Staże

Warsaw Site Internship Program 2021

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zostań częścią AstraZeneca i pomóż zmieniać rzeczywistość na lepsze! Rekrutacja do Warsaw Site Internship Program 2021 już trwa. W tym roku kandydaci będą mogli aplikować na oferty pracy dostosowane do potrzeb poszczególnych działów. 

Rekrutacja DODATKOWA na płatne STAŻE! Tylko do 23 kwietnia!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Postaw na Staż! Tylko do 23 kwietnia trwa rekrutacja dodatkowa na płatne 1 i 3 - miesięczne staże w wybranych firmach. Jeśli chcesz się rozwijać i nabywać doświadczenie, a jednocześnie za swój staż otrzymać wynagrodzenie, mamy coś dla Ciebie! Jeśli masz firmę, która przyjmie Cię na staż, możesz zgłosić ją do projektu i odbyć w niej staż!

Program letnich staży Precisely!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem i szukasz możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia w globalnej firmie? Mamy coś dla Ciebie! Program letnich staży w firmie Precisely.
 

Zdobądź doświadczenie w zakresie pracy brokera!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ready, set, go! Interesują Cię kwestie związane z pracą brokera? Obszar ubezpieczeń to coś, z czym chciałbyś związać swoją przyszłość? Nie pozostawiaj tych pytań bez odpowiedzi – daj sobie szansę na nowe doświadczenie i spróbuj swoich możliwości w MAK Ubezpieczenia! Rusza rekrutacja na staże w Katowicach!

 

 

Program stażowy w NATO

Pokaż w kalendarzu: 
0

Czy jesteś w stanie przeprowadzić niezależne badania i analizy? Znasz języki obce? NATO potrzebuje Twoich umiejętności! Stałe Przedstawicielstwo RP przy NATO zachęca do aplikowania na staże w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli. 

PŁATNE STAŻE dla studentów UŚ! STARTUJEMY!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Postaw na Staż! Startujemy z rekrutacją na płatne 1 i 3 - miesięczne staże w wybranych firmach. Jeśli chcesz się rozwijać i nabywać doświadczenie, a jednocześnie za swój staż otrzymać wynagrodzenie, mamy coś dla Ciebie!

 

 

Program stażowy w firmie Capgemini

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz nowych wyzwań? Weź udział w programie stażowym i dołącz do zespołu Capgemini!

 

“Masz staż” – UŚ partnerem akcji Gazety Wyborczej

Pokaż w kalendarzu: 
0

Ready, set, go! Kiedy jak nie teraz wziąć karierę w swoje ręce i dać sobie szansę na rozwój? Interesujesz się kwestiami społecznymi lub politycznymi? Masz lekkie pióro i ubieranie rzeczywistości w słowa nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Zgłoś się do akcji organizowanej przez Gazetę Wyborczą, której partneruje Uniwersytet Śląski w Katowicach!

 

Płatny staż podczas Bundes Festival Film w Niemczech!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem kulturoznawstwa czy edukacji kulturalnej? A może studiujesz w Szkole Filmowej? Interesujesz się organizacją imprez lub kultura filmową i młodzieżową? Chcesz odbyć staż za granicą i zdobyć ciekawe doświadczenia? Zgłoś się na staż i weź udział w tworzeniu Bundes Festiwal Film w Niemczech!

 

 

Program BioLAB

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś osobą ambitną i studiujesz biologiczny lub chemiczny kierunek? Marzysz o karierze naukowej w Stanach Zjednoczonych? Aplikuj do programu BioLAB, zorganizowanego przez Polsko-Amerykańską agencję Fulbrighta!
 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego