Wolontariat podczas Impact’23

Pokaż w kalendarzu: 
0

Doświadczenie pokazuje, że żaden Impact nie mógłby się odbyć bez wsparcia wolontariuszy, dlatego też zapraszamy do współtworzenia jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej - Impact’23!


 

 


CO? – wolontariat podczas Impact’23


O INICJATYWIE
Impact’23 to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy.

Impact od lat gromadzi w czasie kolejnych edycji kongresu dziesiątki ambitnych, zmotywowanych osób, tworząc wartościową grupę wolontariuszy, która jest gotowa dalej współpracować z Fundacją Impact. Z chęci kontynuowania tej współpracy przez cały rok zrodził się pomysł na powołanie programu Impact Academy. Program ten ma na celu dać tej grupie osób możliwość rozwoju, poszerzania własnych horyzontów i spotkań z inspirującymi ludźmi. 

Tegoroczna edycja Impact’23 odbywa się w dniach 10 i 11 maja 2023 r. w Poznań Congress Center.

Czas wydarzenia jest niezwykle intensywny i pracowity, lecz przepełniony doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. To także czas, w którym będzie można przetestować swoje umiejętności miękkie, a także pozyskać inne, cenne zdolności. 

Wolontariusze/wolontariuszki będą mieć obowiązkowe 2 dni szkolenia  - 8 i 9 maja, a także czas integracji z innymi wolontariuszami. 

Organizator zapewnia nocleg oraz wyżywienie w centrum Poznania, rozwijające szkolenia i warsztaty, a także certyfikat potwierdzający pracę wolontariacką. 


ZAPISY
Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

W razie pytań kontakt możliwy pod adresem: marta.matysiak@impactcee.com

Na zgłoszenia organizator oczekuje do 10 kwietnia 2023 r. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego