Wyniki konkursu "Praktykodawca Roku 2015 w województwie śląskim"

Fundacja Inicjatyw Akademickich Uniwersytetu Śląskiego „Paideia” zorganizowała konkurs Praktykodawca Roku 2015 w województwie śląskim. Ogłoszenie wyników nastąpiło podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 listopada 2015 roku w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

Do konkursu można było zgłaszać regionalne firmy, które wypracowały godne naśladowania standardy organizacji praktyk studenckich. Spośród zgłoszeń, które wpłynęły na konkurs do finału wybrano piętnaście firm. Wyboru Praktykodawcy Roku dokonała Kapituła Konkursowa w składzie:

• dr hab. prof UŚ Mirosław Nakonieczny – prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
  • Maciej Zegarek – Kierownik Zespołu ds. Poradnictwa Zawodowego i Przedsiębiorczości Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach,
  • Ewa Madej – Dyrektor Akademickiego Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • Agnieszka Dunaj – Kierownik Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
  • Mikołaj Makowski – Prezes Fundacji Inicjatyw Akademickich Uniwersytetu Śląskiego „Paideia”.

Decyzją Kapituły Konkursowej Praktykodawcą Roku 2015 przyznano następujące nagrody:

1 miejsce: Provident Polska S.A.
1 wyróżnienie: Future Processing Sp. z o.o.
2 wyróżnienie: Capgemini Polska Sp. z o.o.
3 wyróżnienie: TextPartner Sp. j.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)