Inne

Nowe artykuły w e-publikacjach

Data wydarzenia: 
12 Sierpień, 2022 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się, jakie nietypowe pytania mogą Cię spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej i jak sobie z nimi poradzić? Czy wiesz czym się różni wideo rozmowa rekrutacyjna od klasycznej rozmowy kwalifikacyjnej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszych artykułach specjalistów z Pracuj.pl!
 

 

Ostatnie dni tegorocznej rekrutacji do KSAP!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o pracy w administracji publicznej? Aplikuj do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Czas spędzony w KSAP to aktualna wiedza przekazywana w formie wykładów, warsztatów, konwersatoriów, wizyt studyjnych, symulacji i gier strategicznych. To doskonałe połączenie teorii i praktyki.

 

 

Bezpłatny kurs e-learningowy pt. "Jak założyć własną firmę (UA)"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Skondensowana wiedza dotycząca prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest już dostępna. Bezpłatny kurs online w języku ukraińskim znajdziesz na platformie Akademii PARP.
 

Nowe artykuły w e-publikacjach

Data wydarzenia: 
12 Lipiec, 2022 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś ciekawy, jak budować doświadczenie zawodowe studiując kierunki biologiczne? Zastanawiasz się, jak pokierować swoją karierą będąc studentem ochrony środowiska? Zapoznaj się z najnowszymi artykułami opublikowanymi w naszych e-publikacjach!

 

 

Job First - pomoc dla osób z Ukrainy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli Ty lub Twoi bliscy potrzebują pomocy w znalezieniu zatrudnienia po przybyciu do Polski z Ukrainy, to mogą liczyć na wsparcie doradcy zawodowego Job First. Wsparcie oferowane jest każdemu, niezależnie od wykształcenia i wieku.

 

Darmowy kurs tłumaczeń biznesowych dla studentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wszystko, co musisz wiedzieć o tłumaczeniach. Zapraszamy na minikurs wprowadzający w tajniki tłumaczeń biznesowych. Dzięki niemu dowiesz się, czym są tłumaczenia biznesowe i jak efektywnie nimi zarządzać. 

Kurs online "Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Innowacje, cyfryzacja i transformacja energetyczna to kluczowe obszary rozwoju każdego przedsiębiorstwa bez których wkrótce trudno będzie mówić o budowaniu przewagi konkurencyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i analizując aktualne trendy, Polski Fundusz Rozwoju stworzył profesjonalny kurs online "Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość", który dostępny jest bezpłatnie na platformie kursy.pfr.pl.
 

Ograniczenia w pracy Biura Karier oraz Biura ds. Projektów Ogólnoucz.

Pokaż w kalendarzu: 
0

Informujemy, iż w dniu 16 i 17 czerwca Biuro Karier oraz Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych będzie nieczynne. W dniu 17 czerwca zapraszamy do kontaktu mailowego z pracownikiem Biura Karier: bk@us.edu.pl bądź telefonicznego 501 984 457. Dokumenty do modułu stażowego można zostawić w pokoju 0.11 (parter budynku rektoratu).

Wsparcie w obszarze samozatrudnienia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Oferta bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznań jest już dostępna. Szkolenia w formie zdalnej skierowane są do wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem działalności gospodarczej.


 

Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć umiejętności przywódcze i zdolność strategicznego myślenia? Grupa Santander oraz London School of Economics and Political Science uruchamiają program rozwoju kompetencji menadżerskich. Aplikuj już dziś! 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego