Staże

Warsaw Site Internship Program 2021

Zostań częścią AstraZeneca i pomóż zmieniać rzeczywistość na lepsze! Rekrutacja do Warsaw Site Internship Program 2021 już trwa. W tym roku kandydaci będą mogli aplikować na oferty pracy dostosowane do potrzeb poszczególnych działów.

Rekrutacja DODATKOWA na płatne STAŻE! Tylko do 23 kwietnia!

Postaw na Staż! Tylko do 23 kwietnia trwa rekrutacja dodatkowa na płatne 1 i 3 - miesięczne staże w wybranych firmach. Jeśli chcesz się rozwijać i nabywać doświadczenie, a jednocześnie za swój staż otrzymać wynagrodzenie, mamy coś dla Ciebie! Jeśli masz firmę, która przyjmie Cię na staż, możesz zgłosić ją do projektu i odbyć w niej staż!

Program letnich staży Precisely!

Jesteś studentem i szukasz możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia w globalnej firmie? Mamy coś dla Ciebie! Program letnich staży w firmie Precisely.

Zdobądź doświadczenie w zakresie pracy brokera!

Ready, set, go! Interesują Cię kwestie związane z pracą brokera? Obszar ubezpieczeń to coś, z czym chciałbyś związać swoją przyszłość? Nie pozostawiaj tych pytań bez odpowiedzi – daj sobie szansę na nowe doświadczenie i spróbuj swoich możliwości w MAK Ubezpieczenia! Rusza rekrutacja na staże w Katowicach!

Program stażowy w NATO

Czy jesteś w stanie przeprowadzić niezależne badania i analizy? Znasz języki obce? NATO potrzebuje Twoich umiejętności! Stałe Przedstawicielstwo RP przy NATO zachęca do aplikowania na staże w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli.

PŁATNE STAŻE dla studentów UŚ! STARTUJEMY!

Postaw na Staż! Startujemy z rekrutacją na płatne 1 i 3 - miesięczne staże w wybranych firmach. Jeśli chcesz się rozwijać i nabywać doświadczenie, a jednocześnie za swój staż otrzymać wynagrodzenie, mamy coś dla Ciebie!

Program stażowy w firmie Capgemini

Szukasz nowych wyzwań? Weź udział w programie stażowym i dołącz do zespołu Capgemini!

“Masz staż” – UŚ partnerem akcji Gazety Wyborczej

Ready, set, go! Kiedy jak nie teraz wziąć karierę w swoje ręce i dać sobie szansę na rozwój? Interesujesz się kwestiami społecznymi lub politycznymi? Masz lekkie pióro i ubieranie rzeczywistości w słowa nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Zgłoś się do akcji organizowanej przez Gazetę Wyborczą, której partneruje Uniwersytet Śląski w Katowicach!

Płatny staż podczas Bundes Festival Film w Niemczech!

Jesteś studentem kulturoznawstwa czy edukacji kulturalnej? A może studiujesz w Szkole Filmowej? Interesujesz się organizacją imprez lub kultura filmową i młodzieżową? Chcesz odbyć staż za granicą i zdobyć ciekawe doświadczenia? Zgłoś się na staż i weź udział w tworzeniu Bundes Festiwal Film w Niemczech!

Program BioLAB

Jesteś osobą ambitną i studiujesz biologiczny lub chemiczny kierunek? Marzysz o karierze naukowej w Stanach Zjednoczonych? Aplikuj do programu BioLAB, zorganizowanego przez Polsko-Amerykańską agencję Fulbrighta!