Wydarzenie BK: "IBM Open Day"

Data wydarzenia:
28 Marzec, 2017 - 10:00 - 15:30

Studiujesz filologię obcą? Chcesz dowiedzieć się jakie możliwości zawodowe może zaoferować Ci firma IBM? Już 28 marca 2017 r. podczas IBM Open Day poznasz specyfikę pracy oraz perspektywy zawodowe w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie.

CO? - IBM Open Day
KIEDY? – 28 marca 2017 r., godz. 10:00 - 15:30
GDZIE?  - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, s. 2.3.
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Program wydarzenia:

• 10:00 - 11:00 – Wykład „Career for Philologists at IBM”

Wykład skierowany jest do wszystkich studentów zainteresowanych rozwojem kariery w IBM. Przedstawiciele firmy opowiedzą o rolach dostępnych dla filologów oraz wyzwaniach, z którymi każdego dnia spotykają się w biznesie. Uczestnicy poznają profil działalności departamentów nietechnicznych oraz możliwości szkoleniowe, które zapewnia Dział Edukacji IBM. Co więcej, przedstawiciele firmy z chęcią odpowiedzą na nurtujące studentów pytania.

Wykład odbędzie się w języku angielskim. Wstęp wolny!

Prowadzący:

Xenia Iulia Kopczynski - Supplier Manager

Suresh Sriperumbudur Krishna Murthy - Global Service Availability Manager

• 11:00 - 12:30 – Warsztaty „Service Management”  (język angielski)

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych połączeniem posiadanych umiejętności w zakresie języków obcych z podstawowymi zagadnieniami IT.

Przedstawiciele firmy przekażą podstawowe informacje na temat metodologii pracy w departamencie Service Management. Opowiedzą również o wsparciu edukacyjnym po stronie IBM, które zapewnia pozyskiwanie wysoko cenionych na rynku umiejętności.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w języku angielskim.

Prowadzący: Suresh Sriperumbudur Krishna Murthy - Global Service Availability Manager

• 12:30 - 14:00 – Warsztaty „Service Management” (język francuski)

Warsztaty skierowane są do pasjonatów języka francuskiego, którzy są zainteresowani pracą w międzynarodowych strukturach firmy.

Specjaliści z firmy opowiedzą o podstawach zagadnień Service Managementu, specyfice pracy Service Coordinator’ów & Service Delivery Manager’ów.  Ponadto wskażą możliwości edukacyjne w IBM, które pozwolą absolwentom przejąć wspomniane role.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w języku francuskim.

Prowadzący: Mirosław Marchlewski - Service Delivery Manager

• 14:00 - 15:30 - Warsztaty "Project Management" (język niemiecki)

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych pracą z wykorzystaniem znajomości języka niemieckiego.

Specjaliści z firmy IBM opowiedzą o departamencie Project Management, specyfice realizowanych usług oraz podstawowych metodologiach pracy na stanowisku Project Managera.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w języku niemieckim.

Prowadzący:

Paulina Czochara - Advisory Project Management Officer

Simon Frysch - Service Delivery Manager

• 10:00 – 15:00 - stoisko firmy
    W holu głównym wydziału wystawione będzie stoisko firmy, gdzie studenci będą mieli okazję poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z rekruterami firmy oraz skonsultować dokumenty aplikacyjne. Wstęp wolny!

IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych.

Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu oraz osób posługujących się jednym z języków roboczych wydarzenia.

ZAPISY
Na warsztaty obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

Na wykład oraz stoisko - wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)