ZAPRASZAMY do spinPLACE - JESTEŚMY JUŻ OTWARCI!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studenckie - we wtorek 27 lutego 2024 roku odbyło się oficjalne otwarcie centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE, którego siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Bankowej 5. Zapraszamy Was do korzystania z ogólnodostępnych przestrzeni, w których możecie popracować indywidualnie lub grupowo!

Seminarium naukowe BNY Mellon

Chcesz pogłębić wiedzę teoretyczną i sprawdzić ją w praktyce biznesowej? Weź udział w seminarium naukowym BNY Mellon.

Dzień Otwarty w Honeywell!

Biuro Honeywell w Katowicach otwarte dla studentów. Zapraszamy studentów i świeżo upieczonych absolwentów do Customer Experience Excellence Center w Katowicach. Zaznacz swój kalendarz na 10 kwietnia 2024 r. i dołącz na epicki Dzień Otwarty!

Spotkanie Biur Karier w spinPLACE

Data wydarzenia:
26 Marzec, 2024 - 11:30 - 13:30

26 marca 2024 r. w przestrzeniach Centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE przy ul. Bankowej 5 w Katowicach odbędzie się spotkanie Biur Karier działających na uczelniach zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego - będzie to szansa na wymianę dobrych praktyk oraz wypracowanie nowych rozwiązań sprzyjających dalszej pracy!

Rekrutacja w EY

Masz talent? EY tworzy przestrzeń, w której go rozwiniesz. Badaj finansowe fenomeny albo lataj w strategicznej stratosferze. Pokaż swój transformacyjny temperament lub dotknij fiskalnej finezji. Rozpoczęła się największa rekrutacja w roku do EY!

HEINEKEN Global Shared Services rekrutuje

Szukasz pracy w Krakowie? Centrum HEINEKEN poszukuje specjalistów z różnych obszarów. Do końca roku 2024 firma chce zatrudnić około 400 nowych pracowników.

Stypendia Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Dołącz do największego programu wymiany akademickiej pomiędzy USA a Polską? Złóż wniosek o stypendium Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Oficjalne otwarcie centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE!

Zapraszamy do nowej, inspirującej przestrzeni, która rozpoczyna funkcjonowanie w Uniwersytecie Śląskim. Jesteśmy gotowi na otwarcie unikatowego centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE!

Dzień Kobiet Przedsiębiorczych

Dzień Kobiet Przedsiębiorczych już lada moment! 7 marca 2024 r. w godzinach 09.00 – 14.30 w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach przy ul. Teatralnej 17A odbędzie się bezpłatne wydarzenie dla Przedsiębiorczych Kobiet, podczas którego poruszony zostanie temat roli kobiet w promowaniu zrównoważonego rozwoju w biznesie i administracji publicznej, z naciskiem na podejmowanie działań z korzyścią dla społeczeństwa.

Raport BK: Losy zawodowe absolwentów 2021-2022

Jak potoczyły się kariery zawodowe absolwentów Uniwersytetu Śląskiego? Zobacz raport "Losy Zawodowe Absolwentów 2021-2022" przygotowany przez Biuro Karier UŚ!