Wolontariat w Fundacji Mam Marzenie

Chcesz pomagać innym? Zostań wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie! Przyjdź do spotkanie 8 listopada 2023 r., aby poznać magiczny świat marzeń!

CO? – wolontariat w Fundacji Mam Marzenie

O WOLONTARIACIE
Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci, których choroby zagrażają bezpośrednio życiu.

Poszukani są wolontariusze, którzy chcą kreatywnie spędzić czas, są otwarci na ludzi i ciekawi nowych wyzwań!

Istnieje możliwość realizowania praktyk studenckich. Poza realizacją dziecięcych marzeń można dołączyć także do zespołu prasowego, social media, marketingowego, czy zarządzać projektami poprzez organizowanie akcji.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie w dniu 08 listopada 2023 r. o godzinie 17.00 w biurze oddziału Katowice ul. Warszawska 6/117.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.