Wejdź w świat IT z Mendix Academy

Chcesz wejść do branży IT? Skorzytaj z programu "Mendix Academy" dla osób, które rozpoczynały naukę programowania w dowolnym języku i niekoniecznie posiadają doświadczenie komercyjne. Najlepszym uczestnikom zostanie zaproponowana współpraca w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.

CO? - "Mendix Academy"
KIEDY? – od 17.01.2022 r. do 13 marca 2022 r.
GDZIE? - online lub w biurach we Wrocławiu lub Gdańsku

Przez pierwsze dwa tygodnie programu mentorzy (Dorota Szul, Lenka Hruscakova, Krzysztof Romanowski) przeprowadzą cykl szkoleń i warsztatów oraz wesprą Cię w rozwiązywaniu spraw, które pomogą Ci poznać podstawy Mendix.

Pozostała część Akademii przyjmie formę projektu – uczestnicy zbudują kompletną aplikację opartą na Mendix. W części projektowej programu zobaczysz, jak firma Objectivity pracuje i zarządza projektami. Poznasz podejście SCRUM, zobaczysz jak wyglądają spotkania 1:1 i spróbujesz swoich sił w komunikacji z Product Ownerem.

• Program dedykowany jest dla osób, które rozpoczynały naukę programowania w dowolnym języku i niekoniecznie posiadają doświadczenie komercyjne.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego powinna umożliwiajać swobodną komunikację.
  • Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia – pracujemy zdalnie (można też wybrać biura we Wrocławiu lub Gdańsku).
  • Uczestnicy nie muszą mieć statusu studenta.

POSÓB APLIKACJI

Zgłoszenia za pośrednictwem strony.