Wydarzenie BK: szkolenie "Wstęp do facylitacji"

Data wydarzenia:
10 Maj, 2016 - 10:00 - 13:00

Czy wiesz czym jest facylitacja i jaką rolę pełni facylitator? Jeśli interesuje Cię to narzędzie moderacji grupy przyjdź 10 maja 2016 roku i pogłęb swoją wiedzę podczas szkolenia „Otwarte metody warsztatowe – wstęp do facylitacji”.

CO? – szkolenie "Otwarte metody warsztatowe – wstęp do facylitacji"
KIEDY? – 10 maja 2016 r., godz. 10:00 - 13:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Rektorat, Studencka Strefa Aktywności, s.133                (Katowice, ul. Bankowa 12)

Facylitację można określić jako pomaganie grupie w osiąganiu wyjątkowych wyników, czyli proces, w którym jedna osoba pomaga innym w realizacji zamierzonych celów i podnosi jakość wspólnej pracy.

Podczas szkolenia poruszone zostaną następujące kwestie:

• czym jest facylitacja?
  • facylitacja – coaching – mentoring. Różnice i podobieństwa,
  • kiedy facylitujemy - zastosowanie,
  • cele facylitacji,
  • za co odpowiada facylitator?
  • narzędzia facylitatora,
  • kontekst sytuacji facylitacyjnej (otoczenie, ludzie, PR),
  • rodzaje spotkań facylitacyjnych,
  • facylitacja w metodzie Open Space Technology,
  • kompetencje facylitatora.

Ogrody Przedsiębiorczości - miejsce współpracy między biznesem, urzędami, uczelniami  i środowiskiem startupowym.

Szkolenie poprowadzi Pan Roman Warkocz - facylitator, HR-owiec, konsultant, moderator, trener. Od ponad dekady współpracuje z biznesem oraz z trzecim sektorem. Moderuje pracę grup z wykorzystaniem takich metod jak World Cafe i Open Space. Współorganizator Ogrodów Przedsiębiorczości.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (6 votes)