Szkolenie "Podatek VAT w praktyce" z Kancelarią Andersen!

Chcesz zdobyć praktyczne informacje o podatku VAT? Czerp wiedzę od najlepszych! Nie przegap szkolenia jakie w dniu 8 maja 2024 r. przygotowała dla Ciebie Kancelaria Andersen!

CO? –  szkolenie "Podatek VAT w praktyce"
KIEDY? -  8 maja 2024 r. w godz. 13.00 – 14.30
GDZIE? – sala konferencyjna A i B (parter)
budynek spinPLACE (Katowce, ul. Bankowa 5)

Szkolenie "Podatek VAT w praktyce" ma na celu przybliżenie słuchaczom zasad funkcjonowania podatku VAT, a także omówienie praktycznych aspektów z nim związanych.

W ramach szkolenia zaprezentowane zostaną podstawowe informacje w zakresie podatku VAT, m.in. zakres regulacji, obowiązek podatkowy, stawki VAT i ich zastosowanie.

Przedstawione zostaną zasady naliczania i rozliczania podatku VAT, a także omówione zostaną zagadnienia związane z wystawianiem faktur.

Inicjatywa jest realizowana w ramach obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.

Andersen w Polsce tworzy zespół przeszło 120 doświadczonych ekspertów: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych, oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych, compliance i outsourcing księgowy.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.