Wydarzenie BK: doradcy na Twoim wydziale!

Chcesz poznać możliwości rozwoju zawodowego? A może potrzebujesz rady w pisaniu dokumentów aplikacyjnych? Doradcy zawodowi w Biurze Karier UŚ chętnie pomogą Ci w planowaniu kariery, podpowiedzą czego oczekuje współczesny rynek pracy i jak się po nim poruszać, aby odnieść sukces zawodowy. Umów się z doradcą już dzisiaj!

Raport BK: Losy Zawodowe Absolwentów 2016-2017

Jak potoczyły się kariery zawodowe absolwentów Uniwersytetu Śląskiego? Zobacz raport "Losy Zawodowe Absolwentów 2016-2017" przygotowany przez Biuro Karier UŚ!

Szkoła letnia POLIN Meeting Point 2019

Jeśli chciałbyś spotkać się w międzynarodowej grupie młodych ludzi, porozmawiać o wspólnej historii państw europejskich oraz Izraela i jej współczesnym znaczeniu aplikuj do Szkoły Letniej POLIN Meeting Point.

Stoiska BK: Sprawdź swoje CV!

Zanim wyślesz swoje CV, upewnij się że dobrze podkreśla atuty zawodowe. Podejdź 8 kwietnia 2019 r. do stoiska Biura Karier UŚ na Wydziale Nauk Społecznych lub w Rektoracie i upewnij się, że Twoje dokumenty aplikacyjne są naprawdę dobre.

CO? – Stoiska doradców zawodowych w ramach „Gry o karierę”

Mobilne Targi Kariery w Kampusie Cieszyńskim

Spotkaj pracodawcę w Kampusie Cieszyńskim! Zobacz jakie oferty czekają na Ciebie! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 10 kwietnia 2019 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w Kampusie Cieszyńskim Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bielskiej 62.

Bezpłatne studia podyplomowe w Szkole Edukacji w Warszawie

Szukasz studiów podyplomowych, które dadzą ci kompetencje przydatne w wielu zawodach? Chcesz być skuteczny w każdej roli? Marzy ci się miejsce z niesamowitą atmosferą i świetną ekipą, a wszystko to całkowicie za darmo? Praktyczne studia w Szkole Edukacji PAFW i UW to wyjątkowa oferta dla wszystkich, którzy chcą zostać skutecznymi nauczycielami i liderami edukacji.

Mobilne Targi Kariery na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska

Spotkaj pracodawcę na swoim wydziale! Zaprezentuj się jako przyszły pracownik bądź praktykant! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 21 marca 2019 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ przy ulicy Bankowej 9 w Katowicach.

Akcja rekrutacyjna w EY Polska!

Chcesz zdobyć doświadczenie w prestiżowej firmie doradczej? Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.

Wydarzenie BK: Mobilne Targi Kariery na W.Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
7 Marzec, 2019 - 09:00 - 14:00

Spotkaj się z pracodawcami ze swojej branży! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 7 marca 2019 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu.

Stypendium JACK & JONES

Dążysz do rozwoju zawodowego? Aby osiągnąć sukces i dojść do zamierzonych celów potrzebujesz pomocy? Nie marnuj czasu i zaaplikuj o stypendium JACK & JONES, którego celem jest wsparcie trzech niezwykle ambitnych i inspirujących studentów.