Praca

Mobilne Targi Kariery na Wydziale Prawa i Administracji!

Już 17 kwietnia 2024 r. na Wydziale Prawa i Administracji UŚ odbędą się Mobilne Targi Kariery. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie! Porozmawiaj z pracodawcami i zdobądź wymarzoną pracę, praktykę bądź staż!

Targi pracy TALENT DAYS

Data wydarzenia:
12 Marzec, 2024 (Cały dzień)

Już 12 marca 2024 roku weź udział w Targach pracy TALENT DAYS i znajdź pracodawcę, z któym stworzycie Perfect Match!

Festiwal Pracy JOBICON w Krakowie

Szukasz zawodowego doświadczenia? Nie wiesz jeszcze, jaki zawód Cię interesuje? Potrzebujesz inspiracji do napisania CV? A może po prostu chcesz dowiedzieć się jak wygląda obecny rynek pracy? Odpowiedzi na pytania oraz dawkę inspirującej wiedzy otrzymasz już 6 marca 2024 r. na Festiwalu Pracy JOBICON w Krakowie!

Targi Pracy pn. "Zostań architektem swojej kariery"

Zostań architektem swojej kariery! Pod takim hasłem rozpoczyna się hybrydowa edycja Targów Pracy organizowanych przez Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Mobilne Targi Kariery na Wydziale Nauk Przyrodniczych!

Szukasz pracy, praktyk bądź stażu? 7 listopada 2023 roku na Wydziale Nauk Przyrodniczych w Kampusie Katowickim odbędą się Mobilne Targi Kariery. Przyjdź i poznaj pracodawców, dowiedz się więcej o firmach z branży, znajdź wymarzone miejsce pracy!

Targi Pracy Work For All

Szukasz pracy? Potrzebujesz porady rekrutera? Weź udział w Targach Pracy Work For All.

Festiwal Pracy JOBICON

Szukasz zawodowego doświadczenia? Nie wiesz jeszcze, jaki zawód Cię interesuje? Potrzebujesz inspiracji do napisania CV? A może po prostu chcesz dowiedzieć się jak wygląda obecny rynek pracy? Odpowiedzi na te wszystkie pytania dostaniesz już 18 i 19 października 2023 r. na Festiwalu Pracy JOBICON w wersji online!

Targi Pracy w Sosnowcu

Poszukujesz pracy? Chcesz poznać lokalnych pracodawców? Przyjdź na Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu już 19 października.

Rekrutacja w Vaillant

Katowice przyjazne inwestorom. Vaillant stawia na rozwój i szuka nowych pracowników. Dowiedz się więcej.

Letnie Targi Pracy i Edukacji

Szukasz zatrudnienia? Chcesz porozmawiać z pracodawcami? Zapraszamy na letnie targi pracy, organizowane przez Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Archidiecezji Katowickiej.