P&G Women Engineering Day

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w P&G Women Engineering Day w Warszawie w Fabryce Pampers organizowane przez firmę Procter & Gamble. P&G Women Engineering Day odbędzie się w dniu 17 maja 2018 r. - start o godz. 9:00.

Wydarzenie BK: spotkanie z firmą Capgemini

Chcesz poznać powody, dla których warto dołączyć do Capgemini? Odwiedź stoisko firmy w dniach 23 i 24 kwietnia 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przy pysznej kawie i francuskich rogalikach będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami korporacji.

Spokojnych i wesołych Świąt!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"!

Nabór studentów do IV edycji projektu EEC

Nabór studentów do IV edycji projektu EEC- Liderzy Przyszłości rozpoczęty! Zapraszamy do współpracy podczas Jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. Poszukiwane są osoby ambitne, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.

Spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups

6 marca 2018 r. Fundacja Polska Innowacyjna wspólnie z SPIN-US Sp. z o. o. i Ogrodami Przedsiębiorczości organizuje spotkanie innoSHARE'18 on the road: Meetups.

Raport BK: Losy Zawodowe Absolwentów 2015-2016

Jak potoczyły się kariery zawodowe absolwentów Uniwersytetu Śląskiego? Zobacz raport "Losy Zawodowe Absolwentów 2015-2016" przygotowany przez Biuro Karier UŚ!

Dzień Otwarty w Navo Orbico

Przekonaj się osobiście jak wygląda praca doradcy klienta. Weź udział w Dniu Otwartym w Navo Orbico 15 marca 2018 r. Oprócz okazji do poznania specyfiki stanowiska pracy oraz firmy, będziesz mógł przystąpić do krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej.

Nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji. Termin składania dokumentów upływa 16 marca 2018 r.

Dni Otwarte dla kobiet w Browarze Tyskim

W czwartek 8 marca br. Browar Tyski zaprasza studentki i absolwentki kierunków technicznych na Dni Otwarte dla kobiet w Browarze.

Rekrutacja do KSAP

Chcesz mieć istotny wpływ na kształtowanie rzeczywistości społecznej, ale również mieć możliwość pracy nad rozwojem i ulepszeniem funkcjonowania państwa? Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego (KSAP) rozpoczęła rekrutację na stanowisko słuchacza.