"Współczesny HR, czyli rola, priorytety i wyzwania działu HR"

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na konferencję naukową "Współczesny HR, czyli współczesna rola, priorytety i wyzwania działu HR".

Termin: 26 kwietnia 2014 r. (sobota)
Miejsce: aula na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Stawki 5/7, Warszawa)

W ramach konferencji Koło proponuje uczestnikom udział w całodziennym cyklu wykładów, które poprowadzą eksperci z branży HR. Prelekcje będą pokazywały, jak ewoluuje rola działu HR, jakie nowe usługi i produkty obecnie oferuje, na jakie stanowiska HR-owe jest największe zapotrzebowanie na rynku i jakie są ich obowiązki.
Przeanalizowana zostanie również obecna pozycja HR w firmach, jakie są priorytety HR-ów we współczesnych firmach, na czym się skupiają, jakie są ich kluczowe zadania. Ponadto poruszony zostanie temat wykorzystywania outsourcingu w tej branży, jak również najnowszych trendów i wyzwań przed nią stojących.

Zapisy: sknpoip.psychuw@gmail.com
Każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający w niej udział.