Wydarzenie BK: Wakacyjne doradztwo kariery!

Data wydarzenia:
10 Czerwiec, 2019 (Cały dzień) - 30 Wrzesień, 2019 (Cały dzień)

Czy wiesz, że latem mniej osób szuka pracy, więc masz mniejszą konkurencję na rynku? Wbrew pozorom nie ma sezonu ogórkowego w rekrutacji – spotkaj się z naszym doradcą kariery i zdobądź wymarzoną pracę lub zaplanuj swoją karierę! Jesteśmy dostępni całe wakacje.

CO? – doradztwo w kariery w Biurze Karier

Doradztwo kariery w Biurze Karier działa z myślą o tych, którzy zastanawiają się nad możliwościami rozwoju zawodowego, jak również o tych, którzy potrzebują pomocy w poszukiwaniu pracy. Podczas indywidualnego spotkania z doradcą możesz:

• wypełnić test predyspozycji zawodowych,
  • poznać aktualne oferty pracy,
  • skonsultować dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny),
  • odbyć próbną rozmowę kwalifikacyjną,
  • postawić swój cel zawodowy i ułożyć plan działania.

Studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

KONTAKT
Jeśli studiujesz na Wydziale: FilologicznymMatematyki, Fizyki i Chemii lub Pedagogiki i Psychologii Twoim doradcą jest:

Ewelina Kaleta
 e-mail: ewelina.kaleta@us.edu.pl
 tel. 32 359 20 32

Jeśli studiujesz na Wydziale: ArtystycznymEtnologii i Nauk o EdukacjiBiologii i Ochrony Środowiska lub Nauk Społecznych Twoim doradcą jest:

Ewa Cetnar - Tkaczyk
 e-mail: ewa.cetnar-tkaczyk@us.edu.pl
 tel. 32 359 20 32

Jeśli studiujesz na Wydziale: Prawa i AdministracjiNauk o ZiemiInformatyki i Nauki o MateriałachTeologicznym lub Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego Twoim doradcą jest:

Małgorzata Chatys
 e-mail: malgorzata.chatys@us.edu.pl
 tel. 32 359 20 32

Możesz skontaktować się ze swoim doradcą w jeden z poniższych sposobów:

Doradztwo jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)