Wolontariat

Wolontariat podczas 24. MFF mBank Nowe Horyzonty we Wrocławiu

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osoba komunikatywną? Chętnie się uczysz? Jesteś obowiązkowe i otwarty na nowe wyzwania? Zapraszamy do współpracy przy organizacji 24. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty. 

Wolontariat-Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja międzynarodowego wydarzenia? Dołącz do zespołu wolontariuszy podczas 17. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś! 

Wolontariat w Klasterze Innowacji Społecznych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz i masz ochotę na coś więcej niż tylko wykłady i sesje? Marzysz o tym, by Twoje działania miały realny wpływ na otaczający nas świat? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo Klaster Innowacji Społecznych szuka właśnie kogoś takiego jak Ty! 

Wolontariat wakacyjny

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś chętny, by pomagać innym? Los dzieci ma dla Ciebie znaczenie? Weź udział w wolontariacie wakacyjnym.

 

 


 

Wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM)

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz od 18 do 26 lat, mieszkasz w Polsce, jesteś ciekawy świata, chcesz zaangażować się w roczny wolontariat w Niemczech i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? To mamy ofertę dla Ciebie! Do 15 kwietnia 2024 r. ubiegaj się o wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu 2024 roku.

 

Wolontariat podczas Timeless Film Festival

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś pasjonatem klasyki kina? Lubisz podpatrywać festiwal od kuchni? Chcesz poznać innych kinomanów i kinomanki? Zostań wolontariuszem podczas pierwszej edycji Timeless Film Festival Warsaw! 

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla wolontariuszy

Data wydarzenia: 
16 Luty, 2024 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zostać wolontariuszem, poznać nowych ludzi, odwiedzić polskie góry i wziąć udział w ciekawych warsztatach z umiejętności miękkich i organizacji wydarzeń? Nic prostszego! Zapraszamy na wyjazd szkoleniowy, który odbędzie się 16 - 18 lutego 2024 roku w Międzybrodziu Bialskim i jest organizowany przez fundację Klaster Innowacji Społecznych.

 

Wolontariat Impact’24

Pokaż w kalendarzu: 
0

Podstawą każdego wydarzenia Impact są wolontariusze, dlatego liczymy na Ciebie – zostań wolontariuszem Impact i współtwórz wydarzenia, które mogą zmienić przyszłość!

 

 

 

Wolontariat w Domu Aniołów Stróżów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz matematykę, chemię lub fizykę? Masz w sobie chęć pomagania innym? Dom Aniołów Stróżów zaprasza do realizacji wolontariatu polegającego na udzielaniu korepetycji ich podopiecznym! Obudź w sobie bohatera i pomóż uczniom!
 

Rekrutacja do Wolontariatu w Pkt. Pomocy Ofiarom Przestępstw

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz pomagać innym? Szukasz interesującego dla Ciebie wolontariatu? Zgłoś się do "Wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw" prowadzonego przez Biuro Karier UŚ we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach. 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego