Przekuj pasję w biznes!

Data wydarzenia:
20 Maj, 2015 (Cały dzień) - 22 Maj, 2015 (Cały dzień)

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem na XXXI Spotkanie Gospodarcze pt. "Przekuj pasję w biznes!".

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2015

Data wydarzenia:
29 Maj, 2015 (Cały dzień) - 30 Maj, 2015 (Cały dzień)

W ostatnich dniach maja - 29 i 30 maja 2015r. studenci zainteresowani koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR - corporate social responsibility) będą mogli wziąć udział w ogólnopolskiej konferencji Akademia Odpowiedzialnego Biznesu. Tematem przewodnim tegorocznej, 10 już edycji wydarzenia, będzie “współpraca”.

Startup Fest Agora 2015

Data wydarzenia:
12 Maj, 2015 (Cały dzień)

Jeszcze tylko dziś można się zapisywać do piątej edycji Startup Fest Agora - przeglądu polskich startupów. Udział w finale, który odbędzie się w dniach 27-28 maja 2015 roku, daje możliwość skonsultowania projektu z przedstawicielami największych polskich firm, a także z inwestorami i twórcami startupów odnoszących sukcesy. Zwycięzcy otrzymają nagrody o wartości 150 tys. złotych oraz nagrody specjalne ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Konferencja "Kobieta na szpilkach"

Data wydarzenia:
14 Maj, 2015 (Cały dzień)

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza osoby zainteresowane tematyką przedsiębiorczości na V edycję ogólnopolskiej konferencji "Kobieta na Szpilkach". Konferencja odbędzie się 14 maja 2015 roku.

Konferencja TEDxKazimierz - "Wiek nie jest barierą"

Data wydarzenia:
23 Maj, 2015 (Cały dzień)

"Age is no limit" to hasło, które przyświeca konferencji TEDxKazimierz, która odbędzie się 23 maja 2015 r. w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie. Na scenie pojawi sie kilkunastu prelegentów, m.in. komik Jim Williams, dziennikarz Edward Lucas czy Emi Maj.

Wiosenny WeBB MeetUp już w maju!

Po sukcesie grudniowego spotkania miłośników branży IT organizatorzy postanowili pójść za ciosem i przygotowali kolejną edycję wydarzenia. Zapraszamy na wiosenny WeBB MeetUp, który odbędzie się już 14 maja 2015 roku na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Konferencja "Quality Excites"

Data wydarzenia:
30 Maj, 2015 (Cały dzień)

Już po raz czwarty odbędzie się ogólnopolska konferencja na temat jakości oprogramowania – Quality Excites. W sobotę, 30 maja 2015 roku, w Gliwicach spotkają się profesjonaliści wykorzystujący w praktyce najnowsze technologie oraz metody pracy wspierające jakość.  Rejestracja na konferencję trwa do 11 maja 2015 roku!

Konferencja "Miejski System Zarządzania - Infrastruktura Informacji Przestrzennej"

Data wydarzenia:
15 Maj, 2015 (Cały dzień)

Miasto Katowice zaprasza na konferencję podsumowującą projekt "Miejski System Zarządzania - Infrastruktura Informacji Przestrzennej". W czasie spotkania zostaną zaprezentowane założenia, cele i korzyści, które System MSZ-KIIP będzie dostarczać użytkownikom.

Darmowe webinarium "Rozmowa rekrutacyjna"

Chcesz poznać sekrety rekruterów, dowiedzieć się do czego przywiązują największą wagę, a także w jaki sposób przekonać ich do siebie? Weź udział w darmowym webinarium "Rozmowa rekrutacyjna" w dniu 25 marca 2015 roku o godz. 20:00.

XXIX Spotkanie Gospodarcze nt. konfliktu w organizacji

Data wydarzenia:
26 Marzec, 2015 (Cały dzień)

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zachęca wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem do udziału w XXIX Spotkaniu Gospodarczym pt. "KONFLIKT = TABU? - czyli inne spojrzenie na konflikt w organizacji".