Wolontariat podczas festiwalu Nowe Horyzonty

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą komunikatywną, obowiązkową? Cechuje Cię otwartość na nowe wyzwania? Zostań wolontariuszem podczas 22. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty.
 


CO? – wolontariat podczas festiwalu Nowe Horyzonty
APLIKACJA DO: 29 maja 2022 r.


O WOLONTARIACIE
Wolontariusz festiwalu Nowe Horyzonty pomaga w przygotowaniu i realizacji wszystkich wydarzeń festiwalowych, tak aby uczestnicy, dziennikarze i goście mogli cieszyć się festiwalem i jego niepowtarzalną atmosferą.

Pomoc wolontariuszy jest  bardzo potrzebna przy obsłudze projekcji w kinach, przy oprawie plastycznej festiwalu, organizacji widowni oraz wystaw, tworzeniu punktów informacyjnych dla uczestników i gości festiwalu, obsłudze biura prasowego oraz kolportażu materiałów promocyjnych festiwalu. Wolontariusz pomaga na festiwalu według ustalonego harmonogramu, w systemie zmianowym i pod kierunkiem bezpośredniego koordynatora. Szczegółowe zasady określone zostaną w umowie zawartej między wolontariuszem a Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty oraz zostaną dodatkowo omówione podczas obowiązkowego spotkania organizacyjnego, które odbędzie się przed rozpoczęciem festiwalu we Wrocławiu, w wyznaczonym przez Organizatora terminie.

Więcej informacji znajduje się na stronie.


SPOSÓB APLIKACJI
Wystarczy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, umieszczony na stronie internetowej. Formularz będzie aktywny w okresie naboru na wolontariat. Uzupełnienie formularza będzie możliwe po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie.

Wyniki rekrutacji rozsyłane będą drogą mailową. Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat. Decyzję o przyjęciu podejmą organizatorzy festiwalu po zapoznaniu się z nadesłanymi aplikacjami. 

Rejestracja trwa do 29 maja 2022 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego