Konkursy

Konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską "Teraz Polska Turystyka"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś absolwentem turystyki? Podziel się swoją pracą magisterską i weź udział w konkursie "Teraz Polska Turystyka".

 

 

 

 

Konkurs o Nagrodę ABB

Pokaż w kalendarzu: 
0

Stwórzmy razem dobry klimat! Weź udział w Konkursie o Nagrodę ABB na najlepsze obronione prace inżynierskie, magisterskie i doktorskie. Do zdobycia nagroda główna w wysokości 30 000 zł oraz dwa wyróżnienia w wysokości 15 000 zł.

 


 

Konkurs na pracę naukową w obszarze finansowym

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś autorem pracy naukowej w obszarze finansowym? Weź udział w konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Zawodowego Quantitative Finance oraz Europejską Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości. 

Konkurs na najlepsze prace z zakresu ubezpieczeń społecznych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoja praca dyplomowa dotyczyła tematyki ubezpieczeń społecznych? W imieniu Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze prace licencjackie, magisterskie i doktorskie.

 

 

 

Konkurs o Nagrodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoja praca magisterska dotyczyła kwestii ekonomicznych? Weź udział w Konkursie o Nagrodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego i zdobądź cenne nagrody.
 

Konkurs o Nagrodę Przewodniczącego KNF

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się rynkiem finansowym? Twoja praca doktorska dotyczyła tego właśnie zagadnienia? Weź udział w konkursie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

 

 

 

5. edycja Konkursu Agroabsolwent

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zgłoś swoją pracę dyplomową o tematyce agro i wygraj nagrody finansowe, staże i vouchery! Zapraszamy do udziału w konkursie Agroabsolwent.
 

Konkurs na najlepszą pracę doktorską dot. rynku finansowego

Data wydarzenia: 
8 Maj, 2023 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego ogłasza XII edycję Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Jeśli uzyskałeś/aś stopień doktora w 2022 roku, zgłoś swoją pracę!

 

 

Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy za prace dyplomowe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Obroniłeś/aś pracę magisterską lub doktorską w 2022 roku? W pracy poruszasz tematykę Warszawy? Zgłoś swoją pracę dyplomową do konkrusu o Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy i zdobądź nagrodę pieniężną!

 

 

Konkurs Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych

Pokaż w kalendarzu: 
0
Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Twoja praca dotyczyła takiego właśnie zagadnienia? Zgłoś się już dziś.
 
 
 
 
 
Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego