Szkolenia/Warsztaty pozostałe

"ELEVEL-Academy"– kolejne webinary

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nowa wiedza? Nowe umiejętności? Czy tego szukasz? Weź zatem udział w webinarach realizowanych w ramach inicjatywy "ELEVEL-Academy".
 

Webinar dot. cyberbepieczeństwa w branży motoryzacyjnej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się branżą motoryzacyjną i chciałbyś wiedzieć, jakie są główne zagrożenia bezpieczeństwa dotykające współczesną motoryzację? Dołącz do webinaru z Miguelem Nascimento, inżynierem oprogramowania w ALTEN Delivery Center Eastern Europe już 16 listopada 2023 r.!

 

 

Akademia Analityka

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz się rozwijać zawodowo w kierunku pracy z danymi, ale koszty wejścia na odpowiedni poziom zaawansowania są za wysokie? Nie wiesz jak wystartować, w którą stronę iść, jaką ścieżkę i program wybrać, jakie są trendy na rynku pracy? Chcesz się przebranżowić i zacząć pracować w innym oprogramowaniu niż dotychczas? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiadasz twierdząco, to Akademia Analityka została przygotowana właśnie dla Ciebie.
 

Szkolenie online pt. "Opening and running a business"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Myślisz o prowadzeniu własnej firmy w Polsce? Chcesz dowiedzieć się jak ją założyć i prowadzić? A przy okazji znasz język angielski? Już teraz zapisz się na szkolenie online organizowane przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

 

 

10 edycja Programu Upskill

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wznieś się na wyżyny wiedzy! Ruszyły zapisy do 10 edycji Programu UPskill organizowanego przez PwC Service Delivery Center. Zdobywaj cenną wiedzę podatkową, zgarniaj UPbonusy na każdym spotkaniu, aktywnie uczestnicz w warsztatach i wygraj 5000 zł oraz propozycję współpracy z Centrum!


 

"ELEVEL-Academy" - nowe webinary

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności? "ELEVEL-Academy" to seria darmowych webinarów. Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!
 

Kyndryl Upskill Journey at Universities By Women in Business

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy jesteś gotowy, aby odkryć dynamiczny świat IT i rozpocząć w nim swoją karierę? Kyndryl Poland Center zaprasza na cykl spotkań online, podczas których liderzy branży dzielą się swoją wiedzą. Jeśli fascynuje Cię świat IT, ale nie jesteś pewien, czy jest on odpowiedni dla Ciebie – dołącz do programu i weź udział w inspirujących dyskusjach na temat Twojej przyszłej kariery!

 

Wydarzenie "Rock the recruitment process"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać wskazówki i triki na temat rekrutacji? Ekspert Accenture odpowie na wszystkie Twoje pytania w ramach wydarzenia "Rock the recruitment process".
 

ELEVEL-Academy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć swoją produktywność i nauczyć się rozwiązywania złożonych problemów? Weź udział w programie "ELEVEL-Academy".
 

Case Academy by Deloitte

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się, jak pokierować swoją karierą? Chcesz zdobyć nową wiedzę i postawić na swój rozwój? W takim razie nie może Cię zabraknąć w tegorocznej edycji Case Academy by Deloitte! Przygotowano dla Ciebie 5 ścieżek, w których możesz spróbować swoich sił! Rozwijaj siebie w wybranej Akademii, zdobywaj praktyczną wiedzę oraz odkrywaj biznes pod okiem doświadczonych ekspertek i ekspertów.
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego