Konkursy

Konkurs na innowacyjny artykuł naukowy

Pokaż w kalendarzu: 
0

W nieustającym procesie kształcenia, ważnym elementem stymulującym prawidłowy rozwój, jest możliwość upublicznienia swoich poglądów. Konfrontacja myśli naukowej z rzeczywistością, bądź jej zderzenie z odmiennymi poglądami, stanowi istotny etap procesu poszukiwania prawdy. Zapraszamy do konkursu na innowacyjny artykuł naukowy  pt.: "Debiut naukowy 2023" – "ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ a EUROPEJSKI ZIELONY ŁAD".
 

Konkurs EnergY

Data wydarzenia: 
15 Listopad, 2022 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

EY ogłasza wyjątkowy konkurs dla studentów zainteresowanych prawem i energetyką, w którym do wygrania jest oferta praktyk w Kancelarii EY Law oraz zegarek Garmin. Zadanie jest proste: napisz esej na jeden z ośmiu wskazanych tematów - do Ciebie należy decyzja, który z nich wybierzesz!
 

 

Konkurs grantowy "Tech Minds"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Masz pomysł na to, jak przy użyciu nowych technologii można wesprzeć edukację? Chciałbyś wdrożyć go w życie? Nic prostszego - daj sobie na to szansę, aplikując do 2. edycji konkursu grantowego "Tech Minds" organizowanego przez firmę PwC Polska!

 

 

Konkurs Alioth Group na najlepsze prace dyplomowe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy temat Twojej pracy powiązany jest z bezpieczeństwem narodowym lub przemysłem obronnym? Alioth Group ogłasza konkurs na najlepsze prace dyplomowe z tej tematyki. Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie oraz doktorskie obronione w latach 2020/2021 oraz 2021/2022.


 

Hackathon "PRINT HACK - platforma integratora druku 3D"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Gmina Miasto Rzeszów we współpracy z Katedrą Konstrukcji Maszyn Politechniki Rzeszowskiej zapraszają do udziału w miejskim hackathonie pn. PRINT HACK.

Wyzwanie: opracowanie platformy integratora druku 3D


 

Konkurs SkillsPoland 2022

Data wydarzenia: 
23 Listopad, 2022 (Cały dzień) - 25 Listopad, 2022 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Czujesz drzemiący w sobie potencjał i chciałabyś sprawdzić się w rywalizacji z innymi? Wiesz, jakie są Twoje mocne strony i potrafisz je wykorzystać? Pokaż, na co Cię stać i weź udział w konkursie SkillsPoland 2022!

 


 

Konkursy EY

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dynamicznie zmieniające się środowisko wymaga umiejętności szybkiego działania. Tylko w praktyczny sposób sprawdzisz, czy odnajdujesz się w tak zawiłej rzeczywistości. Firma EY Polska przygotowała propozycję z cyklu "strategia win-win" - konkursy, które nie tylko sprawdzą Twoją wiedzę i umiejętności. Mogą one wzbogacić Cię o sporą sumę pieniędzy i dać możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w zespole Doradztwa Podatkowego i zespole Strategii i Transakcji. Czas start!
 

Konkurs Ministra Spraw Zagranicznych

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się polityką zagraniczną? Twoja praca magisterska dotyczyła właśnie tego zagadnienia? Weź udział w Konkursie Ministra Spraw Zagranicznych, który jest organizowany corocznie od 1989 roku. Jego celem jest zwrócenie uwagi studentów na szczególnie istotne zagadnienia dotyczące miejsca Polski na scenie międzynarodowej oraz jej polityki zagranicznej.

 


Program Grantowy ING dla start-upów i młodych naukowców

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś młodym start-upowcem, studentem lub niedawno ukończyłeś studia? Interesuje Cię tematyka ekologii i działasz w tym zakresie? Chciałbyś mieć wpływ na swoje otoczenie? Nie czekaj, zgłoś się do konkursu w ramach Programu Grantowego ING dla start-upów i młodych naukowców! Pomóż zadbać o wspólne dobro, jakim jest środowisko naturalne i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród pieniężnych!

 

Konkurs "3W"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoje zainteresowania naukowe dotyczą wody, węgla i wodoru? Weź udział w konkursie "3W" i wygraj wysokie nagrody pieniężne! Do konkursu można zgłosić pracę magisterską, licencjacką i inżynierską. Zgłoszenia prac do 14 października 2022 r.

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego