Konferencja Biura Karier UŚ: "Rynek pracy"

Data wydarzenia:
3 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

W środę, 3 grudnia 2014 r. o godz. 11:00, w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się konferencja „Rynek pracy – oczekiwania pracodawców wobec absolwentów uczelni i możliwości współpracy”, którą poprowadzą m.in. pracownicy Biura Karier UŚ.

Wykład "Jak skutecznie wejść na rynek finansowy i osiągnąć sukces"

Data wydarzenia:
9 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

Wiodąca na rynku firma specjalizująca się w inwestycjach alternatywnych zaprasza na wykład "Jak skutecznie wejść na rynek finansowy i osiągnąć sukces w zmieniającym się świecie" Mariusza Bacławskiego - praktyka w dziedzinie finansów.

Debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?” i warsztaty

Data wydarzenia:
4 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

W dniu 4 grudnia 2014 r. o w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?”, warsztaty „Rekrutacja bez tajemnic: jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić?” i „Sztuka prezentacji: spraw, by inni Cię słuchali”, a także konkurs wiedzy o finansach.

II Konferencja "Ochrona środowiska i energetyka"

Data wydarzenia:
12 Listopad, 2014 (Cały dzień)

Konferencja "Ochrona środowiska i energetyka" jest przeznaczona dla studentów i młodych pracowników naukowych, którzy chcą doskonalić swój warsztat naukowy oraz sztukę prezentacji wyników swoich prac oraz dyskusji. Konferencja odbędzie się 12 grudnia 2014r., zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada 2014r.

Ogólnopolska Konferencja i Targi „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”

Śląska Sieć Metropolitalna w Gliwicach zaprasza na Ogólnopolską Konferencję i Targi „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”, która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2014 r. w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” przy ul. Bojkowskiej 37.

Wykłady i warsztaty "Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania"

Data wydarzenia:
26 Listopad, 2014 (Cały dzień) - 13 Grudzień, 2014 (Cały dzień)

Future Processing po raz czwarty zaprasza studentów Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego na Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania. Cykl składa się z trzech bloków tematycznych: „Modelowe wytwarzanie”, „Zwinna komunikacja” oraz „Dziedzictwo programistów”. Każdy z nich składa się z wykładów lub warsztatów.

„Przedsiębiorca społecznie odpowiedzialny - czy to się opłaca?”

Promowanie wiedzy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz zachęcanie przedsiębiorców do podejmowania działań w tym zakresie to główne cele konferencji „Przedsiębiorca społecznie odpowiedzialny - czy to się opłaca?”. Spotkanie odbędzie się 9 grudnia 2014 r. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki. Serdecznie zapraszamy.

WUD Silesia 2014 „angażuje” w Katowicach

Data wydarzenia:
22 Listopad, 2014 (Cały dzień)

WUD Silesia to edukacyjne wydarzenie non-profit, poświęcone tematyce User Experience/ Usability, które odbywa się na Śląsku cyklicznie od 2010 roku. W tym roku V edycja odbędzie się 22 listopada 2014 r. w nowej, nowoczesnej siedzibie Muzeum Śląskiego w Katowicach.

Panel dyskusyjny „Kapitanie! Mój kapitanie! - czyli jak zostać liderem?"

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni, młodych przedsiębiorców oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem na XXV Spotkanie Gospodarcze pt. „Kapitanie! Mój kapitanie!” - czyli jak zostać liderem?", które odbędzie się 6 listopada 2014 r. w godz. 18:00-20:00.

Kongres "Strefa Inter@kcji"

Data wydarzenia:
7 Listopad, 2014 (Cały dzień) - 9 Listopad, 2014 (Cały dzień)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. mowy nienawiści i szukasz inspiracji do bycia aktywistą/ką on-line, lubisz działać z innymi, a także chcesz udoskonalić swoje pomysły, to zgłoś się na ogólnopolski Kongres „Strefa Inter@kcji”!