Spotkania informacyjne

Spotkanie online z Bartoszem Węglarczykiem

Pokaż w kalendarzu: 
0

Co decyduje o sukcesie portalu Onet.pl? Jak wygląda codzienna praca dla jednego z najbardziej opiniotwórczych portali? Na te i wiele innych pytań odpowie Bartosz Węglarczyk – redaktor naczelny portalu Onet.pl, podczas spotkania online, które odbędzie się 24 kwietnia 2024 r.


 


Spotkanie z ABW na Wydziale Humanistycznym odwołane!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Spotkanie z Przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu zostało odwołane! Osoby zainteresowane spotkaniem z Funkcjonariuszem ABW zapraszamy do Instytutu Informatyki na godz. 10.30.

 

 

 

Spotkanie z firmą Teleperformance

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się jak wykorzystać znajomość języków obcych w przyszłym życiu zawodowym? Poznaj możliwości jakie otwiera przed Tobą praca w firmie Teleperformance. Przyjdź na stoisko firmy, które zlokalizowane będzie 18 kwietnia 2024 r. w holu głównym Wydziału Humanistycznego UŚ.
 

 

Spotkanie pt. "Ścieżki kariery w motoryzacji i nowych technologiach"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się jak rozpocząć karierę w sektorze automotive i nowych technologii? Czy warto? Jaki kierunek studiować by mieć szansę na pracę w tej branży? Już 15 kwietnia 2024 r. spotkaj się online z inżynierami z firm, którzy opowiedzą o swojej ciekawej pracy. Zapraszamy na inspirujące spotkanie!

 

 

Cloud Open Day w firmie Capgemini

Pokaż w kalendarzu: 
0

23 kwietnia 2024 r. firma Capgemini zaprasza do swojego biura w Katowicach na spotkanie poświęcone infrastrukturze chmurowej CLOUD OPEN DAY! Przed Tobą trzy przeciekawe prelekcje! Ponadto wyjątkowe gadżety powitalne Capgemini oraz poczęstunek! 

Spotkania z Przedstawicielem ABW na sosnowieckich wydziałach UŚ!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nieustannie rekrutuje! Nie przegap kolejnego spotkania z przedstawicielem ABW. Już 16 kwietnia 2024 r. w kampusie sosnowieckim w Instytucie Informatyki oraz na Wydziale Humanistycznym UŚ przekonasz się jak wygląda praca w tajnych służbach! 


 

Spotkanie online z Przedstawicielem Komisji Europejskiej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz informacji nt. pracy w Komisji Europejskiej? Dobrze się składa! 11 kwietnia 2024 r. będziesz mógł porozmawiać o takiej ścieżce kariery z jej pracownikiem  - Carlosem Teránem.

 

 

 

Spotkanie z przedstawicielką Campus France Polska

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się kulturą francuską? Skorzystaj z porad biorąc udział w spotkaniu informacyjnym i przygotuj wyjazd na studia do Francji z Agencją Campus France!
 

German Speed Hiring Week 2024

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język niemiecki i szukasz pracy poza granicami kraju? Weź udział w German Speed Hiring Week 2024 i zobacz jakie perspektywy czekają na Ciebie!

 

 

 

Spotkanie z dziennikarzem Onetu!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Lubisz pisać? Masz lekkie pióro? Chciałbyś publikować treści na stronie Onetu? A może chcesz dowiedzieć się jak od kulis wygląda praca w grupie Ringier Axel Springer? Weź udział w spotkaniu z redaktorem Onet.

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego