Konsultacje z Ambasadorką Kariery UE

Nie wiesz, jak zaplanować swoją karierę w Unii Europejskiej? Marzysz o wyjeździe na staż, ale przeraża Cię ilość dokumentów, które musisz wypełnić? Przyjdź na konsultacje z Ambasadorką Kariery UE na naszym Uniwersytecie i pozbądź się pytań i wątpliwości!

CO? – konsultacje z Ambasadorką Kariery UE
KIEDY? - 19 kwietnia 2023 r. w godz.10.00-12.00.
GDZIE? -  sala 0.5.w budynku Rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12) lub zdalnie

O INICJATYWIE
Spotkanie z Ambasadorką Kariery UE to możliwość zadania pytań na temat pracy i staży w instytucjach Unii Europejskiej.

Więcej o Ambasadorce Kariery UE przy UŚ.

ZAPISY
Osoby zainteresowane mogą przyjść we wskazane miejsce, ale najlepiej umówić spotkanie poprzez wiadomość mailową: eucareers.uniwersytetslaski@gmail.com.

Wskaż jaką formę spotkania preferujesz (zdalnie/ stacjonarnie) i wspólnie z Ambasadorką Kariery UE ustalcie konkretną godzinę. Możesz też podać jaka instytucja lub rodzaj staży szczególnie Cię interesuje.