Wirtualny tydzień studencki "Mercer dzieli się wiedzą"

Mercer dzieli się wiedzą! Zapraszamy na drugą edycję wirtualnego tygodnia studenckiego, który poprowadzą eksperci firmy Mercer w dniach 23 - 26 maja 2022 r.

CO? – wirtualny tydzień studencki "Mercer dzieli się wiedzą"

Wirtualny tydzień studencki "Mercer dzieli się wiedzą" to bezpłatny cykl webinariów skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Dzięki poradom od praktyków dotyczących między innymi aplikowania o pracę i rozmów rekrutacyjnych, zarządzania finansami osobistymi czy też najnowszym danym o tym, jak zarabia się w Polsce, osoby zainteresowane będą mogły lepiej przygotować się na przyszłe wyzwania zawodowe.

Obszary działania firmy Mercer:

• Świadczenia pracownicze
  • Doradztwo emerytalne
  • Dane rynkowe i doradztwo HR

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.