Konferencje

5. edycja konferencji Quality Excites!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy z zakresu jakości tworzonego oprogramowania może być ekscytujące! Zwłaszcza, gdy można je zdobyć podczas 20 wykładów, 7 warsztatów i 3 paneli dyskusyjnych w ramach konferencji "Quality Excites!" Rejestracja na konferencję trwa do 6 czerwca 2016 r.Konferencja Business Mind

Pokaż w kalendarzu: 
0

W zdobywaniu wiedzy cenisz sobie praktykę? Myślisz o własnej firmie lub karierze managera? Szukasz inspiracji i motywacji, czy może dawki praktycznej wiedzy, która przyda Ci się w biznesie i życiu prywatnym? Niezależnie od tego, co Tobą kieruje, znajdziesz to na konferencji "Business Mind" 26 kwietnia br. w gliwickim CKS Mrowisko.

Konferencja Programowanie*Kariera*Biznes 2016

Data wydarzenia: 
10 Marzec, 2016 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli Twoim wyzwaniem jest znalezienie rozwojowych firm programistycznych lub znalezienie zdolnych programistów... to konferencja Programowanie*Kariera*Biznes 2016 (PKB 2016) jest właśnie dla Ciebie! 

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Pokaż w kalendarzu: 
0

W dniach od 22 do 27 lutego 2016 r. odbywają się wydarzenia związane z ministerialnym Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W związku z tym faktem Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko - Augsburskiego w RP w dniu 24 lutego br. zaprasza na konferencję dotyczącą pomocy osobom pokrzywdzonym.

Seminarium „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”

Data wydarzenia: 
1 Marzec, 2016 - 11:00 - 14:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

1 marca 2016 roku o godz. 11.00 w auli nr 5 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się seminarium inaugurujące moduł „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Konferencja Top Women - XP Energy

Data wydarzenia: 
18 Marzec, 2016 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 18 marca 2016 r. w Brukseli odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Top Women - XP Energy skierowana do doświadczonych kobiet – profesjonalistek w branży energetycznej.
 

Konferencja "Socjolog, czyli kto…"

Data wydarzenia: 
22 Kwiecień, 2016 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zakład Socjologii Organizacji, Gospodarki i Metodologii Badań Społecznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Katowicki Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zapraszają do udziału w krajowej konferencji naukowej Socjolog, czyli kto… Problemy kwalifikacji socjologów i ich pozycji na rynku pracy - międzynarodowe i krajowe wymagania a lokalne doświadczenia”.
 

Konferencja nt. projektów unijnych

Pokaż w kalendarzu: 
0

16 grudnia 2015 r. od godz. 10.00 do 15.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie konferencja „Praktyczne aspekty prowadzenia portfela projektów realizowanych w ramach programów dofinansowanych z funduszy unijnych na lata 2014–2020”.

Bezpłatna konferencja IT i targi kariery – InfoMEET Katowice

Pokaż w kalendarzu: 
0

24 października 2015 r. w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja IT oraz targi kariery - InfoMEET.

 

Przekuj pasję w biznes!

Data wydarzenia: 
20 Maj, 2015 (Cały dzień) - 22 Maj, 2015 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem na XXXI Spotkanie Gospodarcze pt. "Przekuj pasję w biznes!".


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego