Kongres "Strefa Inter@kcji"

Data wydarzenia:
7 Listopad, 2014 (Cały dzień) - 9 Listopad, 2014 (Cały dzień)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. mowy nienawiści i szukasz inspiracji do bycia aktywistą/ką on-line, lubisz działać z innymi, a także chcesz udoskonalić swoje pomysły, to zgłoś się na ogólnopolski Kongres „Strefa Inter@kcji”!

Bezpłatna konferencja IT i targi kariery - InfoMEET Katowice

11 października 2014 r. w katowickim hotelu Monopol odbędzie się bezpłatna konferencja IT i targi kariery - InfoMEET Katowice.

Konferencja "Prewencja wypadkowa - bezpieczne stanowisko pracy"

Data wydarzenia:
11 Wrzesień, 2014 (Cały dzień)

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, pod patronatem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zaprasza do udziału w konferencji pt. "Prewencja wypadkowa - bezpieczne stanowisko pracy", króra odbędzie się 11 września 2014 r. w Katowicach.

Konferencja "Kwalifikacje po europejsku"

Data wydarzenia:
2 Wrzesień, 2014 (Cały dzień)

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na konferencję „Kwalifikacje dla każdego. Nowe podejście do uczenia się przez całe życie”, która odbędzie się 2 września w Katowicach.

Konferencja DevDay dla programistów

Data wydarzenia:
26 Wrzesień, 2014 (Cały dzień)

Ruszyła rejestracja na DevDay 2014 - wyjątkowe spotkanie pasjonatów programowania z udziałem światowej sławy autorytetów z branży informatycznej.

Konferencja informacyjna "Bogactwo rozwiązań - kapitałem firmy"

Data wydarzenia:
27 Czerwiec, 2014 (Cały dzień)

Fundacja „Nasza Przyszłość” wspólnie z Polskim Radiem Białystok zapraszają na konferencję informacyjną „Bogactwo rozwiązań – kapitałem firmy”. Tematem konferencji są elastyczne formy zatrudnienia, dzięki którym młodzi rodzice mogą pogodzić pracę zawodową z życiem osobistym.

4 Kroki do Mistrzostwa w Coachingu

15 Maj, 2014 - 20:00 - 21:00

Instytut Coachingu i Mentoringu zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pt. "4 Kroki do Mistrzostwa w Coachingu", które odbędzie się 15 maja 2014 r. w godzinach 20:00-21:00.

"Współczesny HR, czyli rola, priorytety i wyzwania działu HR"

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na konferencję naukową "Współczesny HR, czyli współczesna rola, priorytety i wyzwania działu HR".

Konferencja "Kobieta na szpilkach"

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach już po raz czwarty organizuje konferencję "Kobieta na Szpilkach", która odbędzie się 10 kwietnia 2014 roku w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15. Motywem przewodnim Panelu Dyskusyjnego konferencji jest myśl: "Zarządzanie w spódnicy, czyli kobieta – szef (nie tylko w firmie!)".

Project Management Days 2014

Data wydarzenia:
14 Kwiecień, 2014 (Cały dzień) - 16 Kwiecień, 2014 (Cały dzień)

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji o tematyce zarządzania projektami - Project Management Days 2014, która odbędzie się 14-16 kwietnia 2014 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.