Stoisko Ambasadora Kariery UE na WH w Katowicach!

Masz pytania dotyczące kariery w instytucjach Unii Europejskiej? 12 grudnia 2023 r. spotkasz Ambasadora Kariery UE na Wydziale Humanistycznym w Katowicach, który odpowie na nurtujące Cię pytania. Jeśli interesujesz się karierą w strukturach UE - nie może Cię zabraknąć!

CO? – stoisko Ambasadora Kariery UE
KIEDY? – 12 grudnia 2023 r., w godz. 11.00 – 13.00
GDZIE? – hol główny, Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)

Na stoisku będzie możliwość porozmawiania na temat staży oraz pracy w instytucjach oraz organach Unii Europejskiej, a także o tym tego jakie możliwości daje Unia młodym ludziom.

Stoisko wystawione będzie w holu głównym na Wydziale Humanistycznym UŚ (Katowice, ul. Uniwersytecka 4) w godzinach 11.00-13.00.

Przypominamy, iż Ambasadorem Kariery UE w roku akademickim 2023/2024 jest Pan Wiktor Oleś. Więcej o Ambasadorze na stronie.

Wstęp wolny! Zapraszamy!