10. konferencja Koalicji Liderzy Pro Bono

Jesteś zainteresowany tematem wolontariatu pracowniczego, społecznej odpowiedzialności firm, CSR i ESG? Zapraszamy na konferencję Koalicji Liderzy Pro Bono z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza!

Konferencja o Salesforce

Data wydarzenia:
22 Listopad, 2022 (Cały dzień) - 24 Listopad, 2022 (Cały dzień)

Zapraszamy na SForce Summit 2022 (online) Autumn Edition czyli IV. edycję polskiej konferencji poświęconej Salesforce, która odbędzie się w dniach 22-24.11.2022 roku.

Konferencja Kobiety IT

Jesteś kobietą i zastanawiasz się jaką wybrać drogę zawodową? Weź udział w Konferencji Kobiety IT i zobacz jakie możliwości branża informatyczna stawia przed Tobą.

Konferencja "(Nie)pełnosprawni na rynku pracy"

9 listopada 2022 r. Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Fundacja Łódź Akademicka organizują na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej IX edycję konferencji "(Nie)pełnosprawni na rynku pracy". Temat przewodni tegorocznej edycji to: Zatrudnienie wspomagane sposobem na poprawę aktywności zawodowej OzN.

Seminarium Science Seminar: "Mortgage Backed Securities – Valuation and Risk"

"Mortgage Backed Securities – Valuation and Risk"- to tytuł kolejnego seminarium w ramach serii Science Seminar, zorganizowanej przez BNY Mellon. Seminaria są kierowane dla studentów i absolwentów kierunków: matematyki, matematyki stosowanej lub pokrewnych. Tematyką spotkań jest Data Science.

Konferencja dla kobiet z branży IT

Już 27.10.2022 odbędzie się konferencja dla kobiet z branży IT, czyli Women Techstyle Summit 2022 Autumn Edition (online). Nie zwlekajcie i zarejestrujcie się już dziś. Podczas konferencji wystąpią niesamowite prelegentki.

Konferencja "Begin your Journey with Amazon Operations"

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Chcesz przekonać się czy Amazon Operations jest miejscem dla Ciebie? Zapraszamy do udziału w wirtualnej konferencji studenckiej EMEA "Begin your Journey with Amazon Operations", która odbędzie się w dniach 13-14 października 2022 r.

Konferencja naukowa dot. planowania kariery

Centrum Zaawansowanych Technologii Dydaktycznych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wraz z PMI PC Podkarpacie zapraszają na Konferencję Naukową "Rozwijanie świadomości studentów w zakresie zindywidualizowanego planowania kariery", która odbędzie się 22 września 2022 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ.

Konferencja Javeloper 2022

Już 29 września 2022 r. odbędzie się największa konferencja poświęcona Java czyli Javeloper 2022 (online) Autumn Edition. Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś! Podczas konferencji wystąpią największe polskie gwiazdy ze świata Java.

Konferencja nt. działalności Jednolitego Sądu Patentowego

Jesteśmy świadkami największej rewolucji w europejskim prawie patentowym od początku jego istnienia. 21 września 2022 r. odbędzie się międzynarodowa konferencję dot. rozpoczęcia działalności Jednolitego Sądu Patentowego. Temat niezwykle ważny szczególnie dla wszystkich innowacyjnych firm, instytucji badawczo - rozwojowych, naukowców i nie tylko.