Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Szkolenie z zakresu modelowania 3D w środowisku CAD!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szkasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju? Zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu modelowania 3D w środowisku CAD, umiejętności czytania dokumentacji technicznej maszynowej, skanowania oraz drukowania 3D, organizowanego w ramach inicjatywy spinPLACE. 

Steer Your Career – cykl certyfikowanych szkoleń

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poczuć wiatr w żaglach? Chwyć za stery swojej kariery i dołącz do cyklu certyfikowanych szkoleń Steer Your Career!

 

 

 

Szkolenia Santander - bezpłatne i online dla każdego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ponad 30 000 miejsc na bezpłatne szkolenia! Zapoznaj się z ofertą Santander!

 

 


 


Accenture Training Labs o tematyce "Change Management"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jak zarządzać zmianą w firmie? Weź udział w Accenture Training Labs - webinarze o tematyce "Change Management".

 

 

 

Webinar dot. programowania w języku Python

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy chcesz zacząć programować i wykonać swój pierwszy projekt z wykorzystaniem języka Python? Jeśli tak, to masz do tego świetną okazje! Dołącz do bezpłatnego webinaru, podczas którego doświadczeni specjaliści z branży IT podzielą się swoimi sekretami na temat podstaw programowania i możliwych ścieżek kariery.


 

Wsparcie w obszarze samozatrudnienia

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poszukujesz informacji nt. prowadzenia własnego biznesu? Bogatą ofertę bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego znajdziesz na stronie Ośrodka Doradczo-Szkoleniowego Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Poznań Biznes Partner. 

 

 


CO?- Kalendarium szkoleń Ośrodka Poznań Biznes Partner na kwiecień 2024

Accenture Training Lab "Dlaczego SAP rządzi światem?"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dlaczego SAP rządzi światem? Programowanie w systemach ERP. Dopiero rozpoczynasz swoją karierę w branży IT? Nie możesz tego przegapić! Firma Accenture przedstawi Ci fascynujący świat SAP, najszerzej stosowanego systemu ERP w korporacyjnym środowisku.

 

 

Bezpłatne szkolenia z EPAM POLAND!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz informatykę lub kierunki pokrewne? Jesteś początkującym inżynierem lub programistą? A może interesujesz się testowaniem? Chcesz rozwijać się w świecie IT? Nie przegap szansy i weź udział w bezpłatnych szkoleniach z EPAM POLAND!

 

 

Webinary "Planowanie i zmiana kariery"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz wskazówek w obszarze planowania kariery? Już wkrótce odbędą się webinary tematyczne, na których zgłębisz wiedzę w obszarze planowanej zmiany zawodowej.
 

Szkolenie „Praca Audytora w praktyce”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Co to jest audyt i jak się go przeprowadza? Zobacz jak wygląda ten proces w firmie PwC. Weź udział 18 marca 2024 r. w szkoleniu pt. "Praca Audytora w praktyce".

 

 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego