Wyniki II naboru do projektu "Go to work!"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami II naboru do projektu "Go to work! Polish young professionals on European labour market ".

Listę rankingową można pobrać tutaj.

Informujemy, iż lista rankingowa zostanie następnie przesłana do Instytucji Pośredniczącej, która w porozumieniu z Instytucją Przyjmującą dokona ostatecznej akceptacji kandydatów poprzez przekazanie deklaracji potwierdzającej przyjęcie kandydata na staż z określeniem terminu jego realizacji.

Jednocześnie przypominamy, iż wszystkie osoby, które zakwalifikowały się do udziału w projekcie oraz osoby z listy rezerwowej zobligowane są do uczestnictwa w szkoleniach przygotowujących do wyjazdu.

Poniżej przedstawiamy grafik szkoleń:

• Szkolenie z kompetencji kulturowo-jezykowych (język włoski) - 4 oraz 5 lutego 2012 roku (8.30 - 16.30),
  • Szkolenie z kompetencji kulturowo-jezykowych (język francuski) - 4 oraz 5 lutego 2012 roku (9.00 - 17.00),
  • Szkolenie z kompetencji kulturowo-jezykowych (język niemiecki) - 11 oraz 12 lutego 2012 roku (9.00 - 17.00),
  • Szkolenie z kompetencji osobistych (dla wszystkich uczestników) - 18 oraz 19 lutego 2012 roku (9.00-17.00).