Wolontariat w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem kierunków przyrodniczych? Chcesz zaangażować się wolontariat? Zapraszamy do współpracy ze Śląskim Ogrodem Botanicznym.
 


CO? – wolontariat w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie


O WOLONTARIACIE
Obecność wolontariuszy w Śląskim Ogrodzie Botanicznym stanowi ogromne wsparcie w realizacji wielu różnorodnych działań, nierzadko wręcz niektóre z nich bez wolontariatu wyglądałyby zupełnie inaczej albo w ogóle nie doszłyby do skutku. Wolontariusze dzielą się swoim cennym czasem, zaangażowaniem, umiejętnościami i przede wszystkim dobrą energią, otrzymując w zamian możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz wykorzystania czy doskonalenia już posiadanych umiejętności. Co ważne, a może mało oczywiste, każdy znajdzie w Ogrodzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, zdolności czy zainteresowań, nie tylko tych botanicznych. Wolontariusze stali się i wciąż stają integralną oraz niezwykle ważną częścią zespołu.

Wszystkich zainteresowanych wolontariatem zachęcamy do zapoznania się z możliwościami współpracy, które przybliżą, czym charakteryzuje się wolontariat w Ogrodzie i w jaki sposób można się w niego włączyć. Więcej informacji znajduje się na stronie. 


SPOSÓB APLIKACJI
Formularz rejestracyjny. 

Kontakt e-mail: wolontariat@sibg.org.pl

Kontakt telefoniczny: 534 994 578.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego