Zaproszenie do udziału w badaniu "Młodzi w rudzie"

W imieniu Międzynarodowego Instytutu Dialogu i Tolerancji im. Jana Karskiego Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w realizacji badania "Młodzi w rudzie". Celem badania jest stworzenie obrazu rudzkiej młodzieży w oparciu o jej aspiracje, oczekiwania i potrzeby.

Badanie realizowane jest wśród uczniów rudzkich szkół oraz studentów z miasta Ruda Śląska w wieku 20 - 24 lat.

Wyniki badania zostaną udostępnione w formie raportu na przełomie roku na stronie Centrum Aktywności Młodzieżowej na zasadach bezpłatnych umożliwiających jego wykorzystanie przez wszelkie zainteresowane organizacje.

Wypełnioną ankietę proszę odesłać mailowo na adres: mlodziez@karski-institute.org.