Wydarzenie BK: Stand firmy Capgemini

Data wydarzenia:
11 Maj, 2016 - 09:00 - 13:00

Znasz języki obce i szukasz pracy? Interesuje Cię rola Ambasadora w jednej z bardziej rozpoznawalnych firm regionu? Porozmawiaj z przedstawicielami firmy Capgemini już 11 maja 2016 roku na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

CO? – stand firmy Capgemini
KIEDY? – 11 maja 2016 r., godz. 9:00 - 13:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, hol główny                      (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Spotkanie skierowane jest do osób, które znają języki obce i szukają pracy, staży lub chciałyby przystąpić do Programu Ambasador.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać z Ambasadorką firmy odnośnie praktyk oraz Programu Ambasador, a także dowiedzieć się jak wygląda rekrutacja do firmy.

Firma Capgemini – przedsiębiorstwo świadczące zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu oraz osób biegle posługujących się językami obcymi.

Wstęp wolny.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)