Staże

REKRUTACJA OTWARTA na płatne staże dla wszystkich kierunków!

Data wydarzenia: 
14 Listopad, 2022 - 08:00 - 2 Grudzień, 2022 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

14 listopada startuje otwarta tura rekrutacji na płatne, 120-godzinne staże w wybranych firmach! Jeśli chciałbyś się rozwijać i nabywać doświadczenie, a jednocześnie za swój staż otrzymać wynagrodzenie, to jest to idealne rozwiązanie. Nie czekaj, daj sobie szansę na rozwój i Postaw na Staż!

 

 

Płatny staż w dziale Inżynierii Oprogramowania

Data wydarzenia: 
15 Listopad, 2022 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz informatykę? Masz podstawowe doświadczenie z nooczesnymi językami programowania? Chcesz wykorzystać wakacje na zdobycie doświadczenia zawodowego? Zgłoś się do Engineering Summer Internship 2023 w Qualtrics i weź udział w płatnym stażu!

 

 

Program BioLAB

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz nauki biologiczno-chemiczne? Program BioLAB @FulbrightPolska to roczny staż w czterech amerykańskich instytucjach naukowych dla studentów i doktorantów wspomnianych nauk. Właśnie trwa nabór na wyjazd w roku akademickim 2023/24. Zgłoś się do 1 lutego 2023 r.

 

 

Program stażowy w obszarze Mainframe w firmie Accenture

Pokaż w kalendarzu: 
0

Znasz przynajmniej jeden język programowania? Planujesz rozwijać się w obszarze Mainframe?Chcesz zdobywać wiedzę dotyczącą działania systemów bankowych? Podejmij wyzwanie i dołącz do Accenture Polska! Czekają na Ciebie płatne staże, praca na najnowszych narzędziach i realizacja globalnych projektów. Aplikuj już dziś!


 

Staż w Parlamencie Europejskim

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz zdobyć cenne nowe doświadczenia, dzięki którym możesz budować swoją karierę i rozwijać zainteresowania? Jesteś ciekawy, jak w praktyce funkcjonuje Parlament Europejski? Weź udział w konkursie "Wygraj staż w PE", w którym nagrodą jest płatny, 6-tygodniowy staż w biurze Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej w Brukseli!

 

Nowy rok akademicki - NOWA REKRUTACJA NA PŁATNE STAŻE!

Data wydarzenia: 
17 Październik, 2022 - 08:00 - 26 Październik, 2022 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Postaw na Staż! 17 października startuje rekrutacja na płatne, 120-godzinne staże w wybranych firmach! Jeśli chciałbyś się rozwijać i nabywać doświadczenie, a jednocześnie za swój staż otrzymać wynagrodzenie, to jest to idealne rozwiązanie. Obecna tura rekrutacji tyczy się studentów tych kierunków i lat, które spełniły warunek min.

Staż w obszarze programowania gier

Data wydarzenia: 
1 Listopad, 2022 (Cały dzień) - 31 Maj, 2023 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Skorzystaj z szansy na wejście do świata GameDev dzięki płatnemu stażowi renderowania С++ w Dragons Lake! Staże ruszają już w listopadzie br.


 

 

Program stażowy Certified Mulesoft Developer

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię branża IT, jednak nie wiesz od czego rozpocząć swoją przygodę? Nie chcesz ograniczać się do jednego języka programowania? Nie wiesz czym jest Mulesoft, a chciałbyś się dowiedzieć? Zapraszamy do programu stażowego w firmie Accenture.


 

Płatne staże Akademia Automotive

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś studentem ostatnich lat na kierunku informatyka, automatyka lub mechatronika? Interesujesz się motoryzacją? Weź udział w Akademii Automotive i zdobądź doświadczenie zawodowe na płatnym stażu! 

Program stażowy w KPRM

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z reklamą, marketingiem i PR-em? A może chcesz poznać zasady współpracy z Sejmem i Senatem albo nauczyć się przygotowywania dostępnych cyfrowo pism urzędowych? Poznaj pracę w administracji publicznej podczas płatnego stażu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów! 
 

 

Subskrybuje zawartość
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego