Inne

Katowice STARTUP CHALLENGE

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 1 i 2 grudnia odbędzie się KATOWICE STARTUP CHALLENGE. To impreza w formie hackathonu, w którym zespoły tworzone przez programistów, grafików, kreatorów czy aktywnych mieszkańców będą pracować przez 36 godzin nad swoim innowacyjnym pomysłem. 

 

 

Nabór do Kolegium Europejskiego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Do zdobycia są liczne stypendia pokrywające pełne koszty studiowania finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Termin składania podań to 17 stycznia 2018.

 

 

Stoisko Credit Agricole na Wydziale Nauk Społecznych!

Data wydarzenia: 
9 Listopad, 2017 - 09:00 - 17:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

9 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego stanie mała indiańska wioska. Jednak zamiast wymalowanych wodzów ubranych w kolorowe pióra, w namiotach pojawią się doradcy i coachowie z Credit Agricole, którzy udzielą fachowych wskazówek, jak znaleźć dobrą, pierwszą pracę.

 

 

PulsHR Day - Targi pracy i kariery

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem? Absolwentem? Szukasz pracy, stażu i możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych? Weź pracę w swoje ręce! Przyjdź 15 listopada 2017 r. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

 

 

ARP Innovation Pitch

Pokaż w kalendarzu: 
0

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. już po raz XIII organizuje ARP Innovation Pitch. Kolejna edycja wydarzenia ma wyłonić innowacyjne rozwiązania i dać szansę małym firmom na partnerstwo jednej z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie, jaką jest Grupa Azoty PUŁAWY.

 

 

Stypendia w Niemczech

Pokaż w kalendarzu: 
0

GFPS-Polska oraz Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej zapraszają studentów i doktorantów wszystkich kierunków do składania wniosków o stypendium w Niemczech na semestr letni 2018. Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017 r.

 

 

Cisco Finance University - bezpłatne warsztaty z finansów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Brakuje Ci prawdziwego świata finansów? Wyjdź poza teorię i zdobadź praktykę podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez firmę Cisco.




 

Konsultacje biznesowe w AIP

Pokaż w kalendarzu: 
0

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry? Umów się na bezpłatną, indywidualną i niezobowiązującą konsultację i porozmawiaj z ekspertem AIP Śląsk o Twoim pomyśle na biznes

 

 

Przegląd Garażowych Wynalazków – Off Science

Pokaż w kalendarzu: 
0

W Twoim garażu powstają niezwykłe wynalazki, a Ty jesteś ich konstruktorem? Od lat pracujesz w swojej piwnicy nad nowatorskim rozwiązaniem technicznym i wreszcie Twoje pomysły nabierają realnych kształtów? Zgłoś się do Przeglądu Garażowych Wynalazków Off Science, czyli konkursu organizowanego w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2017.

 

Wirtualne Targi Pracy VirtualEXPO

Data wydarzenia: 
24 Październik, 2017 (Cały dzień) - 26 Październik, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Rozwiń swoje kompetencje, porozmawiaj z pracodawcą, aplikuj na wymarzone stanowisko - wszystko za pomocą kilku kliknięć na komputerze lub smartfonie! Wirtualne Targi Pracy już wkrótce! Zapraszamy w dniach 24-26 października 2017 r.!



 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego