Weź udział w tworzeniu aplikacji doradzającej w wyborze kariery!

Data wydarzenia:
7 Luty, 2017 (Cały dzień)

Już dziś możesz pomóc w tworzeniu pierwszej polskiej inteligentnej aplikacji doradzającej młodym ludziom w wyborze kariery. Wejdź na stronę, wypełnij ankietę i zaangażuj się w akcję zbierania danych dla MatchBeta!

CO? – akcja zbierania danych dla MatchBeta

Akcja MatchBeta to innowacyjny program wykorzystujący sztuczną inteligencję w doradztwie kariery. Na podstawie analizy podobieństw odpowiedzi pomaga lepiej zaplanować przyszłość ludziom wychodzącym na rynek pracy oraz połączyć młodych ludzi z pracodawcami.

Aby zbudować wiarygodną i precyzyjną informację zwrotną, potrzebna jest grupa kontrolna – czyli studenci! Bardzo ważne jest, aby studenci mieli swój udział w tworzeniu tego nowoczesnego narzędzia.

Jeżeli jesteś studentem, wejdź na stronę projektu i wypełnij 10-minutową ankietę.

Twoje odpowiedzi pomogą zbudować wiarygodną i precyzyjną informację zwrotną dla wszystkich biorących udział w programie MatchBeta, a kiedy program wystartuje, zapoznaj się z ofertami płatnych i merytorycznych staży oraz praktyk!

Nad aplikacją pracują firma PwC oraz Centrum Innowacji Uniwersytetu SWPS.

Dla studentów wszystkich lat i kierunków.