Wolontariat

Wolontariat przy tworzeniu ogrodu społecznego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą otwartą, kontaktową i lubisz pracować z ludźmi? Chcesz nauczyć się czegoś nowego, poznać inspirujące osoby z różnych krajów, środowisk, w różnym wieku i jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla innych? Spędź lipiec w Gdyni i pomóż odbudować zaczarowany ogród społeczny!


 

Zostań wolontariuszem w MOPS Sosnowiec

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś zaangażować się w pomoc dzieciom i młodzieży poprzez naukę i zabawę? Zdobyć doświadczenie w organizacji akcji promocyjnych i obsługi projektów socjalnych? Zostań wolontariuszem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu i zdobądź cenne doświadczenie!


 

Daj coś od siebie! Nabór do wolontariatu!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś pomagać innym, ale nie wiesz jak? Możesz zaangażować się, ale w niepełnym wymiarze godzin? Nic straconego. Daj innym coś od siebie i zostań wolontariuszem! Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Siemianowicach Śląskich poszukuje wolontariuszy.

 

 

Wolontariat w PNWM w Poczdamie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 10 kwietnia 2019 roku możesz ubiegać się o roczny wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Poczdamie. 

Wolontariat podczas konferencji Wolves Summit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się innowacjami w technologii? Weź udział jako wolontariusz w konferencji Wolves Summit, zdobądź doświadczenie i walcz o płatny staż!
 

Wolontariat podczas Festiwalu OFF CAMERA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz współtworzyć jeden z największych festiwali kina niezależnego w Polsce? Lubisz poznawać nowych ludzi i przeżyć ciekawą przygodę? Kochasz kino i chcesz być, jak najbliżej dużego ekranu? Zostań wolontariuszem podczas Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF CAMERA.


 

Akademia Przyszłości - nabór wolontariuszy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Stowarzyszenie WIOSNA poszukuje wolontariuszy do wyjątkowego programu "Akademia Przyszłości".

 

 

 

Wolontariat: Dni Rozwoju i Klimatu (D&C Days) w ramach COP24

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesują Cię zagadnienia dotyczące klimatu i ochrony środowiska? Chcesz stać się częścią międzynarodowej społeczności działającej na rzecz naszej wspólnej przyszłości? Dołącz do grona wolontariuszy podczas Dni Rozwoju i Klimatu (D&C Days) w czasie trwania Szczytu Klimatycznego ONZ 2018 (COP24)!

 

 

Wolontariat Wolves Summit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię świat innowacji technologicznych? Zostań wolontariuszem i weź udział w organizacji 8 edycji Wolves Summit - jednego z największych wydarzeń technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej!

 

 

 

Wolontariat: "Hands On" na Litwie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś pozytywną, kreatywną i otwartą osobą? Chcesz rozwinąć się poprzez wolontariat na Litwie? Nie zwlekaj! Zostało ostatnie miejsce na Wolontariat Europejski w ramach projektu "Hands on"!

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego