Konferencja o jakości oprogramowania Quality Excites

W dniach 23 i 24 czerwca 2017 r. w Gliwicach odbędzie się 6. edycja konferencji Quality Excites. Podczas dwudniowego spotkania zaproszeni eksperci poprowadzą aż 20 wykładów, 11 warsztatów oraz 3 panele dyskusyjne.

II edycja "Spotkań z psychoterapią - sztuka leczenia"

Druga edycja "Spotkań z psychoterapią – sztuka leczenia" to dwudniowy panel dyskusyjny z udziałem specjalistów w dziedzinie arteterapii (z zakresu plastyki, muzyki, tańca oraz filmu). Dodatkowo wydarzeniu towarzyszą warsztaty dla studentów prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Już 24 maja i 1 czerwca!

VII edycja konferencji "Kobieta na Szpilkach"

Rozpoczyna się VII edycja konferencji "Kobieta na Szpilkach". Już od 17 do 19 maja 2017 r. osoby zainteresowane będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu, na które oprócz inaugurującego panelu i 4 różnych warsztatów składać się będzie również coś, co pobudzi aktywność fizyczną, a dodatkowo wpłynie również na świadomość bezpieczeństwa w codziennym życiu.

European Start-up Days w katowickim Spodku!

Już 11 i 12 maja kolejna edycja European Start-up Days w katowickim Spodku! Zdobądź nową wiedzę, daj się zainspirować, poznaj przedsiębiorców i przedsiębiorczych ludzi z naszego regionu!

Wolontariat – IV Kongres Kobiet

Data wydarzenia:
17 Marzec, 2017 (Cały dzień) - 18 Marzec, 2017 (Cały dzień)

Jeśli masz zmysł organizacyjny i zdolności logistyczne, a do tego chcesz pomóc w organizacji wydarzenia skierowanego do kobiet, zgłoś się na wolontariat podczas IV Kongresu Kobiet, który odbędzie się w dniach 17-18 marca 2017 r.

Wyniki III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku”

Data wydarzenia:
23 Luty, 2017 (Cały dzień)

W dniu 23 lutego br., podczas uroczystej gali, która odbyła się w Pałacu Goldsteinów w Katowicach, poznaliśmy zwycięzców III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego”. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego oraz gospodarczego. Zwycięzców wyłoniono spośród 41 zgłoszonych firm.

Wydarzenie BK: gala konkursu "Praktykodawca Roku"

Data wydarzenia:
23 Luty, 2017 (Cały dzień)

W dniu 23 lutego br. odbędzie się uroczysta gala konkursu "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016". Podczas uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz wręczone nagrody publiczności i Kapituły Konkursu.

Konferencja "Pokolenie ani ani?"

Jakich miejsc pracy i zarobków oczekują młodzi Ślązacy? Dlaczego duża ich część nie uczy się, nie szkoli i nie pracuje (tzw. grupa NEET)? W jaki sposób zachęcić ich do aktywności i zdobycia zawodu, który zaspokoi ich aspiracje i pozwoli na niezakłócone funkcjonowanie w społeczeństwie? Na takie i podobne pytania spróbują odpowiedzieć paneliści i goście konferencji "Pokolenie ani ani?" w dniu 12 grudnia 2016 r.

Panel dyskusyjny "Z pamiętnika młodego psychologa"

Na rynku pracy mówi sie, że psychologów ciągle przybywa, a miejsc pracy dla nich niekoniecznie. Na szczęście psycholog jest wszechstonnie przygotowany do pełnienia różnych funkcji. Tego, gdzie pracują absolwenci psychologii i jakich kompetencji wymaga od nich codzienna praca dowiesz się podczas panelu dyskusyjnego "Z pamiętnika młodego psychologa”, który odbędzie się w dniu 7 grudnia 2016 r., o godz. 17:00.

Silesia HR Trends 2016

24 listopada 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się druga edycja konferencji Silesia HR Trends. Na całodzienny program wydarzenia złożą się Targi Pracy i Kariery oraz debaty i dyskusje z udziałem ekspertów, kontynuacja projektu EEC – Liderzy Przyszłości, a także gala z wręczeniem wyróżnień dla TOP Pracodawców Śląska.