Inne

Artykuł w Kwartalinku StrefaPMI

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się zarządzaniem projektami? Świat agile'a, scruum'a czy PMBOOK'a nie ma przed Tobą tajemnic? Twoje ambitne cele wyróżniają Cię na tle innych? Chciałbyś spróbować nowego wyzwania? Kwartalnik StrefaPMI przychodzi z propozycją napisania Twojego własnego artykułu. Nie czekaj! Spróbuj swoich sił i napisz do StrefyPMI! Artykuł może zostać opublikowany w najbliższym wydaniu kwartalnika, co wzbogaci Twoje CV o ciekawe doświadczenie i zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku pracy!
 

Kurs w ramach projektu Blue Generation Poland

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz związać swoją przyszłość z obszarem Niebieskiej Gospodarki? Poszukujesz dodatkowych informacji? Zapraszamy do zapoznania się z kursem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego organizowanym w ramach projektu Blue Generation Poland. 

Szkolenia i doradztwo w obszarze samozatrudnienia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz rozwijać się w obszarze przedsiębiorczości? Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej? Zobacz co Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania przygotował dla Ciebie. Zapoznaj się z ofertą bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego.


 

Webinar o tym jak ocalić świat zostając testerem oprogramowania

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o karierze w IT? Chcesz się dowiedzieć czy ta ścieżka jest dla Ciebie? Pragniesz zostać Testerem? Weź udział w webinarze "What the b*g?! – czyli jak ocalić świat zostając testerem oprogramowania" i zobacz jak fascynujący świat testowania może być.


 

Krakowskie Dni Informatyki 2022

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś fanem branży IT? Krakowskie Dni Informatyki 2022 - konferencja integrująca krakowską branżę IT - odbędzie się już 13 grudnia 2022 r. w formule online! Nie może Cię zabraknąć!
 

Badanie rozpoznawalności marki pracodawcy wśród studentów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pomóż lepiej dopasować działania rekrutacyjne do oczekiwań studentów! Weź udział w badaniu rozpoznawalności marki pracodawcy wśród studentów.
 

EY Strategy & Corporate Finance School

Pokaż w kalendarzu: 
0

Rusza kolejna edycja EY Strategy & Corporate Finance School. Ty też bądź częścią międzynarodowego programu EY skierowanego do studentek zainteresowanych tematyką strategii i transakcji. Dołącz do elitarnego grona i weź udział w cyklu szkoleń prowadzonych przez ekspertki EY z różnych krajów. Zyskasz profesjonalną wiedzę, nowe, międzynarodowe relacje i dostęp do społeczności kobiet w corporate finance!
 

Pytech Summit 2022 Winter Edition

Pokaż w kalendarzu: 
0

Należych do grona pasjonatów Pythona? Zapraszamy do udziału w wirtualnej konferencji Pytech Summit 2022 Winter Edition.

 

Ankieta badająca potrzeby pracowników sektora IT

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem informatyki? Podziel się swoją opinią na temat pracy w branży IT! Weź udział w badaniu prowadzonym przez firmę Antal!

 

SHEEP YOUR HACK

Pokaż w kalendarzu: 
0

SHEEP YOUR HACK! Po dwóch poprzednich edycjach online, wreszcie możemy stacjonarnie spotkać się na Campusie WSEI i zaznać na nowo prawdziwej, hackathonowej atmosfery! W dniach 16-17 grudnia 2022 r. spotykamy się na evencie, w którym poznajemy ciekawych i inspirujących młodych ludzi, smakujemy klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczamy pomysłowości młodych ludzi i tworzymy przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego