Konferencje

Konferencja Top Women - XP Energy

Data wydarzenia: 
18 Marzec, 2016 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 18 marca 2016 r. w Brukseli odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Top Women - XP Energy skierowana do doświadczonych kobiet – profesjonalistek w branży energetycznej.
 

Konferencja "Socjolog, czyli kto…"

Data wydarzenia: 
22 Kwiecień, 2016 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zakład Socjologii Organizacji, Gospodarki i Metodologii Badań Społecznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Katowicki Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zapraszają do udziału w krajowej konferencji naukowej Socjolog, czyli kto… Problemy kwalifikacji socjologów i ich pozycji na rynku pracy - międzynarodowe i krajowe wymagania a lokalne doświadczenia”.
 

Konferencja nt. projektów unijnych

Pokaż w kalendarzu: 
0

16 grudnia 2015 r. od godz. 10.00 do 15.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie konferencja „Praktyczne aspekty prowadzenia portfela projektów realizowanych w ramach programów dofinansowanych z funduszy unijnych na lata 2014–2020”.

Bezpłatna konferencja IT i targi kariery – InfoMEET Katowice

Pokaż w kalendarzu: 
0

24 października 2015 r. w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja IT oraz targi kariery - InfoMEET.

 

Przekuj pasję w biznes!

Data wydarzenia: 
20 Maj, 2015 (Cały dzień) - 22 Maj, 2015 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem na XXXI Spotkanie Gospodarcze pt. "Przekuj pasję w biznes!".


 

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2015

Data wydarzenia: 
29 Maj, 2015 (Cały dzień) - 30 Maj, 2015 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

W ostatnich dniach maja - 29 i 30 maja 2015r. studenci zainteresowani koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR - corporate social responsibility) będą mogli wziąć udział w ogólnopolskiej konferencji Akademia Odpowiedzialnego Biznesu. Tematem przewodnim tegorocznej, 10 już edycji wydarzenia, będzie “współpraca”.

 

Startup Fest Agora 2015

Data wydarzenia: 
12 Maj, 2015 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeszcze tylko dziś można się zapisywać do piątej edycji Startup Fest Agora - przeglądu polskich startupów. Udział w finale, który odbędzie się w dniach 27-28 maja 2015 roku, daje możliwość skonsultowania projektu z przedstawicielami największych polskich firm, a także z inwestorami i twórcami startupów odnoszących sukcesy. Zwycięzcy otrzymają nagrody o wartości 150 tys. złotych oraz nagrody specjalne ufundowane przez partnerów wydarzenia.
 

Konferencja "Kobieta na szpilkach"

Data wydarzenia: 
14 Maj, 2015 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza osoby zainteresowane tematyką przedsiębiorczości na V edycję ogólnopolskiej konferencji "Kobieta na Szpilkach". Konferencja odbędzie się 14 maja 2015 roku. 

Konferencja TEDxKazimierz - "Wiek nie jest barierą"

Data wydarzenia: 
23 Maj, 2015 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

"Age is no limit" to hasło, które przyświeca konferencji TEDxKazimierz, która odbędzie się 23 maja 2015 r. w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie. Na scenie pojawi sie kilkunastu prelegentów, m.in. komik Jim Williams, dziennikarz Edward Lucas czy Emi Maj.


 

Wiosenny WeBB MeetUp już w maju!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Po sukcesie grudniowego spotkania miłośników branży IT organizatorzy postanowili pójść za ciosem i przygotowali kolejną edycję wydarzenia. Zapraszamy na wiosenny WeBB MeetUp, który odbędzie się już 14 maja 2015 roku na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.


 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego