Darmowe webinarium "Rozmowa rekrutacyjna"

Chcesz poznać sekrety rekruterów, dowiedzieć się do czego przywiązują największą wagę, a także w jaki sposób przekonać ich do siebie? Weź udział w darmowym webinarium "Rozmowa rekrutacyjna" w dniu 25 marca 2015 roku o godz. 20:00.

XXIX Spotkanie Gospodarcze nt. konfliktu w organizacji

Data wydarzenia:
26 Marzec, 2015 (Cały dzień)

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zachęca wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem do udziału w XXIX Spotkaniu Gospodarczym pt. "KONFLIKT = TABU? - czyli inne spojrzenie na konflikt w organizacji".

V edycja Inter - AKCJI

23 kwietnia 2015 r. pasjonaci nowych technologii spotkają się na piątej edycji śląskich inter - AKCJI. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie praktycznym zagadnieniom z obszaru e-commerce, a jej uczestnicy wysłuchają interesujących case studies z ciekawych, nieszablonowych, ale przede wszystkim, skutecznych rozwiązań.

InfoMEET - konferencja i targi IT

Data wydarzenia:
21 Marzec, 2015 (Cały dzień)

Masz ochotę zdobyć nową wiedzę, wymienić doświadczenia, nawiązać nowe relacje biznesowe z przedstawicielami branży IT? W sobotę, 21 marca 2015 r. w Katowicach, odbędzie się bezpłatna, cykliczna konferencja IT połączona z targami kariery - InfoMEET.

Konferencja "Czy warto pomagać? Doświadczenia, działania..."

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zapraszają na konferencję "Czy warto pomagać? Doświadczenia, działania, perspektywy", która odbędzie się 27 lutego 2015 r. w auli nr 1 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ.

Konferencja Biura Karier UŚ: "Rynek pracy"

Data wydarzenia:
3 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

W środę, 3 grudnia 2014 r. o godz. 11:00, w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się konferencja „Rynek pracy – oczekiwania pracodawców wobec absolwentów uczelni i możliwości współpracy”, którą poprowadzą m.in. pracownicy Biura Karier UŚ.

Wykład "Jak skutecznie wejść na rynek finansowy i osiągnąć sukces"

Data wydarzenia:
9 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

Wiodąca na rynku firma specjalizująca się w inwestycjach alternatywnych zaprasza na wykład "Jak skutecznie wejść na rynek finansowy i osiągnąć sukces w zmieniającym się świecie" Mariusza Bacławskiego - praktyka w dziedzinie finansów.

Debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?” i warsztaty

Data wydarzenia:
4 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

W dniu 4 grudnia 2014 r. o w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?”, warsztaty „Rekrutacja bez tajemnic: jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić?” i „Sztuka prezentacji: spraw, by inni Cię słuchali”, a także konkurs wiedzy o finansach.

II Konferencja "Ochrona środowiska i energetyka"

Data wydarzenia:
12 Listopad, 2014 (Cały dzień)

Konferencja "Ochrona środowiska i energetyka" jest przeznaczona dla studentów i młodych pracowników naukowych, którzy chcą doskonalić swój warsztat naukowy oraz sztukę prezentacji wyników swoich prac oraz dyskusji. Konferencja odbędzie się 12 grudnia 2014r., zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada 2014r.

Ogólnopolska Konferencja i Targi „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”

Śląska Sieć Metropolitalna w Gliwicach zaprasza na Ogólnopolską Konferencję i Targi „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”, która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2014 r. w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” przy ul. Bojkowskiej 37.