Spotkania informacyjne

Spotkanie z przedstawicielem polskiej służby mundurowej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ekscytuje Cię praca w służbach mundurowych? Chcesz zdobyć więcej informacji od osób pracujących w ich strukturach? Weź udział w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym.
 

Spotkanie online "Careers of the Future: Robotyka"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Robotyka znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań? Dowiedz się jakie perspektywy zawodowe stoją przed Tobą! Weź udział w wydarzeniu, organizowanym przez Ambasadę USA w Warszawie, "Careers of the Future: Robotyka". 

Mars Colony Hackathon

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ubiegły rok utorował drogę ku ekscytującym, nowym destynacjom w eksploracji przestrzeni kosmicznej – ku Marsowi. Ale jak właściwie będzie wyglądało życie na Marsie? Gdzie założymy naszą pierwszą kolonię i jak będzie ona wyglądała?  Firma Mars wraz z Polską Agencją Kosmiczną zaprasza na Mars Colony Hackathon - wyjątkowe spotkanie z ekspertami, którzy podczas sesji brainstormingowych staną się mentorami, by pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania.  

Webinar Capgemini dla osób niemieckojęzycznych

Data wydarzenia: 
31 Marzec, 2021 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język niemiecki na bardzo dobrym poziomie? Zastanawiasz się jak i gdzie możesz wykorzystać go w praktyce? Zapisz się na bezpłatny webinar już w środę 31 marca 2021 r. o godz. 13.00. Dowiedz się jakie oferty pracy z językiem niemieckim firma Capgemini przygotowała dla Ciebie. 


 

Spotkanie informacyjne z firmą Capgemini

Data wydarzenia: 
30 Marzec, 2021 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz język francuski? Zastanawiasz się jak i gdzie możesz wykorzystać go w praktyce? Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się jakie oferty pracy z językiem francuskim firma Capgemini przygotowała dla Ciebie! 

Akcja „Poznaj swoich Ambasadorów” na UŚ!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak pewnie wiesz na Uniwersytecie działa wielu ambasadorów marek. Do tej pory prawdopodobnie kojarzysz ich z licznych postów na grupach rocznikowych czy fotek z hasztagiem na Instagramie. Jeśli chcesz nawiązać z nimi bliższą współpracę zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Poznaj swoich Ambasadorów”.


 

Webinarium informacyjne - bezpłatny certyfikat językowy LTE

Pokaż w kalendarzu: 
0

Serdecznie zapraszamy na krótkie webinarium, podczas którego dowiesz się jak wziąć udział w projekcie, w którym można bezpłatnie zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy, bez wychodzenia z domu, wygodnie i bezpiecznie! 

Spotkanie z Lwem o danych osobowych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jak lepiej dbać o swoje dane osobowe? Weź udział w spotkaniu z Lilianną Rother-Obrączką, Inspektorem Ochrony Danych w ING Banku Śląskim. Zapisy już trwają!
 

Mobilne Targi Kariery - dzień V - Sopra Steria

Data wydarzenia: 
23 Marzec, 2021 - 13:00 - 16:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Mobilne Targi Kariery kończymy z firmą Sopra Steria! Podczas spotkania dowiesz się jakie oferty pracy firma przygotowała dla Ciebie oraz weźmiesz udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa w sieci. 

Mobilne Targi Kariery - dzień IV - Wojewódzki Urząd Pracy

Data wydarzenia: 
22 Marzec, 2021 - 13:00 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o własnym biznesie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Posłuchaj webinaru prowadzonego przez ekspertów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i dowiedz się jakie kroki podjąć, by rozpocząć działalność gospodarczą. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego