Zaproszenie do udziału w badaniu AHE w Łodzi

W imieniu Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zachęcamy wszystkich studentów do udziału w badaniu realizowanym w ramach projektu: "Obserwatorium losów zawodowych absolwentów uczelni wyższych".

Celem badania jest podniesienie jakości działań uczelni wyższych w zakresie monitorowania losów zawodowych absolwentów oraz zwiększenie szans absolwentów na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia na lokalnym rynku pracy.

Badanie jest elementem projektu realizowanego przez Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi a nadzorowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Link do ankiety: www.ankieta_olza.ahe.lodz.pl

Ankietę można wypełniać do 23 listopada 2012r.