Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.

Nowe wydanie magazynu SEMESTR

Ukazało się Najnowsze Kompendium "PRACA dla STUDENTA / EDUKACJA" Magazynu SEMESTR! Już dziś zapraszamy do zapoznania się z czasopismem!

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery dla Wydziału Humanistycznego!

Już 22 października 2019 r. w budynku "Katowice Miasto Ogrodów" - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek odbędą się Mobilne Targi Kariery. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie! Porozmawiaj z pracodawcami i zdobądź wymarzoną pracę!

Programy stypendialne

Czy wiesz, że organizacje pozarządowe i samorządy stanowią ponad 80% wszystkich realizatorów programów stypendialnych w Polsce? Dzięki Fundacji Dobra Sieć znajdziesz stypendium dopasowane do Ciebie!

Kampania "30 days to get a job!"

Chciałbyś podjąć pracę za granicą? Wejdź na stronę Europe Language Jobs, podejmij wyzwanie i dowiedz się jak zdobyć wymarzoną pracę w ciągu 30 dni!

Stypendium Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej

Chciałbyś otrzymać wsparcie finansowe na dalszą naukę? Zostań stypendystą Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej!

Stypendium MintResume 2019

Jesteś studentem uczelni wyższej lub wkrótce rozpoczniesz studia? Chcesz zainwestować w swój rozwój? Wygraj stypendium w wysokości $1000 fundowane przez amerykański portal kariery MintResume!

Google AdCamp Warsaw 2019

Data wydarzenia:
15 Listopad, 2019 (Cały dzień)

Szukasz nowych wyzwań? Interesuje Cię praca w dużej korporacji? Google AdCamp zawita wkrótce w Polsce. Program skierowany jest do osób pragnących poznać firmę "od kuchni".

Konkurs na aplikację dyplomatyczno-konsularną

Interesujesz się działalnością polskiej służby zagranicznej? Zostań dyplomatą! Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A. Termin składania dokumentów upływa 13 września 2019 r.

Open Day w BNP Paribas

26 czerwca 2019 r. w Centrum Operacyjnym w Rudzie Śląskiej organizowany jest Dzień Otwarty BNP Paribas. Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących odpowiedzi i wskazówek odnośnie pracy w BNP Paribas.