Wydarzenie BK: stoisko Grupy NEUCA

Data wydarzenia:
8 Grudzień, 2016 - 10:00 - 16:00

Zastanawiasz się jak pogodzić naukę z pracą? Grupa NEUCA ma dla Ciebie rozwiązanie. Dołącz do zespołu Telemarketingu w Katowicach. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej propozycji? Przedstawiciele firmy czekają na Ciebie 8 grudnia 2016 r. na Wydziale Nauk Społecznych.

CO? – stoisko Grupy NEUCA
KIEDY? – 8 grudnia 2016 r., godz. 10:00 – 16:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Społecznych, hol główny
(Katowice, ul. Bankowa 11)

Podczas wydarzenia przedstawiciele firmy zaprezentują aktualne oferty pracy oraz przybliżą profil działalności przedsiębiorstwa.

Ponadto, uczestnicy będą mogli odbyć wstępne rozmowy kwalifikacyjne oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami. Osoby zainteresowane zachęcamy do zabrania swojego CV.

Grupa NEUCA to polska firma z 25-letnią historią, aktywna w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Wszystkie działania są podporządkowane wsparciu rozwoju niezależnych aptek.

Wstęp wolny!