Wolontariusz w Fundacji NeuroN Foundation

Pokaż w kalendarzu: 
0

Przyłącz się do największej w Polsce społeczności startupowo-biznesowej! NeuroN Foundation jest pierwszą taką społecznością zbudowaną z ramienia fundacji, aktualnie poszukującą osób, które dołączą do zespołu w roli wolontariusza w Dziale Text Team.

 

 


CO? – wolontariusz w Fundacji NeuroN Foundation


O INICJATYWIE
Głównym celem społeczności jest stworzenie innowacyjnej platformy, która skupia się na CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu), SDG (Celach Zrównoważonego Rozwoju) i EB (Employer Brandingu). Za jej pomocą będzie można m.in.: zdobywać stypendia i mikrogranty.

Zadania wolontariusza: Tworzenie treści na stronę internetową fundacji, bloga fundacyjnego oraz miesięcznika.

W ramach oferty:
Każdy członek społeczności może korzystać z systemów motywacyjnych, w których za zaangażowanie, do zdobycia są konta premium i karty podarunkowe (Netflix, H&M, HBO, Canva, Hebe, Grammarly, Uber etc.). W działaniu fundacja opiera się również o sztuczną inteligencję chat GPT 4 i generator grafik DALL-E, do których każdy członek społeczności otrzymuje darmowy dostęp również w celach prywatnych.

Każdy z działaczy może też korzystać z darmowych zajęć z języka angielskiego i chińskiego.


DLA KOGO?
Wymagania: preferowane doświadczenie w copywritingu, content writingu albo w pracy na stanowisku redaktora/dziennikarza.


SPOSÓB APLIKACJI
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia (CV i krótki opis siebie) na adres: recruitment@smartoakprojects.com.   

Organizator zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego