Inne

Bezpłatne sesje mentoringowe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych sesjach mentoringowych organizowanych w ramach projektu "Entrepreneur - Entrepreneurial Preparation for Notable and Engaging Universities" realizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

 


 

Wykład "Postępowania podatkowe" - Akademia Podatkowa Andersen

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz informacji dot. postępowania podatkowego? Zapraszamy na pierwszy wykład organizowany przez Kancelarię Andersen w ramach Akademii Podatkowej.
 

Program Bezpieczne Praktyki i Środowisko 2023

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy? Naczelna Organizacja Techniczna przygotowała bezpłatne i certyfikowane kursy online! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

 

 


StartUP MIX AKCELERATOR MIEJSKI – BETA TEST CITY

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś założycielem startupu, spinoffu i spinoutu? Chcesz zyskać nie tylko przestrzeń do testów, ale także wsparcie ekspertów i partnerów biznesowych? Dołącz do społeczności! StartUP MIX AKCELERATOR MIEJSKI – BETA TEST CITY.  

Sheep Your Hack

Pokaż w kalendarzu: 
0

Powrót Owcy! Kolejna odsłona Sheep Your Hack z pewnością przyniesie niezapomniane chwile i dostarczy pozytywnej energii! Dołącz do wydarzenia, poznaj ciekawych, inspirujących ludzi, pokaż swój pomysł i urzeczywistnij go! W dniach 15-16 grudnia 2023 r. bądź na evencie, w którym poznasz ciekawych i inspirujących młodych ludzi, zasmakujesz klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczysz pomysłowości młodych ludzi i stworzysz przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich.

Platforma "Job Simulations"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w jednym z najbardziej globalnych banków na świecie? Citi uruchamia sześć nowych symulacji pracy dla studentów! Zdobądź doświadczenie w świecie rzeczywistym we własnym tempie i zdobywaj certyfikaty online. Zarejestruj się już dziś!


 

EY Festival of Innovation

Pokaż w kalendarzu: 
0

EY Festival of Innovation już 21 i 22 listopada 2023 r.  Dołącz do inspirujących rozmów z prelegentkami z całego świata o innowacjach w Big Data, AI i Blokchain. Dodatkowo, za udział w wydarzeniu otrzymasz certyfikat. Zapisz się do 17 listopada 2023 r.!
 


 


Fotofestiwal Open Call 2024

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udział w naborze projektów i dołącz do grona artystek i artystów 23. edycji Fotofestiwalu – Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi! 

 

 

 

Hack the Climate, czyli 48-godzinny zdalny maraton programowania

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wspierać zieloną transformację miast? Przyczynić się do walki ze zmianami klimatycznymi? Możesz to zrobić już dziś! Zgłoś swój zespół programistyczny na maraton programowania Hack the Climate. Dzięki czemu możesz znacząco przyczynić się do znalezienia rozwiązań związanych z redukcją zanieczyszczeń, optymalizacji zużycia zasobów naturalnych, zrównoważonej mobilności miejskiej oraz gospodarki przestrzennej!
 

Wsparcie w obszarze samozatrudnienia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się jak założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą? Przychodzimy z pomocą. Skorzystaj z bogatej oferty bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego organizowanych przez Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Poznań Biznes Partner.


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego