Warsztaty w ramach Akademii Biznesu Deloitte

Rusza dwunasta edycja programu edukacyjnego, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, prawa, konsultingu, zarządzania ryzykiem czy rozwiązań IT. Dołącz do ekipy Akademii Biznesu Deloitte.

CO? - Akademia Biznesu Deloitte
APLIKACJA DO: 3 listopada 2016 r.

W ramach Akademii Biznesu ruszają warsztaty z zakresu rachunkowości, podatków, konsultingu, ryzyk i technologii w bankowości, zarządzania ryzykiem oraz Quants Academy i Akademię Dealmaker. Każda akademia prowadzona jest przez inny zespół i dział Deloitte.
Warsztaty startują od listopada w dziewięciu miastach w Polsce. Będą odbywać się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Rzeszowie oraz Szczecinie.

Akademie Biznesu są przeznaczone dla studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich oraz I i II roku studiów magisterskich. W zależności od jej rodzaju, kierowane są do osób studiujących finanse, ekonomię, prawo, kierunki informatyczne czy matematyczne. Przede wszystkim jednak, aby stać się uczestnikiem Akademii Biznesu, bardziej niż konkretny kierunek studiów, pożądane są umiejętności analityczne, otwarty umysł, znajomość języka angielskiego i zainteresowanie danym obszarem.

Kandydaci, którzy chcą spróbować swoich sił w Akademii Biznesu, przechodzą internetowe testy kwalifikacyjne oraz językowe, podobne do tych, do których przystępują osoby, które chcą wziąć udział w programie płatnych praktyk w Deloitte. Spośród studentów, którzy najlepiej przeszli testy, formułowane są grupy zajęciowe. Cykl warsztatów wieńczy case study polegający na rozwiązaniu zadania nawiązującego do tematu akademii.
Aplikacja poprzez stronę do 3 listopada 2016 r.