Webinar "Jak nowe technologie zmienią „twarz marki” Twojej firmy?"

Chcesz dowiedzieć się jakie są trendy w podejściu do kreowania twarzy marki? Weź udział w webinarze organizowanym przez Fundację JWP.

CO? - bezpłatne szkolenie online "Jak nowe technologie zmienią „twarz marki” Twojej firmy?"
KIEDY?- 26 kwietnia 2023 r.
GDZIE? - online

Z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej, który jak co roku przypada na 26 kwietnia 2023 r., Fundacja JWP wraz z Partnerami przygotowała bezpłatne szkolenie online "Jak nowe technologie zmienią "twarz marki" Twojej firmy?".

Spotkanie poprowadzą ekspertki z kancelarii JWP: Pani Małgorzata Furmańska radca prawny oraz Pani Joanna Sowińska rzecznik patentowy.

W ramach wydarzenia Panie, postarają się odpowiedzieć na pytanie, kto lub co może być "brand hero" w firmie oraz jak od strony prawnej należy o swojego bohatera zadbać.

Opowiedzą, o czym firmy powinny pamiętać zlecając stworzenie swojego bohatera zewnętrznemu podmiotowi, ale również na jakie elementy należy zwrócić uwagę podpisując umowę z influencerami oraz co zrobić i jak sobie radzić, w sytuacji gdy współpraca zaczyna być "trudna", a firma nie zabezpieczyła wszystkich swoich praw do "Twarzy marki".

Wydarzenie tworzone przez kobiety, ale nie tylko dla kobiet wpisuje się w tegoroczny IP Day realizowany pod hasłem Women and IP: Accelerating innovation and creativity przez Światową Organizację Własności Intelektualnej.

Fundacja JWP Pomysł? Patent. Zysk! stawia sobie za nadrzędny cel upowszechnianie wiedzy na temat skutecznej ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, jako narzędzia wzmacniania pozycji rynkowej firmy i jej produktów oraz wspieranie inicjatyw służących podnoszeniu innowacyjności przedsiębiorstw i gospodarki.

Udział w wydarzeniu dla wszystkich zarejestrowanych uczestników jest bezpłatny.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.