" i dowiedz się jak rozpocząć karierę w IT.

Szkolenie ARK „Zarządzanie jakością"

14 Lipiec, 2021 - 10:00 - 13:00

Interesuje Cię praca w laboratorium? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces zarządzania jakością w tym obszarze? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez firmą i2 Analytical – specjalistę w zakresie analiz laboratoryjnych.

Szkolenie ARK „Power of PowerPoint”

Tegoroczną Akademię Rozwoju Kariery rozpoczynamy z przytupem! Obsługa programu PowerPoint to temat pierwszego szkolenia. Weź w nim udział i dowiedz się jak zrobić prezentację przyciągającą uwagę innych!

Webinar dot. pracy z językami obcymi

Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać znajomość języków obcych do pracy zawodowej? Weź udział w webinarze 31 maja 2021 r. i zobacz jak to się robi w firmie Marsh EBSC.

Webinar „Cykl życia oprogramowania”

Co zrobić, aby stworzyć oprogramowanie z sukcesem? Co następuje po jego wdrożeniu? Dowiedz się więcej podczas webinaru „Cykl życia oprogramowania”, który poprowadzi specjalista z firmy Billennium S.A.

Warsztaty firmy Google

20 Kwiecień, 2021 - 12:30 - 14:00

Nie wierzysz we własne osiągnięcia? Uważasz, że nie zasługujesz na sukces, który osiągnąłeś? Weź udział w warsztatach „Syndrom oszusta” prowadzonych przez Google Ireland i zwiększ wiarę w swoje siły.

Webinar: Budowa efektywnego zespołu

Czy zaangażowanie to klucz do sukcesu? Studencie, Absolwencie, przyjdź i przekonaj się sam! Zapraszamy na webinar z serii Accenture Virtual Training Labs: Budowa efektywnego zespołu! Poznaj tajniki budowy przewagi konkurencyjnej, opartej na efektywnym oraz zgranym zespole! Dowiedz się jak zbudować swój dream team!

Szkolenie BK on-line "Motywacja pracowników w branży IT"

14 Styczeń, 2021 - 12:00 - 14:30

Zastanawiałeś się jak zmotywować pracowników w branży IT? Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak robią to specjaliści w Northmill Bank AB.