Inne

Konsultacje kariery online!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Masz w głowie pomysł na siebie, ale sen z powiek spędza Ci, jak go zrealizować? Umów się na spotkanie online z naszymi coachami kariery i rozwiej swoje wątpliwości! Dzięki konsultacjom kariery skutecznie wyznaczysz swoje cele i odkryjesz swój potencjał!

 

 


CO? - coaching w Biurze Karier

Inicjatywa "GoPlaces"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o relokacji w obrębie Europy? Weź udział w wirtualnym wydarzeniu i poznaj wskazówki pozwalające rozpocząć przygodę w największych i najciekawszych miastach Europy.
 

Udział studentów UŚ w kursie "MY FIRST START-UP"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czterech studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uczestnikami wakacyjnego kursu "MY FIRST START-UP" organizowanego przez Uniwersytet Vytautasa Magnusa w Kownie. Gratulujemy! 

Goldman Sachs Women’s Trader Academy 2021

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zgłoszenia do Goldman Sachs Women’s Trader Academy 2021 są już otwarte! Jeśli myślenie analityczne jest Twoją mocną stroną i chcesz dowiedzieć się prawd o handlu to zachęcamy do aplikowania!
 

Publikacja "Rzecznik patentowy - zawód dla twórczych"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się na czym polega praca rzecznika patentowego? Czy trzeba być twórczym i jakie cechy posiadać? Jakie są ścieżki kariery zawodowej? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w lekturze "RZECZNIK PATENTOWY- ZAWÓD DLA TWÓRCZYCH".

 


 


Akademia Rekrutera ASTEK Polska

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się obszarem HR? Zapraszamy do udziału w Akademii Rekrutera, która ma na celu wdrożenie osób bez doświadczenia w świat rekrutacji w branży IT.
 

SForce - Online Salesforce Meetup #13

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany tematyką Salesforce? Weź udział w wydarzeniu SForce - Online Salesforce Meetup #13, które odbędzie się już 24 czerwca 2021 o godzinie 18.30 w Internecie w formie transmisji online. 

Akcja "Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne zdjęcia do CV"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pewnie zastanawiasz się jakie zdjęcie umieścić w swoim CV lub czy w ogóle fotografia w życiorysie jest konieczna. Jej dodanie nie jest obowiązkowe. Jednak zdjęcie w CV ma mnóstwo zalet, przede wszystkim zwiększa Twoje szanse na dostanie pracy. A przecież sukces zawodowy to główny cel tworzenia CV, prawda? Wobec tego wyróżnij się wśród kandydatów z profesjonalnym zdjęciem w Twoim CV.

 

Women TechStyle Online #8

Pokaż w kalendarzu: 
0

Spotkanie kobiet z branży IT na Women TechStyle Online #8 już 14 czerwca 2021 r. o godz. 18.30. Nie może Cię zabraknąć!

 

Druga edycja TransferHUB

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł na biznes? Opisz krótko swój koncept i zgłoś się na kurs, podczas którego TransferHUB pomoże Ci przygotować szczegółowy opis innowacji. Dofinansuje przetestowanie pomysłów, które uzyskają najwięcej punktów w konkursie, grantem w wysokości około 38 000 zł.


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego