Webinar Deloitte x ServiceNow Alliance

Zapraszamy na webinar Deloitte x ServiceNow Alliance. Jej znajomość zaliczana jest do 10 najbardziej poszukiwanych umiejętności w IT. Warta więcej niż cały IBM. Codziennie wykorzystywana przez Netflix, Facebook czy PayPal. Już wiesz o czym mowa? W ciągu zaledwie 90 minut masz szansę na zrozumienie praw rządzących mikrokosmosem platformy ServiceNow. Wzbogać swoje CV lub profil LinkedIn cennym punktem, podkreślającym Twój potencjał.

CO? - webinar Deloitte x ServiceNow Alliance
KIEDY? – 9 grudnia 2021 r. o godz. 18.00
GDZIE? - online

Podczas spotkania online, trzech prowadzących opowie m.in. o tym:

• dlaczego osoby znające platformę ServiceNow będą wkrótce jednymi z najbardziej pożądanych programistów na rynku?
  • w jaki sposób giganci pokroju Netflix czy Facebook wykorzystują ją w codziennym działaniu?
  • czemu rozwiązanie to nazywane jest "złotym dzieckiem Doliny Krzemowej"?

Webinar będzie nie tylko świetnym sposobem na poznanie i zrozumienie najważniejszych praw rządzących mikrokosmosem ServiceNow, ale da również najbardziej zainteresowanym osobom szansę na dołączenie do projektów jako członek międzynarodowych zespołów Deloitte.

Połączenie wiedzy o funkcjonowaniu współczesnego świata, zapewnianej przez prelegentów Deloitte, z możliwościami innowacyjnego podejścia do workflow od przedstawicieli Deloitte i ServiceNow to unikatowa szansa na studencki i zawodowy rozwój.

Webinar przeznaczony jest: dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych, matematycznych, technicznych, ekonomicznych, ekonometrii, statystyki oraz inżynierii, chcących poznać możliwości platformy ServiceNow oraz potencjalne kierunki rozwoju kariery.

Rekrutacja trwa do 8 grudnia 2021 r i odbywa się poprzez stronę.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie.