Wykład online "Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jak ewoluowały płatności w Polsce i na świecie? W którą stronę zmierzają? Czy waluty cyfrowe są przyszłością? Co z bezpieczeństwem? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas wykładu Zbigniewa Wiśniewskiego, Wiceprezesa Fundacji Polska Bezgotówkowa, pt.: "Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro".


 


CO? - wykład online "Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro"
KIEDY? - 17 marca 2023 r. o godz. 11.00 – 12.00
GDZIE? - platforma ClickMeeting


O WYKŁADZIE
Podczas wykładu prowadzący poruszy kwestie związane z rozwojem systemów płatności, pochyli się na zastosowaniem kart płatniczych w dzisiejszych czasach oraz omówi przyszłe formy instrumentu kartowego. Ekspert rynku finansowego zapozna studentów także z tematami związanymi z cybersecurity, mobilnością i biometrią.

Prowadzący wykład: Zbigniew Wiśniewski, Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa

Wcześniej m.in. członek Zarządu, dyrektor pionu odpowiedzialnego za biznes acquiringowy w PolCard i First Data Polska, doradca Zarządu MCX Systems, niezależny ekspert rynku płatniczego.
Zbigniew Wiśniewski jest współtwórcą polskiego rynku płatności bezgotówkowych, autorem wielu rozwiązań wykorzystywanych przez agentów rozliczeniowych, moderatorem i panelistą na konferencjach branżowych, autorem artykułów eksperckich.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik wykładu (zarejestrowany indywidualnie) otrzyma po wykładzie maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu.

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w link.

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego