Wolontariat

Wolontariat podczas Festiwalu Nowe Horyzonty

Pokaż w kalendarzu: 
0

Bez wsparcia wolontariatu nie ma festiwalu – to dzięki wielkiej pomocy Wolontariuszek i Wolontariuszy Nowe Horyzonty mają niepodrabialną atmosferę, pełną otwartości na pięknie różnorodny światy, pełną serdeczności, szacunku do drugiej osoby! 

Wolontariat w Stowarzyszeniu WIOSNA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zarządzać zespołem? A może świetnie radzisz sobie w social mediach, organizacji wydarzeń czy pracy z mediami? Zostań wolontariuszem i rozpocznij współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA. Pomóż dotrzeć z pomocą do kolejnych Rodzin i Dzieci! 

7. edycja wolontariatu IT FOR SHE Kids

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz kierunek informatyczny lub techniczny? Jesteś aktywna społecznie i chciałabyś zaangażować się w jakiś ciekawy projekt edukacyjny? Zgłoś się do 7. edycji wolontariatu IT FOR SHE Kids! Podziel się swoją wiedzą i pasją do nauki z dziećmi ze szkół podstawowych z małych miejscowości i wsi w całej Polsce.


 

Wolontariat wakacyjny

Data wydarzenia: 
20 Marzec, 2023 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy myślałaś(-eś) o tym, by kiedyś spędzić wakacje w niecodzienny sposób, razem z ludźmi, którzy nie boją się wyzwań i dla których drugi człowiek nie jest obojętny? Może zawsze chciałaś(-eś) pojechać w nieznane, aby pomóc innym? Dołącz do grona wolontariuszy z różnych stron świata i zostań opiekunką(-em) na turnusach wakacyjnych dla dzieci z domów dziecka, z rodzin zastępczych oraz z rodzin w kryzysie
 

Szkolenia - Wolontariat w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw

Data wydarzenia: 
1 Marzec, 2023 (Cały dzień) - 2 Marzec, 2023 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

W pierwszych dniach marca studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach biorą udział w szkoleniach z zakresu udzielania pomocy prawnej i psychologicznej osobom, które doświadczają przemocy. Szkolenia prowadzone są przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach w ramach "Wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw".
 

 

Wolontariat w poczdamskim PNWM

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz od 18 do 26 lat, mieszkasz w Polsce, jesteś ciekawy świata, chcesz zaangażować się w roczny wolontariat w Niemczech i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 23 kwietnia 2023 r. ubiegaj się o roczny wolontariat w poczdamskim biurze Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu 2023 roku.

 

Wolontariat w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem kierunków przyrodniczych? Chcesz zaangażować się wolontariat? Zapraszamy do współpracy ze Śląskim Ogrodem Botanicznym.
 

Wolontariat podczas Impact’23

Pokaż w kalendarzu: 
0

Doświadczenie pokazuje, że żaden Impact nie mógłby się odbyć bez wsparcia wolontariuszy, dlatego też zapraszamy do współtworzenia jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej - Impact’23!


 

 

Wolontariat podczas JazzCamp for Girls

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wolontariusze poszukiwani! Jeśli interesujesz się muzyką i chcesz wziąć udział w inspirujących zajęciach zostań wolontariuszem podczas Warsztatów JazzCamp for Girls. 
 

REKRUTACJA: "Wolontariat w Pkt. Pomocy Ofiarom Przestępstw"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym? Szukasz interesującego dla Ciebie wolontariatu? Zgłoś się do "Wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw" prowadzonego przez Biuro Karier UŚ we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego