Wtorkowe szkolenia w BK: CV i LM

Data wydarzenia:
19 Kwiecień, 2016 - 13:30 - 15:30

Szukasz pracy dorywczej na wakacje? A może kończysz studia i myślisz o podjęciu stałego zatrudnienia? W obu tych sytuacjach potrzebujesz efektywnych dokumentów aplikacyjnych :). Przyjdź na szkolenie dotyczące CV i LM i dowiedz się, jak powinny wyglądać profesjonalne dokumenty aplikacyjne w Twojej branży!

Najbliższe szkolenie z cyklu Wtorkowych szkoleń w BK, poświęcone przygotowaniu profesjonalnego CV i LM, odbędzie się już w najbliższy wtorek, tj. 19 kwietnia 2016 roku.

Na szkolenie nie trzeba się zapisywać - po prostu przyjdź i posłuchaj, jak w prosty sposób możesz udoskonalić swoje dokumenty aplikacyjne! Jeśli masz ochotę, możesz przynieść swoje CV i LM, udzielimy Ci kilku praktycznych wskazówek w odpowiedzi na Twoje konkretne potrzeby.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sali 133 w Studenckiej Strefie Aktywności w godzinach 13:30 - 15:30.