Ambasador Kariery UE na rok akademicki 2023/2024!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wiktor Oleś nowym Ambasadorem Kariery UE na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na rok akademicki 2023/2024! 

  


CO? - Ambasador Kariery UE przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na rok akademicki 2023/2024


O AMBASADORZE
Wiktor Oleś jest studentem na kierunku Międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i jako Ambasador Kariery Unii Europejskiej będzie brał udział w promocji pracy oraz staży w strukturach UE wśród studentek i studentów naszego Uniwersytetu. 

Wziął on również udział w oficjalnej Konferencji szkoleniowej, która została przeprowadzona przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) w dniach 05-08 października 2023 r. w Luksemburgu. Podczas szkolenia reprezentant Uniwersytetu Śląskiego odwiedził Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Uniwersytet Luksemburski, Parlament Europejski, a także pracował z Ambasadorkami i Ambasadorami Kariery Unii Europejskiej ze wszystkich krajów członkowskich. Konferencja ta była przeprowadzona przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Europejskich Wielkiego Księstwa Luksemburga, Miasta Luksemburg, Uniwersytetu Luksemburskiego oraz Unii Europejskiej.

Zachęcamy do zaobserwowania oficjalnych mediów społecznościowych EU Careers na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach! Facebook: EU Careers Uniwersytet Śląski, Instagram: eucareers_us 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego