Wybierz pracodawcę regionu południowej Polski!

W imieniu firmy HRM Institute, współorganizatora wydarzenia JOBS SPOT 2013,  zapraszamy do udziału w badaniu określającym najważniejsze atrybuty i wyróżniki pracodawców w regionie południowej Polski!

Badanie ma na celu zdobycie informacji, skąd studenci i młodzi profesjonaliści czerpią wiedzę na temat pracodawców, ale również określenie cech idealnych pracodawców z tego regionu.

Wyrażone w badaniu opinie mogą wpłynąć na usprawnienie komunikacji pomiędzy studentami i pracodawcami, a każdy z uczestników może wziąć udział w losowaniu nagród rzeczowych.

Do wygrania jest m.in.: iPod, 2 vouchery na książki w sklepie EMPIK, jedna z 6 książek biznesowych wydawnictw: Harvard Business Review; Wolters Kluwer SA oraz Wydawnictwa ZNAK.

Partnerem badania i fundatorem nagród rzeczowych jest AON Hewitt.

Link do badania: http://hrminstitute.pl/ankieta/index.php/survey/index/sid/424589/lang/pl

Zachęcamy do udziału!