Zrealizuj swój projekt dzięki stypendium!

Zrealizuj swój projekt dzięki stypendium! Stypendium im. Lesława A. Pagi to program grantowy, którego celem jest wspieranie nowatorskich i opartych na wiedzy projektów edukacyjnych i naukowo-badawczych, prowadzonych przez organizacje studenckie i akademickie koła naukowe uczelni wyższych w całym kraju, a także nieformalne grupy studentów.

CO? - stypendium im. Lesława A. Pagi
APLIKACJA DO: 30 listopada 2016 r.

Fundacja im. Lesława A. Pagi od 2003 roku realizuje projekty szkoleniowo-edukacyjne dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Programy przeznaczone dla studentów i absolwentów związane są z obszarami:

Stypendyści Fundacji mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych ekspertów oraz zdobywać praktyczne doświadczenie w ponad 70 firmach partnerskich w czasie płatnych staży, które często owocują ofertą stałej pracy. Obecnie Fundacja zrzesza około 1200 alumnów, którzy wspierają się wzajemnie prywatnie i zawodowo. Specjalnie dla alumnów Fundacja organizuje wieczorne, kameralne spotkania z największymi postaciami polskiej gospodarki.

Długofalowym celem Stypendium, oprócz pomocy w realizacji wartościowych inicjatyw studenckich, jest zwiększenie kapitału społecznego Polski oraz przyczynianie się do utrwalania modelu państwa opartego na zdolności do współpracy. Zespoły nie tylko realizują własne nowatorskie i ambitne projekty edukacyjne, ale zdobywają także umiejętności związane z pracą w grupie i zyskują doświadczenie w zarządzaniu projektami. Pula grantów rozdzielanych przez Kapitułę w danej edycji wynosi 50 tys. zł.

Dla osób, które szukają dofinansowania do swoich projektów.

Aplikacja trwa do 30 listopada 2016 r.
Więcej informacji na stronie.