Katowice STARTUP CHALLENGE

Już 1 i 2 grudnia odbędzie się KATOWICE STARTUP CHALLENGE. To impreza w formie hackathonu, w którym zespoły tworzone przez programistów, grafików, kreatorów czy aktywnych mieszkańców będą pracować przez 36 godzin nad swoim innowacyjnym pomysłem.

Nabór do Kolegium Europejskiego

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Do zdobycia są liczne stypendia pokrywające pełne koszty studiowania finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Termin składania podań to 17 stycznia 2018.

Stoisko Credit Agricole na Wydziale Nauk Społecznych!

Data wydarzenia:
9 Listopad, 2017 - 09:00 - 17:00

9 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego stanie mała indiańska wioska. Jednak zamiast wymalowanych wodzów ubranych w kolorowe pióra, w namiotach pojawią się doradcy i coachowie z Credit Agricole, którzy udzielą fachowych wskazówek, jak znaleźć dobrą, pierwszą pracę.

PulsHR Day - Targi pracy i kariery

Jesteś studentem? Absolwentem? Szukasz pracy, stażu i możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych? Weź pracę w swoje ręce! Przyjdź 15 listopada 2017 r. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

ARP Innovation Pitch

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. już po raz XIII organizuje ARP Innovation Pitch. Kolejna edycja wydarzenia ma wyłonić innowacyjne rozwiązania i dać szansę małym firmom na partnerstwo jednej z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie, jaką jest Grupa Azoty PUŁAWY.

Stypendia w Niemczech

GFPS-Polska oraz Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej zapraszają studentów i doktorantów wszystkich kierunków do składania wniosków o stypendium w Niemczech na semestr letni 2018. Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017 r.

Cisco Finance University - bezpłatne warsztaty z finansów

Brakuje Ci prawdziwego świata finansów? Wyjdź poza teorię i zdobadź praktykę podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez firmę Cisco.

Konsultacje biznesowe w AIP

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry? Umów się na bezpłatną, indywidualną i niezobowiązującą konsultację i porozmawiaj z ekspertem AIP Śląsk o Twoim pomyśle na biznes

Przegląd Garażowych Wynalazków – Off Science

W Twoim garażu powstają niezwykłe wynalazki, a Ty jesteś ich konstruktorem? Od lat pracujesz w swojej piwnicy nad nowatorskim rozwiązaniem technicznym i wreszcie Twoje pomysły nabierają realnych kształtów? Zgłoś się do Przeglądu Garażowych Wynalazków Off Science, czyli konkursu organizowanego w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2017.

Wirtualne Targi Pracy VirtualEXPO

Data wydarzenia:
24 Październik, 2017 (Cały dzień) - 26 Październik, 2017 (Cały dzień)

Rozwiń swoje kompetencje, porozmawiaj z pracodawcą, aplikuj na wymarzone stanowisko - wszystko za pomocą kilku kliknięć na komputerze lub smartfonie! Wirtualne Targi Pracy już wkrótce! Zapraszamy w dniach 24-26 października 2017 r.!