Konferencje

Wolontariat – IV Kongres Kobiet

Data wydarzenia: 
17 Marzec, 2017 (Cały dzień) - 18 Marzec, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli masz zmysł organizacyjny i zdolności logistyczne, a do tego chcesz pomóc w organizacji wydarzenia skierowanego do kobiet, zgłoś się na wolontariat podczas IV Kongresu Kobiet, który odbędzie się w dniach 17-18 marca 2017 r.


 


Wyniki III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku”

Data wydarzenia: 
23 Luty, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

W dniu 23 lutego br., podczas uroczystej gali, która odbyła się w Pałacu Goldsteinów w Katowicach, poznaliśmy zwycięzców III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego”. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego oraz gospodarczego. Zwycięzców wyłoniono spośród 41 zgłoszonych firm.


Wydarzenie BK: gala konkursu "Praktykodawca Roku"

Data wydarzenia: 
23 Luty, 2017 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

W dniu 23 lutego br. odbędzie się uroczysta gala konkursu "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016". Podczas uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz wręczone nagrody publiczności i Kapituły Konkursu.

 

 

Konferencja "Pokolenie ani ani?"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jakich miejsc pracy i zarobków oczekują młodzi Ślązacy? Dlaczego duża ich część nie uczy się, nie szkoli i nie pracuje (tzw. grupa NEET)? W jaki sposób zachęcić ich do aktywności i zdobycia zawodu, który zaspokoi ich aspiracje i pozwoli na niezakłócone funkcjonowanie w społeczeństwie? Na takie i podobne pytania spróbują odpowiedzieć paneliści i goście konferencji "Pokolenie ani ani?" w dniu 12 grudnia 2016 r. 
 

Panel dyskusyjny "Z pamiętnika młodego psychologa"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Na rynku pracy mówi sie, że psychologów ciągle przybywa, a miejsc pracy dla nich niekoniecznie. Na szczęście psycholog jest wszechstonnie przygotowany do pełnienia różnych funkcji. Tego, gdzie pracują absolwenci psychologii i jakich kompetencji wymaga od nich codzienna praca dowiesz się podczas panelu dyskusyjnego "Z pamiętnika młodego psychologa”, który odbędzie się w dniu 7 grudnia 2016 r., o godz. 17:00.
 

Silesia HR Trends 2016

Pokaż w kalendarzu: 
0

24 listopada 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się druga edycja konferencji Silesia HR Trends. Na całodzienny program wydarzenia złożą się Targi Pracy i Kariery oraz debaty i dyskusje z udziałem ekspertów, kontynuacja projektu EEC – Liderzy Przyszłości, a także gala z wręczeniem wyróżnień dla TOP Pracodawców Śląska.

 

Debata „Od czego zacząć? Studia vs. rynek pracy”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 15 listopada w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się debata inaugurująca najnowszą inicjatywę Forum Młodych RIG w Katowicach pt. "Kierunek Sukces!”. Dyskusja pod hasłem "Od czego zacząć? Studia vs. rynek pracy", organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, zgromadzi uznanych ekspertów.

 

Forum Autodesk 2016 - The Future of Making Things

Pokaż w kalendarzu: 
0

Autodesk zaprasza do udziału w największej konferencji poświęconej przyszłości oraz trendom w obszarze projektowania i tworzenia produktów. Już 6 października 2016 r. PGE Narodowy w Warszawie zgromadzi architektów, inżynierów, projektantów produktów, twórców gier i animacji oraz pasjonatów i użytkowników rozwiązań Autodesk podczas Forum Autodesk

 

Konferencja "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi..."

Data wydarzenia: 
6 Październik, 2016 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi należy do najważniejszych zadań w zarządzaniu organizacjami. Warto zatem być na bieżąco z dobrymi praktykami wypracowanymi przez ekspertów i przedsiębiorców. Trzymaj rękę na pulsie! - weź udział w konferencji "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?" organizowanej przez Uniwersytet Śląski i Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji w dniu 6 października 2016 r.

5. edycja konferencji Quality Excites!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy z zakresu jakości tworzonego oprogramowania może być ekscytujące! Zwłaszcza, gdy można je zdobyć podczas 20 wykładów, 7 warsztatów i 3 paneli dyskusyjnych w ramach konferencji "Quality Excites!" Rejestracja na konferencję trwa do 6 czerwca 2016 r.Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego