Webinar "How our diversity can prevent money laundering?"

Pranie brudnych pieniędzy... Jak przeciwdziałać temu procederowi dowiesz się podczas webinaru organizowanego przez firmę ING Hubs Poland.

CO? – webinar "How our diversity can prevent money laundering?"
KIEDY? – 22 maja 2023 r., o godz. 17.30
GDZIE? - online

Ambasadorski zespół ING Hubs Poland przygotował ciekawy webinar dla studentów.

Odbędzie się on zdalnie 22 maja 2023 r. o godzinie 17.30.

Ekspert firmy, Krzysztof Walawski, podejmie następujący temat: How our diversity can prevent money laundering?

Agenda:

• Czym jest pranie brudnych pieniędzy? Jakie procesy są z tym związane?
  • Jak rozpoznać typowe zachowania wskazujące na pranie brudnych pieniędzy? Jak im zapobiec?
  • Jakie umiejętności są potrzebne do pracy w działach KYC i Compliance?
  • Czym jest różnorodność i integracja? (w oparciu o ING Hubs Poland)
  • W jaki sposób różnorodność może wzmocnić zwalczanie przestępczości finansowej?

Udział w wydarzeniu to doskonała szansa, aby studenci Uniwersytetu Śląskiego mogli zapoznać się z działem Know Your Customer (KYC).

O ORGANIZTORZE
ING Hubs Poland dostarcza kompleksowe usługi IT oraz usługi operacyjne w ING na całym świecie.

Obowiązują zapisy online.