Wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla wolontariuszy

Data wydarzenia:
16 Luty, 2024 (Cały dzień)

Chcesz zostać wolontariuszem, poznać nowych ludzi, odwiedzić polskie góry i wziąć udział w ciekawych warsztatach z umiejętności miękkich i organizacji wydarzeń? Nic prostszego! Zapraszamy na wyjazd szkoleniowy, który odbędzie się 16 - 18 lutego 2024 roku w Międzybrodziu Bialskim i jest organizowany przez fundację Klaster Innowacji Społecznych.

CO? - Wyjazd edukacyjno-integracyjny dla wolontariuszy
KIEDY? - od 16 do 18 lutego 2024 roku
GDZIE? - Międzybrodzie Bialskie

Wyjazd edukacyjno-integracyjny to niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty i zdobyć praktyczne umiejętności pisania wniosków, pozyskiwania środków oraz realizacji projektów, przy jednoczesnym rozwoju umiejętności miękkich takich jak komunikacja, zarządzanie czasem.

Wyjazd będzie trwać 3 dni i zaczyna się 16 lutego od kolacji i wieczoru integracyjnego. ​17 lutego na uczestników czekają warsztaty z kompetencji miękkich, tworzenia własnych inicjatyw oraz warsztaty z realizacji projektów. 18 lutego przeprowadzone zostaną warsztaty jak organizować wydarzenia, jak pracować pod presją i skutecznie zarządzać swoim czasem. Powrót planowany jest tego samego dnia o godzinie 14:00.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a organizator zapewnia nocleg oraz wyżywienie.

Fundacja Klaster Innowacji Społecznych, założona w 2015 roku, posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu i realizacji projektów. Warsztaty realizowane są w ramach programu Korpus Solidarności prowadzonego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Uczestnicy w wieku 18-30 lat mieszkający w Polsce, różne narodowości.

Zapisy są obowiązkowe poprzez formularz zgłoszeniowy.