Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017

Potrzebujesz inspiracji? Szukasz własnej drogi? Już 29 września 2017 r. firma Bombardier zaprasza do Gdańska na Dzień Kariery 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017!

Ambasador Global Management Challenge

Jeśli jesteś kreatywny i chcesz rozwijać się w takich dziedzinach jak Marketing, PR, Employer Branding czy Project Management zgłoś swój udział do współpracy w roli Ambasadora Global Management Challenge!

Badania BK: Zaproszenie do badania losów zawodowych Absolwentów

Data wydarzenia:
24 Lipiec, 2017 (Cały dzień)

Powiedz nam co u Ciebie! Weź udział w badaniu losów zawodowych absolwentów UŚ, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2015/2016!

Stypendium w Singapurze dla zagranicznych studentów

Jesteś absolwentem nauk ścisłych? Chciałbyś podjąć studia podyplomowe w mieście czystości i zakazów? Aplikuj o stypendium w Narodowym Uniwersytecie Singapuru!

Nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018

Zostań dyplomatą! Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018.

Początek sezonu stypendialnego

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z największym ogólnopolskim serwisem o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.

Wydarzenie „OneDayWith Umicore”

5 Lipiec, 2017 - 12:15

Posiadasz wykształcenie techniczne? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w międzynarodowym środowisku? Weź udział w audio-czacie z firmą Umicore w dniu 5 lipca 2017 r. i przekonaj się co firma może Ci zaoferować.

Nadchodzi #DzieńZmian!

Data wydarzenia:
22 Czerwiec, 2017 (Cały dzień)

Chcesz zmienić swoją sytuację zawodową, a do tej pory bałeś się podjąć jakiekolwiek działania? Potrzebujesz pomocy przy szukaniu pracy, która wpasuje się w Twój plan dnia? Chcesz dowiedzieć się, jak działa Agencja Pracy Tymczasowej, kto w niej pracuje i na czym polega ten rodzaj zatrudnienia? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to #DzieńZmian jest wydarzeniem dla Ciebie!

Spotkanie "Dylematy początkującego terapeuty"

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej zaprasza na spotkanie "Dylematy początkującego terapeuty", które odbędzie się już 8 czerwca 2017 r.

"Złoto dla zuchwałych"- gra miejska

Już 27 maja 2017 r. o godzinie 14:00 rozpocznie się na terenie Fabryki Pełnej Życia (Defum, Dąbrowa Górnicza) gra miejska "Złoto dla Zuchwałych". Startować mogą wszyscy – młodzież, rodziny z dziećmi, grupy znajomych, pary. Konieczna będzie jednak wcześniejsza rejestracja zespołów.