Wydarzenie BK: gala konkursu "Praktykodawca Roku"

Data wydarzenia:
23 Luty, 2017 (Cały dzień)

W dniu 23 lutego br. odbędzie się uroczysta gala konkursu "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016". Podczas uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz wręczone nagrody publiczności i Kapituły Konkursu.

CO? - gala konkursu "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"
KIEDY? - 23 lutego 2017 r., godz. 15:00
GDZIE? - Pałac Goldsteinów, s. 104 (Katowice, plac Wolności 12a)

Konkurs "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016" ma na celu wyłonienie firm, które organizują praktyki i staże o wysokim walorze edukacyjnym w województwie śląskim. Podczas gali wręczone zostaną następujące nagrody:
- nagroda główna i tytuł honorowy "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"
- I wyróżnienie, II wyróżnienie i III wyróżnienie w plebiscycie publiczności
- nagroda Kapituły Konkursu dla firmy
- nagroda Kapituły Konkursu dla instytucji publicznej

Organizatorem konkursu i gali jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego. Partnerem wydarzenia jest Dziennik Zachodni, natomiast patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Katowice, Wojewoda Śląski i Marszałek Województwa Śląskiego

Udział w gali potwierdzili najznamienitsi przedstawiciele środowisk gospodarczych w regionie. Serdecznie zapraszamy również studentów i absolwentów uczelni wyższych, zainteresowanych wynikami konkursu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)