Spotkania informacyjne

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery na WPiA

17 Październik, 2019 - 09:00 - 13:30

Już 17 października 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji odbędą się Mobilne Targi Kariery. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie! Porozmawiaj z pracodawcami i zdobądź wymarzoną pracę!

Otwarcie Inkubatora Przedsiębiorczości AIP Cieszyn

10 Październik, 2019 - 13:00

Mieszkasz w Cieszynie lub okolicy? Myślisz o założeniu działalności gospodarczej i potrzebujesz pomocy? Przyjdź na otwarcie Inkubatora Przedsiębiorczości AIP Cieszyn, które odbędzie się już 10 października 2019 r. na Zamku w Cieszynie.

10-lecie firmy PwC SDC na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu!

16 Październik, 2019 - 08:30 - 14:30

Świętuj 10-lecie firmy PwC SDC razem z nami! W ramach wydarzenia strefa z ofertami pracy i staży, interaktywna gra, coffee corner, rozmowy z ekspertami! To wszystko 16 października 2019 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu!

Dzień Otwarty w Unilever

Chcesz dowiedzieć się jak firma Unilever wpływa na środowisko? Czym zajmuje się scrum master? A może poszukujących nowych wyzwań zawodowych? Weź udział w Dniu Otwartym w firmie Unilever.

"Future Processing on Tour"

17 Wrzesień, 2019 - 17:00

Chciałbyś pracować w jednej z szybciej rozwijających się firm informatycznych na Śląsku? Chcesz dowiedzieć się na czym polega unikalna atmosfera w firmie oraz jakie korzyści pozapłacowe sprawiają, że praca w Future Processing to sama przyjemność? Weź udział w nieformalnym spotkaniu z pracownikami firmy i poznaj kulturę organizacyjną oraz charakter pracy w gliwickim przedsiębiorstiwe.

Spotkanie „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”

Studiujesz w Cieszynie? Myślisz o założeniu działalności gospodarczej? Weź udział w spotkaniu „ABC Przedsiębiorczości w pigułce”, które 26 września 2019 r. odbędzie się w Zamku Cieszyn.

Dni rekrutacyjne w VEO Worldwide Services Poland

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w handlu międzynarodowym? Chętnie podejmujesz nowe wyzwania? A dodatkowo jesteś pasjonatem języków obcych? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK – weź udział w dniach rekrutacyjnych w VEO Worldwide Services Poland i dołącz do katowickiego zespołu.

Wizz Air na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

16 Maj, 2019 - 09:00 - 15:00

Podróżuj, zwiedzaj świat, zawieraj nowe znajomości i rozwijaj karierę! Dołącz do zespołu Wizz Air! Spotkaj się z przedstawicielami firmy już 16 maja 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i dowiedz się więcej.

PwC SDC na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

9 Maj, 2019 - 09:00 - 14:00

Myślisz o praktykach wakacyjnych? A może interesują Cię inne formy rozwoju? Zobacz co tym razem firma PwC SDC przygotowała dla Ciebie. Spotkaj się z przedstawicielami firmy już 9 maja 2019 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

Wykład „Wiarygodność Finansowa – co możesz zyskać?”

8 Maj, 2019 - 10:15 - 11:45

Zastanawiasz się jak zminimalizować ryzyko kredytowe? Weź udział w wykładzie „Wiarygodność Finansowa – co możesz zyskać?”, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji już 8 maja 2019 r.