Spotkanie z Ambasadorem Kariery UE

Szukasz informacji na temat pracy w instytucjach unijnych? Odwiedź stoisko Ambasadora EU Careers 30 października 2023 r. na Wydziale Nauk Społecznych. Jeśli interesujesz się karierą w strukturach UE - nie może Cię zabraknąć!

CO? – spotkanie z Ambasadorem Kariery UE
KIEDY? – 30 października 2023 r., w godz. 12.45- 14.30
GDZIE? – hol główny, Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Bankowa 11)

Na stoisku będzie możliwość porozmawiania na temat staży oraz pracy w instytucjach oraz organach Unii Europejskiej, a także o tym tego jakie możliwości daje Unia młodym ludziom.

Stoisko wystawione będzie w holu głównym na Wydziale Nauk Społecznych UŚ (ul. Bankowa 11) w godzinach 12.45-14.30.

Przypominamy, iż Ambasadorem Kariery UE w roku akademickim 2023/2024 jest Pan Wiktor Oleś. Więcej o Ambasadorze na stronie.

Wstęp wolny! Zapraszamy!