Staże

Staże i praktyki w Banku Pekao

Marzy ci się staż, w którym możesz coś zmienić? A może wakacyjne praktyki, które zmienią Twoją karierę na lepsze? Właśnie ruszają nowe edycje staży i praktyk w Banku Pekao. Znajdź coś dla siebie w jednym z trzech oferowanych programów. Bierz życie za rogi i rozpocznij swoją karierę z Żubrem!

Letnia Akademia Talentów w Sii

Wykorzystaj wolny czas w wakacje i rozpocznij karierę w ciekawym miejscu pracy w Polsce. Dołącz do Letniej Akademii Talentów w Sii!

Staż Letni w Selvita

Gotowy rozpocząć swoją karierę z Selvita? Tego lata czeka na Ciebie ekscytująca przygoda, która da Ci szansę na rozpoczęcie kariery i rozwinięcie umiejętności w różnych obszarach zawodowych.

Program stażowy "Stażuj z nami"

Szukasz stażu w międzynarodowej firmie? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w branży kolejowej pod okiem specjalistów, a za swoją pracę otrzymać wynagrodzenie? Nie przegap szansy i zgłoś się do programu płatnych staży w firmie DB Cargo Polska!

Program praktyk i staży PZU

Niektóre praktyki nie są dla nas... Ale do innych pasujemy idealnie! Weź udział w rekrutacji do kolejnej edycji programu praktyk i staży PZU. Czekają na Ciebie oferty w różnych obszarach, m. in.: analizy, IT, finansów, prawa, sprzedaży, ESG, marketingu, aktuariatu, ryzyka, inwestycji i audytu. Wybierz spośród 70 płatnych praktyk i staży te, które najlepiej pasują do Ciebie i aplikuj już dziś!

Staż wakacyjny w PLL LOT

Zastanawiasz się, jak wygląda praca w największej polskiej linii lotniczej? Jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych, który szuka pomysłu na wakacje? Weź udział w LOT Summer Internship i kreuj nową lotniczą rzeczywistość!

Praktyki i staże w firmie J.S Hamilton

Jeśli chcesz uczyć się od ekspertów i zdobyć doświadczenie w obsłudze zaawansowanych sprzętów laboratoryjnych, a dzięki temu zwiększyć swoje umiejętności praktycznie oraz atrakcyjność na rynku pracy, zgłoś się na staż lub praktykę w firmie J.S Hamilton Poland!

PROGRAM KARIERA

Już możesz aplikować na staże w Programie Kariera - największym multikorporacyjnym programie płatnych staży w Polsce! Blisko 120 miejsc stażowych w 50+ największych polskich i międzynarodowych firmach! Nie czekaj do ostatniej chwili!

Staże tłumaczeniowe w Komisji Europejskiej

Kończysz studia językowe? Jesteś świeżym absolwentem? A może znasz bardzo dobrze język angielski, niemiecki lub francuski? Zgłoś się na płatny staż tłumaczeniowy w Komisji Europejskiej. Rekturacja trwa do 15 marca 2024 roku.

Płatne staże EIT Food RIS Fellowships

Trwa rekrutacja na płatne staże EIT Food RIS Fellowships! Weź udział w tym międzynarodowym projekcie i zdobądź doświadczenie w topowych firmach z branży rolno-spożywczej. Nieważne w czym się specjalizujesz - ta oferta kierowana jest do studentów i doktorantów z różnych dziedzin: zarządzania, ekonomii, biochemii, informatyki, marketingu i wielu innych.