Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Szkolenie online pt. "Wstęp do żeglugi"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jaką pracę można podjąć w transporcie morskim? Weź udział w szkoleniu "Wstęp do żeglugi", które realizowane jest w ramach projektu Blue Generation.

 

 

 

Webinar "How our diversity can prevent money laundering?"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pranie brudnych pieniędzy... Jak przeciwdziałać temu procederowi dowiesz się podczas webinaru organizowanego przez firmę ING Hubs Poland.

 

 

 

Szkolenia firmy PwC SDC - Steer Your Career

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Weź udział w cyklu szkoleń Steer Your Career organizowanych przez firmę PwC SDC.

 

 


 

Seminarium Science Seminar: “World of swaptions - pricing, calibration, volatility”

Pokaż w kalendarzu: 
0

 “World of swaptions - pricing, calibration, volatility” to tytuł kolejnego seminarium w ramach serii Science Seminar, zorganizowanej przez BNY Mellon. Wydarzenia te są prowadzone przez profesjonalistów BNY Mellon i koncentrują się na tematach z zakresu Data Science, z naciskiem na połączenie teorii z praktycznym jej zastosowaniem.
 

 

Szkolenie “Twoje początki w Cybersecurity”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię cyberbezpieczeństwo i marzy Ci się kariera w tej branży? Weź udział w webinarze i poznaj tajniki cybersecurity oraz dowiedz się jak najlepiej zacząć!
 

Certyfikowane szkolenia EY

Data wydarzenia: 
15 Maj, 2023 (Cały dzień) - 19 Maj, 2023 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli studiujesz na kierunkach związanych z finansami i rachunkowością, i jesteś zainteresowanym odbyciem certyfikowanych szkoleń, weź udział w Assurance Future Lab organizowanego przez EY. Zgłoś się do 12 maja!

 

 

Webinar - integracja SFMC & DC jako wdrożenie doskonałe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zarządzanie danymi w połączeniu z komunikacją B2C. Najbardziej praktyczna implementacja projektowa i biznesowa. Połączenie Salesforce Marketing Cloud oraz Data Cloud daje efekty, które przynoszą oczekiwane korzyści szybciej, lepiej i sprawniej. Chcesz dowiedzieć się, co stoi za rewolucyjnym, choć nader łatwym w projektowej praktyce, rozwiązaniem? Dołącz do najbliższego webinaru Accenture Training Labs "Faster, better, stronger – integracja SFMC & DC jako wdrożenie doskonałe".

 


Webinar "Praca Europarlamentu"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o karierze w Europarlamencie? Weź udział w webinarze "Praca Europarlamentu", którego prelegentem będzie Daria Socha – studentka UŚ, Ambasadorka Kariery Unii Europejskiej.
 

Webinar "Jak nowe technologie zmienią „twarz marki” Twojej firmy?"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jakie są trendy w podejściu do kreowania twarzy marki? Weź udział w webinarze organizowanym przez Fundację JWP.

 

 

 


Webinar "Kariera w zróżnicowanym kulturowo środowisku"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jakie są najskuteczniejsze sposoby pracy w wielokulturowym środowisku oraz jak odnieść sukces? Dowiedz się tego biorąc udział w webinarze "Kariera w zróżnicowanym kulturowo środowisku - jak przygotowąć dobre CV oraz zrobić pozytywne wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej".
 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego