Wykłady informacyjne dot. programu "Wakacje dla kariery"

Osoby zainteresowane programem praktyk „Wakacje dla kariery”, którego organizatorem jest Grupa PDF, informujemy o możliwości wzięcia udziału w dodatkowych wykładach informacyjnych poświęconych przedmiotowemu programowi.

Grupa PDF to komplementarna grupa spółek skupionych wokół Polskiego Doradztwa Finansowego.

Spotkanie ma na celu przedstawienie sytuacji na runku pracy oraz zmotywowanie studentów do aktywności podczas wakacji. Podczas spotkania zostaną omówione umiejętności, które student zdobędzie podczas praktyk oraz korzyści jakie wynikają z uczestnictwa w praktykach.

Najbliższe terminy wykładów:

• 8 czerwca 2013 roku, godz. 10.00, Katowice, ul. Mickiewicza 29 - I Otwarty wykład informacyjny, zgłoszenia przyjmowane są pod adresem wakacjedlakariery@pdf.com.pl;
  • 26 czerwca 2013 roku, godz. 18.00, Katowice, ul. Mickiewicza 29 - II otwarty wykład informacyjny, zgłoszenia przyjmowane są pod adresem wakacjedlakariery@pdf.com.pl.

Więcej informacji na: http://wakacjedlakariery.com.pl/