Praca

Mobilne Targi Kariery na Wydziale Nauk Społecznych!

23 listopada 2022 r. na Wydziale Nauk Społecznych przy ul. Bankowej 11 odbędą się Mobilne Targi Kariery. Poznaj pracodawców ze swojej branży, znajdź pracę lub praktykę!

16’ Edycja Jesiennych Targów Politechniki Śląskiej

Jesienna giełda w Politechnice Śląskiej - jedyne takie targi - oferty staży/praktyk/pracy, warsztaty i szkolenia, doradztwo i konsultacje w zakresie przedsiębiorczości - tysiące propozycji, setki możliwości! Wstęp bezpłatny, tylko dla zainteresowanych!

Wirtualne Targi Pracy Kariera IT – edycja ogólnopolska

8 października 2022 r. zapraszamy do udziału w ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym! Zasiądź przed ekranem swojego komputera i szukaj pracodawców. Umawiaj spotkania w wygodny i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Festiwal Pracy JOBICON

Znalezienie satysfakcjonującej posady jest trudnym zadaniem - szczególnie, gdy ktoś stawia pierwsze kroki na rynku pracy. Jak szybko znaleźć dla siebie intratne oferty zatrudnienia? Najlepiej wziąć udział w Festiwalu Pracy JOBICON! To świetna okazja, aby poznać przedstawicieli firm, z którymi chcesz związać swoją przyszłość zawodową!

Dni Kariery: praca w politycznych i prawnych działach Rady UE

Interesuje Cię praca w politycznych i prawnych działach Rady UE? 27 i 29 września 2022 r. odbędą się Dni Kariery dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w instytucjach i agencjach UE, a także osób już tam pracujących.

Portal pracy Europe Language Jobs

Skończyłeś lub będziesz wkrótce kończyć studia? Szukasz stażu lub pracy w innym kraju europejskim? Jeśli tak - zachęcamy do odwiedzenia portalu pracy Europe Language Jobs!

Amazon rekrutuje!

Amazon rekrutuje! Wiele nowych miejsc pracy czeka na Ciebie! Przekonaj się co firma przygotowała dla Ciebie!

Letnie Targi Pracy

Szukasz letnich ofert pracy? Weź udział 14 czerwca 2022 r. w Targach Pracy organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach w partnerstwie z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

Nexi Digital w Katowicach - nowe miejsca pracy

Nexi Digital świętuje otwarcie nowego biura w Katowicach i planuje zwiększenie zatrudnienia o ponad 200 pozycji technicznych do roku 2025.

Wirtualne targi pracy „Nice2MeetUS”

Jeśli interesujesz się możliwością pracy naukowej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, weź udział w Wirtualnych targach pracy „Nice2MeetUS”  w ramach projektu „Come2US”!!!