Webinarium dla osób poszukujących pracy

Ruszyły zapisy do 8 edycji Career Boost. Zapisz się już dzisiaj i weź udział w 2-dniowym webinarium dla osób poszukujących pracy wraz z możliwością skorzystania z symulowanej rozmowy rekrutacyjnej oraz indywidualnego wsparcia mentora. Zapisy trwają do 11 października 2023 roku.

CO? - webinarium dla osób poszukujących pracy
KIEDY:
16-17 październik - zajęcia realizowane w j. polskim
18-19 październik - zajęcia realizowane w j. angielskim

Celem darmowego projektu Career Boost jest pomoc osobom, które straciły pracę lub są zmuszone do zmiany zatrudnienia. Projekt kierowany jest także do studentów i osób szukających swojej pierwszej pracy w tych trudnych czasach.

Eksperci z UBS wraz z grupą trenerów-wolontariuszy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy.

W ramach projektu Career Boost oferowane jest:

• dwuczęściowe, bardzo praktyczne webinarium (2 x 4h), realizowane online w godzinach 9-14.00
  • mentoring - 3 spotkania indywidualne online z mentorem
  • symulowane rozmowy rekrutacyjne - ok. 30 min indywidualna symulacja rozmowy rekrutacyjnej (na podstawie nadesłanego CV i oferty pracy) wraz z udzieleniem informacji zwrotnej
  • certyfikat potwierdzający udział w projekcie dla uczestników, którzy wezmą udział we wszystkich modułach

Mentoring oraz symulowane rozmowy rekrutacyjne przewidziane są dla osób, które wzięły udział w webinarium.

Harmonogram projektu:

13.10.2023 Testowe połączenie MS Teams dla uczestników
16-17.10.2023 Webinarium online w j. polskim 9.00-14.00
18-19.10.2023 Webinarium online w j. angielskim 9.00-14.00
26-27.10.2023 Symulowane rozmowy rekrutacyjne* (dla obydwu grup): 8.00-17.00
Listopad 2023-Styczeń 2024 Mentoring

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium (Gwiazda Możliwości) powstała w 2013 roku, by wspierać i promować ideę nieustannego rozwoju. Koncepcja Fundacji pojawiła się w wyniku ciągłej obserwacji zachodzących zmian i przeobrażeń w mikro- i makrootoczeniu i stanowi swego rodzaju odpowiedź na zmiany zachodzące w obszarze społeczno-gospodarczym naszego kraju.

Dla osób   bezrobotnych, w tym:

• studentów wchodzących na rynek pracy,
  • mających trudności z podjęciem zatrudnienia,
  • zagrożonych utratą pracy,
  • pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
  • wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka,
  • uchodźców wojennych z Ukrainy posługujących się j. polskim lub j. angielskim.

Zapisy odbywają się przez stronę internetową do 11 października br. lub do wyczerpania miejsc.