Szkolenia/Warsztaty pozostałe

Webinar dot. programowania w języku Python

Czy chcesz zacząć programować i wykonać swój pierwszy projekt z wykorzystaniem języka Python? Jeśli tak, to masz do tego świetną okazje! Dołącz do bezpłatnego webinaru, podczas którego doświadczeni specjaliści z branży IT podzielą się swoimi sekretami na temat podstaw programowania i możliwych ścieżek kariery.

Szkolenia Santander - bezpłatne i online dla każdego

Ponad 30 000 miejsc na bezpłatne szkolenia! Zapoznaj się z ofertą Santander!

Accenture Training Labs o tematyce "Change Management"

Chcesz dowiedzieć się jak zarządzać zmianą w firmie? Weź udział w Accenture Training Labs - webinarze o tematyce "Change Management".

Wsparcie w obszarze samozatrudnienia

Poszukujesz informacji nt. prowadzenia własnego biznesu? Bogatą ofertę bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego znajdziesz na stronie Ośrodka Doradczo-Szkoleniowego Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Poznań Biznes Partner.

CO?- Kalendarium szkoleń Ośrodka Poznań Biznes Partner na kwiecień 2024

Accenture Training Lab "Dlaczego SAP rządzi światem?"

Dlaczego SAP rządzi światem? Programowanie w systemach ERP. Dopiero rozpoczynasz swoją karierę w branży IT? Nie możesz tego przegapić! Firma Accenture przedstawi Ci fascynujący świat SAP, najszerzej stosowanego systemu ERP w korporacyjnym środowisku.

Bezpłatne szkolenia z EPAM POLAND!

Studiujesz informatykę lub kierunki pokrewne? Jesteś początkującym inżynierem lub programistą? A może interesujesz się testowaniem? Chcesz rozwijać się w świecie IT? Nie przegap szansy i weź udział w bezpłatnych szkoleniach z EPAM POLAND!

Webinary "Planowanie i zmiana kariery"

Szukasz wskazówek w obszarze planowania kariery? Już wkrótce odbędą się webinary tematyczne, na których zgłębisz wiedzę w obszarze planowanej zmiany zawodowej.

Szkolenie „Praca Audytora w praktyce”

Co to jest audyt i jak się go przeprowadza? Zobacz jak wygląda ten proces w firmie PwC. Weź udział 18 marca 2024 r. w szkoleniu pt. "Praca Audytora w praktyce".

Oferta bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego

Poszukujesz informacji nt. prowadzenia własnego biznesu? Zapoznaj się z ofertą bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego organizowanych przez Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Poznań Biznes Partner. Co miesiąc nowa oferta. Kalendarium na marzec 2024 r. już jest dostępny.

Warsztaty: "Zagrajmy w otwarte karty"

Zastanawiasz się jak efektywnie pracować w grupie? Nie wiesz, jak najlepiej dbać o dobrą atmosferę pracy w zespole? Chcesz nauczyć się skutecznie rozwiązywać konflikty lub szukasz sposobów, aby w końcu dogadać się z przedstawicielami Generacji X/Y/Z? Mamy dla Ciebie propozycje: zagraj z nami w Otwarte Karty!