Wolontariat-Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024

Chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja międzynarodowego wydarzenia? Dołącz do zespołu wolontariuszy podczas 17. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Wolontariat w Klasterze Innowacji Społecznych

Studiujesz i masz ochotę na coś więcej niż tylko wykłady i sesje? Marzysz o tym, by Twoje działania miały realny wpływ na otaczający nas świat? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo Klaster Innowacji Społecznych szuka właśnie kogoś takiego jak Ty!

Wolontariat wakacyjny

Jesteś chętny, by pomagać innym? Los dzieci ma dla Ciebie znaczenie? Weź udział w wolontariacie wakacyjnym.

Wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM)

Masz od 18 do 26 lat, mieszkasz w Polsce, jesteś ciekawy świata, chcesz zaangażować się w roczny wolontariat w Niemczech i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? To mamy ofertę dla Ciebie! Do 15 kwietnia 2024 r. ubiegaj się o wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu 2024 roku.

Wolontariat podczas Timeless Film Festival

Jesteś pasjonatem klasyki kina? Lubisz podpatrywać festiwal od kuchni? Chcesz poznać innych kinomanów i kinomanki? Zostań wolontariuszem podczas pierwszej edycji Timeless Film Festival Warsaw!

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla wolontariuszy

Data wydarzenia:
16 Luty, 2024 (Cały dzień)

Chcesz zostać wolontariuszem, poznać nowych ludzi, odwiedzić polskie góry i wziąć udział w ciekawych warsztatach z umiejętności miękkich i organizacji wydarzeń? Nic prostszego! Zapraszamy na wyjazd szkoleniowy, który odbędzie się 16 - 18 lutego 2024 roku w Międzybrodziu Bialskim i jest organizowany przez fundację Klaster Innowacji Społecznych.

Wolontariat Impact’24

Podstawą każdego wydarzenia Impact są wolontariusze, dlatego liczymy na Ciebie – zostań wolontariuszem Impact i współtwórz wydarzenia, które mogą zmienić przyszłość!

Wolontariat w Domu Aniołów Stróżów

Studiujesz matematykę, chemię lub fizykę? Masz w sobie chęć pomagania innym? Dom Aniołów Stróżów zaprasza do realizacji wolontariatu polegającego na udzielaniu korepetycji ich podopiecznym! Obudź w sobie bohatera i pomóż uczniom!

Rekrutacja do Wolontariatu w Pkt. Pomocy Ofiarom Przestępstw

Chcesz pomagać innym? Szukasz interesującego dla Ciebie wolontariatu? Zgłoś się do "Wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom Przestępstw" prowadzonego przez Biuro Karier UŚ we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

Wolontariat w Fundacji Zaczytani.org

Zostań bajkoedukatorem - promotorem kampanii! Dołącz do zaczytanej drużyny, by uczyć dzieci najważniejszych kompetencji i poznaj moc opowieści. Poszukiwani są wolontariusze w Fundacji Zaczytani.org w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.