Konferencja Business Mind

W zdobywaniu wiedzy cenisz sobie praktykę? Myślisz o własnej firmie lub karierze managera? Szukasz inspiracji i motywacji, czy może dawki praktycznej wiedzy, która przyda Ci się w biznesie i życiu prywatnym? Niezależnie od tego, co Tobą kieruje, znajdziesz to na konferencji "Business Mind" 26 kwietnia br. w gliwickim CKS Mrowisko.

Konferencja Programowanie*Kariera*Biznes 2016

Data wydarzenia:
10 Marzec, 2016 (Cały dzień)

Jeśli Twoim wyzwaniem jest znalezienie rozwojowych firm programistycznych lub znalezienie zdolnych programistów... to konferencja Programowanie*Kariera*Biznes 2016 (PKB 2016) jest właśnie dla Ciebie!

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

W dniach od 22 do 27 lutego 2016 r. odbywają się wydarzenia związane z ministerialnym Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W związku z tym faktem Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko - Augsburskiego w RP w dniu 24 lutego br. zaprasza na konferencję dotyczącą pomocy osobom pokrzywdzonym.

Seminarium „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”

1 Marzec, 2016 - 11:00 - 14:00

1 marca 2016 roku o godz. 11.00 w auli nr 5 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się seminarium inaugurujące moduł „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Konferencja Top Women - XP Energy

Data wydarzenia:
18 Marzec, 2016 (Cały dzień)

Już 18 marca 2016 r. w Brukseli odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Top Women - XP Energy skierowana do doświadczonych kobiet – profesjonalistek w branży energetycznej.

Konferencja "Socjolog, czyli kto…"

Data wydarzenia:
22 Kwiecień, 2016 (Cały dzień)

Zakład Socjologii Organizacji, Gospodarki i Metodologii Badań Społecznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Katowicki Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zapraszają do udziału w krajowej konferencji naukowej Socjolog, czyli kto… Problemy kwalifikacji socjologów i ich pozycji na rynku pracy - międzynarodowe i krajowe wymagania a lokalne doświadczenia”.

Konferencja nt. projektów unijnych

16 grudnia 2015 r. od godz. 10.00 do 15.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie konferencja „Praktyczne aspekty prowadzenia portfela projektów realizowanych w ramach programów dofinansowanych z funduszy unijnych na lata 2014–2020”.

Bezpłatna konferencja IT i targi kariery – InfoMEET Katowice

24 października 2015 r. w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja IT oraz targi kariery - InfoMEET.

Przekuj pasję w biznes!

Data wydarzenia:
20 Maj, 2015 (Cały dzień) - 22 Maj, 2015 (Cały dzień)

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem na XXXI Spotkanie Gospodarcze pt. "Przekuj pasję w biznes!".

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2015

Data wydarzenia:
29 Maj, 2015 (Cały dzień) - 30 Maj, 2015 (Cały dzień)

W ostatnich dniach maja - 29 i 30 maja 2015r. studenci zainteresowani koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR - corporate social responsibility) będą mogli wziąć udział w ogólnopolskiej konferencji Akademia Odpowiedzialnego Biznesu. Tematem przewodnim tegorocznej, 10 już edycji wydarzenia, będzie “współpraca”.